IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои са мразените(нагли) мажоритари на БФБ 2

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да Ви кажа аз от Захо лошо не съм видял- на два пъти влизах , когато продаваше КРЕМ на Митал и съм много доволен.Сега разбира се за нищо на света не бих влесъл в ОЦК.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
      Евала на Захо. Дори и в анкетата успява засега, да отърве кожата.
      Едно Бравос на Захо и от мен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
        Геко и Алонсо май не разбраха, че говорим за лоши мажоритари, а не за това дали са им паднали хартиите...

        На Банев компаниите вече дори не се търгуват на БФБ...
        Много добре разбират, ама не им оттърва. Гекото се е ушил яко до козирката в тимаджийски акции и се чуди как да се измъкне... Да не се тревожи - почти сигурно ще има възможноста да стане милионер. Разбира се, не в левове, а в бройки акции на любимите му компании

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
          Аз разбирам че става дума за лош мажо Въпроса ми беше да се дефинира самото понятие "лош мажо" какво значи. Дали лоши резултати, дали паднала цена на акцията или пък счетоводни врътки. Защото аз реално предпочитам да вложа някъде 100 лева и да ми ги направят 200, като междувременно са откраднали още 100, вместо да ми ги загубят всичките 100 без да крадат Иначе самите компании не искам да ги намесвам. Просто принципен въпрос е ?
          Самата думичка "мразени" не ми е ясна нещо. Това е борса и няма място за чувства.
          Киро ти отговори на въпроса...
          Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
            Геко и Алонсо май не разбраха, че говорим за лоши мажоритари, а не за това дали са им паднали хартиите...

            На Банев компаниите вече дори не се търгуват на БФБ...
            Аз разбирам че става дума за лош мажо Въпроса ми беше да се дефинира самото понятие "лош мажо" какво значи. Дали лоши резултати, дали паднала цена на акцията или пък счетоводни врътки. Защото аз реално предпочитам да вложа някъде 100 лева и да ми ги направят 200, като междувременно са откраднали още 100, вместо да ми ги загубят всичките 100 без да крадат Иначе самите компании не искам да ги намесвам. Просто принципен въпрос е ?
            Самата думичка "мразени" не ми е ясна нещо. Това е борса и няма място за чувства.
            Last edited by Alonso; 26.04.2012, 12:40.
            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

            Коментар


            • Класацията е за мажоритари , които грубо са грабили и потъпквали правата на миноритарите.. За съжаление и аз съм понесъл щети от тях и сега много внимавам къде инвестирам. То е като лъжливото овчарче и стомничката

              Коментар


              • Коментар


                • И Пепи много лая с години: Валяка мачкаше, валяка мачкашe ама накрая Валяка го премаза.
                  Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                  Коментар


                  • Геко и Алонсо май не разбраха, че говорим за лоши мажоритари, а не за това дали са им паднали хартиите...

                    На Банев компаниите вече дори не се търгуват на БФБ...
                    Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Еврохолд си крепи акцията.....
                      Пиб също но това не значи че мажоритара е добър ..
                      На ТИМ им идва отвътре още от Зрънчо и Слънце БТ да прецакват миноритарите си... .....
                      Монти какво им обясняваш. Това е все едно да успееш да кажеш нещо негативно на Гекко по отношение на Бедо.
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                        Ясно разбрах
                        Мразим ги защото им е паднала акцията пък те не си я подкрепят и не ни правят богати. Или защото не раздават дивиденти ?
                        Иначе почти всички недивидентни акции с сринати в момента и причината е по-скоро в несигурността на инвеститорите за бъдещето отколкото мажовците им. Ако е такава логиката, ПИБ защо ги няма например в тази класация, като и тяхната акция е доста срината в момента или пък Еврохолда?
                        Или пък Албените, или пък ИХЛБЛ, или пък Као? И много други

                        Пак казвам, положението е много по зле (понеже цените им са по-надути) при обратните акции, където ужким мажоритарите са обичани - така, че там внимавайте
                        There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                          Ясно разбрах
                          Мразим ги защото им е паднала акцията пък те не си я подкрепят и не ни правят богати. Или защото не раздават дивиденти ?
                          Иначе почти всички недивидентни акции с сринати в момента и причината е по-скоро в несигурността на инвеститорите за бъдещето отколкото мажовците им. Ако е такава логиката, ПИБ защо ги няма например в тази класация, като и тяхната акция е доста срината в момента или пък Еврохолда?
                          Еврохолд си крепи акцията.....
                          Пиб също но това не значи че мажоритара е добър ..
                          На ТИМ им идва отвътре още от Зрънчо и Слънце БТ да прецакват миноритарите си... .....

                          Коментар


                          • Ясно разбрах
                            Мразим ги защото им е паднала акцията пък те не си я подкрепят и не ни правят богати. Или защото не раздават дивиденти ?
                            Иначе почти всички недивидентни акции с сринати в момента и причината е по-скоро в несигурността на инвеститорите за бъдещето отколкото мажовците им. Ако е такава логиката, ПИБ защо ги няма например в тази класация, като и тяхната акция е доста срината в момента или пък Еврохолда?
                            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                            Коментар


                            • Ами темата е за некоректи и нагли мажоритари, а ТИМ с помоща на Апостолов- Ранкова наистина досега са такива. Не е за работещи и неработещи фирми. То и Биовет работи и изнася чудесно, но и Домузчиеви яко точат и затова са в класацията

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                                На мен нещо не ми е много ясно тука. Не че съм фен на хим-тим ама има огромна разлика между тях и другите от анкетата. Фирмите на групата си работят и си се развиват по малко. Работещите там си получават заплатите. Пък точно те водят в класацията. Някой може ли да обясни това?
                                Пич, тук темата не е за това кое дружество какви резултати дава и в какво сътояние е, ами кой какво мрази.

                                За това и аз ще продложа да бъде затворена - форумът не е място за насяване на омраза и плюене
                                There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                                Коментар

                                Working...
                                X