IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои са мразените(нагли) мажоритари на БФБ 2

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение

    Според теб Синергон на 0.60 и Хим на 1.25 си е нещо обикновено и нормално

    За твое сведение, ще ти кажа, че само преди 5 г. когато и Синергон като малко по малка компания и Хима, като доста по-малка от сега, беше мечта да купиш на 5.5 - 6 лв. Синергон, или Хим на 5.5 след като го пуснаха да се търгува

    Та тези цени са си алл тайм лоу , и то за компании, които трудно се създават като структури и т.н.
    Аз на пазара съм на практика от както съществува такъв... Мене не ми мисли... Отдавна съм си пил топлото мляко... А за по горното, което си написал мечта бе за едни, а за други беше абсурд... Аз лично на хима специално никога не ме е вълнувала цената, ама никога... даже я нямах, като компания която да следя...

    P.S. Само, като съвет... Не си мисли, че ако една акция вече е паднала с 90%, не може да падне с още 90%...

    И какво значи all-time low... Да не е някаква догма или мантра на която да се кланяме... Знаеш ли колко "all-time low" съм виждал по една позиция.... Най-много бяха при ХДПАТ. И какво значи структурна компания? Синергон какъв й е бизнеса? Те само совалки не правят... То не са хотели, строителни материали, бензиностанции и т.н. Хима сигурно скоро ще направят компания и за екскурции до Марс и луната, като обединят няколко дъщерни дружества на компанията...

    Пробвай да купуваш непублични акции... там е по-интересно, ама го няма all-time low индикатора...
    Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
      На много кражби се нагледахме в последните години!

      Но мисля, че Луканови са най-майстори на занаята! Просто това което постигнаха с Арома - буквално е азбучник на измамника!!!! Нямам акции на Арома и смея да твърдя че съм безпристрастен по въпроса!!!!!!

      Иначе всички изброени в анкетата са опитни мошенници - но те използват няколко основни похвата... Докато палитрата на другарите от Арома е невероятно пъстра!
      Напълно съм съгласен с Atila.Луканови са майстори на източването.То не се знае дали Луканов е мозъка по-вероятно е да е Венци Стоев http://stigabe.com/index.php?t=22 има доста опит в тази материя,а и отличник е бил.Той е основен акционер в Телекомплект,които гласуваха за изкупуването на акциите на Луканови в Астера.
      А Банев и Захариев наистина трябва да са начело,щото действат нагло.Абе и Божков и той е нагъл...то кой ли не е
      Анкетата има смисъл,тъй като КФН не и пука за действията на не само тия нагли мажоритари(нали имаше една такава акция на МВР-"Наглите").Ако имаше регулатор на място,който не само да глобява форумци за "манипулации",едва ли щеше да има такава анкета.На някои ОСА в свободния свят наглите мажоритари дори ги бият,а тук все още само ги заклеймяваме по анонимните форуми.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
        Geko... Нищо лично, но ти или си прекалено зелен или се правиш на ударен....
        Има огромна разлика между това една компания да печели и това дребния акционер да печели от това... Хима някога да е излизал на загуба??? Аз поне не помня, но това не му пречи хартията да рие лайн*та... Зърнени храни, същата история... ИХЛБЛ не ме интересуват след размиването на капитала, което спретнаха... Колкото до твоя любим Бедо въпроса ми към теб е какво е направил той за дребните, че толкова много го защитаваш... ... Виждам, че като цяло си доста зелен... Попрочети малко за имената присъстващи в анкетата... ще бъдеш очарован е меко казана дума...

        По държанието ти, ми приличаш на студент 2-3 курс в УНСС и се е надъхал сега да направи пачките на БФБ купувайки "евтини" акции... Спокойно пич - не си мисли, че си открил топлата вода влизайки да кажем в синергон на 60 ст. или в хима на 1.25...
        Мажоритарче, сега мисля ти се показваш като зелен

        Според теб Синергон на 0.60 и Хим на 1.25 си е нещо обикновено и нормално

        За твое сведение, ще ти кажа, че само преди 5 г. когато и Синергон като малко по малка компания и Хима, като доста по-малка от сега, беше мечта да купиш на 5.5 - 6 лв. Синергон, или Хим на 5.5 след като го пуснаха да се търгува

        Та тези цени са си алл тайм лоу , и то за компании, които трудно се създават като структури и т.н.

        Та за топлата вода, се сети друго - защо тук паднаха толкова - примерно нима Доверие ОХ е по добър от Синергон?

        Раликата е една и не я отчитате - и в Хима и в Синергон имаше много чужденци, които са единствените на БФБ които продава без да им пука за цената, затова и толкова паднаха

        Та това е топлата вода, чужденците ги смъкнаха като лавина, а не че толкова Мажовците и биле супер боклуци
        There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

        Коментар


        • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
          40% за Банев това наистина е много. Ако продължава така и мажоритар ще стане.

          Гекко да не реве много, неговия мажоритар е с малки проценти засега.
          Симов ,
          а Захариев е направо отличник.... Вчера ми се обаждаха за нещо от ИП и разбрах че има поне 5 сделки с оловото .... така че има още доста интереси а аз си мислех че съм ентусиаст.....

