IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аферим, драги: аз ще разкажа какво-що на сборището на Медика.

    Щото вярно трябва да съм Спиди Гонзалес, та да посетя и трите сборища, турени в един ден през един час.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
      не е нещо особено
      Важното е че бизнеса се развива много добре, като заслугата е изцяло на добрата работа която върши мениджмънта .....

      пс: Импе, ако няма драстична промяна на плановете аз съм на събранието и ще разказвам после, ако има и други които ще ходят да казват

      Хайде и последно весели почивни дни,че и аз тръгвам на път ..... Поздрави

      Коментар


      • Доволен съм от бръзият мишок, но ще помоля някой да разкаже новините от сборището, на което няма да сваря да пъкна.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от PapilloN* Разгледай мнение
          Браво за отчета
          не е нещо особено
          Не е препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            разходите за външни услуги са по-високи - доколкото разбрах от изплатени бонуси към външни фирми
            дали всяко първо тримесечие е така?
            Форти, от няколко месеца насам, Спиди имат политика служителите им да престанат да бъдат такива, а да си създадат фирми и да са им нещо като подизпълнители /най-вероятно в графа външни услуги/. Също им предлагат да им водят счетоводството, като това е вече в ход и броят им постоянно расте.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • разходите за външни услуги са по-високи - доколкото разбрах от изплатени бонуси към външни фирми
              дали всяко първо тримесечие е така?

              Коментар


              • Браво за отчета

                Коментар


                • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                  Това само по себе си е малко недостатъчно... Колко я смяташ средната цена на капитала?
                  Аз ползвам WACC 15%; ROIC 20%; Growth 13%
                  Last edited by Silver Fox; 17.04.2014, 10:51.
                  Veni, Vidi, Vici

                  Коментар


                  • Това само по себе си е малко недостатъчно... Колко я смяташ средната цена на капитала?

                    Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                    Интересна позиция, и аз съм акционер от скоро тук.

                    При тази позиция определено растежа добавя стойност тъй като ROIC>WACC.

                    Дано да инвестират новия капитал (собствен+дълг) толкова добре, както са го правили досега.
                    Мнението не е препоръка за сделки!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Защо отскоро, И избяга от гагарин ли
                      Продадох 100% та от FIB и 50% от гагарин (тук чакам по-висока цена от настоящата, но просто експозицията ми беше прекалено голяма)
                      Veni, Vidi, Vici

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                        Интересна позиция, и аз съм акционер от скоро тук.

                        При тази позиция определено растежа добавя стойност тъй като ROIC>WACC.

                        Дано да инвестират новия капитал (собствен+дълг) толкова добре, както са го правили досега.
                        Защо отскоро, И избяга от гагарин ли
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Интересна позиция, и аз съм акционер от скоро тук.

                          При тази позиция определено растежа добавя стойност тъй като ROIC>WACC.

                          Дано да инвестират новия капитал (собствен+дълг) толкова добре, както са го правили досега.
                          Veni, Vidi, Vici

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss
                            няма връзка между това къде аз упувам и твоите врътки
                            доста неща имаш изписани тук относно тях
                            сигурно след толкова много хвалби вече си забравил
                            Споделям: не хваля (оплезено човеченце)
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss
                              след това огромно количество врътки, които си изписал във форума, дори и с 1 лев да беше стартирал - досега половин милион не ти мърдаха
                              Само така ти се струва: защото ти инвестираш в около една компания.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                не съм се изразил правилно
                                човек, който се занимава с такъв бизнес на местно ниво,
                                не е някоя знкова личност
                                Форти, аз те разбрах. Просто си представих гледката и се пошегувах
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X