          Коментар


          • 40% за Банев това наистина е много. Ако продължава така и мажоритар ще стане.

            Гекко да не реве много, неговия мажоритар е с малки проценти засега.
            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
              Интересно ми е също да разбера какво мисли масовият форумец за Желеви и ИХЛБЛ.
              Очевидно най-големите Мажовци каквито са ТИМ, Бедо които така или иначе правят нещо с дружествата си и ги поддържат, същото се отнася и за ИХЛБЛ и тамошния олигарх Желев

              Там, как е Мажо, какво ще кажете?
              Geko... Нищо лично, но ти или си прекалено зелен или се правиш на ударен....
              Има огромна разлика между това една компания да печели и това дребния акционер да печели от това... Хима някога да е излизал на загуба??? Аз поне не помня, но това не му пречи хартията да рие лайн*та... Зърнени храни, същата история... ИХЛБЛ не ме интересуват след размиването на капитала, което спретнаха... Колкото до твоя любим Бедо въпроса ми към теб е какво е направил той за дребните, че толкова много го защитаваш... ... Виждам, че като цяло си доста зелен... Попрочети малко за имената присъстващи в анкетата... ще бъдеш очарован е меко казана дума...

              По държанието ти, ми приличаш на студент 2-3 курс в УНСС и се е надъхал сега да направи пачките на БФБ купувайки "евтини" акции... Спокойно пич - не си мисли, че си открил топлата вода влизайки да кажем в синергон на 60 ст. или в хима на 1.25...
              Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                Моралът е чисто и просто пълна ирационалност... В природата морал няма, а всъщност всички живеем там. Съжалявам заблудените души, които вярват сляпо в него!
                Има ,макар и първичен.Избягване на канибализма и инцеста .
                Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

                Коментар


                • Банев е номер 1.
                  И по брой измамени със сигурност е без аналог!

                  Коментар


                  • Интересно ми е също да разбера какво мисли масовият форумец за Желеви и ИХЛБЛ.
                    Очевидно най-големите Мажовци каквито са ТИМ, Бедо които така или иначе правят нещо с дружествата си и ги поддържат, същото се отнася и за ИХЛБЛ и тамошния олигарх Желев

                    Там, как е Мажо, какво ще кажете?
                    There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                      И все пак човек трябва да има малко морал...
                      Моралът е чисто и просто пълна ирационалност... В природата морал няма, а всъщност всички живеем там. Съжалявам заблудените души, които вярват сляпо в него!
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • На много кражби се нагледахме в последните години!

                        Но мисля, че Луканови са най-майстори на занаята! Просто това което постигнаха с Арома - буквално е азбучник на измамника!!!! Нямам акции на Арома и смея да твърдя че съм безпристрастен по въпроса!!!!!!

                        Иначе всички изброени в анкетата са опитни мошенници - но те използват няколко основни похвата... Докато палитрата на другарите от Арома е невероятно пъстра!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                          Всичко останало, което не минава през тези 1., 2. и 3., за мен си е чисто емоционална преценка на база - мразене или не
                          И все пак човек трябва да има малко морал...

                          Коментар


                          • Гледам все по рядко да пиша, заради агресията, омразата и негативизма на повечето участници тук (без санкция от Модераторите) , но темата за мажоритарите е интересна

                            Друго да ви кажа по тази тема

                            Мажоритарите колкото и да изглеждат като даденост и непоклатимост , не са нещо вечно и казано , че ще са такива вечно, като и кой знае какви би било поведението им при една друга бизнес среда и подобрения на финснвата среда

                            1. Така, че свагайте си дисконт за мажоритар, който все пак развива и поддържа компанията - това се вижда лесно , но за по-сигурно гледайте пон1 10 г. период назад какво е правил Мажо за компанията

                            2. Никога не никаква премия , колко и свестен да е мажото - на БФБ няма нито един свестен олигарах - това е истината, има само ПФ които правят илюзията, че има свестни такива като им помпат акциите

                            3. Никога не само дисконт , но дори и не инвестирайте, ако Мажо поддържа лошо финасово състояние или просто унищова компанията - това е много добре видно в сумата за собствения капитал как го поддържа както и в дейстността на дружествоот, приходи, ебида. Но не преценявайте това само на база счетоводна печалба - няма как в БГ това да е меродаван показател

                            Всичко останало, което не минава през тези 1., 2. и 3., за мен си е чисто емоционална преценка на база - мразене или не
                            There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                              Когато беше Мажо в Кремиковци доста хора направиха пари покрай него, но виж за ОЦК е по-различно... Иначе с Банев са две капки вода... Еднакви врътки и схеми прилагат, но Банев е по-нагъл...
                              а, то спор няма за банев - брутално нагъл си е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                                Едно Бравос на Захо и от мен
                                Когато беше Мажо в Кремиковци доста хора направиха пари покрай него, но виж за ОЦК е по-различно... Иначе с Банев са две капки вода... Еднакви врътки и схеми прилагат, но Банев е по-нагъл...
                                Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X