IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои са мразените(нагли) мажоритари на БФБ 2

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Проклети да са всички мажоритари на публични дружества които умишлено не зачитат по никакъв начин миноритарите и крадат от дружествата милиони с цел да измамят и миноритарите и някоя банка кредитор доверила им се.

    Тея хорица са заляти в пари и пак крадат ли крадат като, че не им стигат. Не са нищо повече от един чист долнопробен боклук.

    Има фрапиращи случай с един от мажоритарите в списъка където той е акционер с над 90% и пак краде ли краде за 10% в миноритарите. Чисти умопобъркани.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • И НА ДОМУСЧИЕВИ ДА ИМ Е А

      Коментар




      • Най-добър играч от хитрите мажоритари е Бориславова. Тя така изсмуква дружествата си, че им оставя точно толкова кръв колкото да не фалират.

        Справка Деспред Ад бил на 15 лева 2007-ма сега на 0.23лв след като му отписа вземания за 10 милиона и собствения му капитал падна 3 пъти в Деспред ад.

        Сега чакам само да видя какво ще се случи и с вземанията на Катекс Ад щото и там тя е мажоритар а имаме вземания за 40 милиона които седят от няколко години в баланса непотърсени от дружеството
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Топ 3

          Трите мажоритаря със все още не обявили несъстоятелност дружества но с най-паднали цени на акциите спрямо достигана най-висока цена за 1 акция.



          Трето място за Валентин Захариев и ОЦК АД достигал 120 лева за 1 акция и паднал до 1.90лв. Понижение в цената 98.4%


          Второ място за Стефан Райчев и Меком Ад достигал цена от 2.50лв за 1 акция падна до 2ст за 1 акция. Понижение в цената 99.2%


          Първо място за Васил Божков не собственика на Холдинг Пътища Ад достигал 25 лева за 1 акция и паднал до 9ст за 1 акция. Понижение в цената 99.6%
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
            Снимката е изключителна!
            PIMP PARTY

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
              Баа маааму... То половината от това да е истина...
              Снимката е изключителна!

              Коментар


              • ОЧЗ - Организация на чудовищата и злодеите.



                Организацията е отворена за нови членове.


                Туиг
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                  Баа маааму... То половината от това да е истина...

                  Коментар


                  • http://www.blitz.bg/article/30393

                    Коментар


                    • Цветалина Бориславова е с баба от майчина страна еврейка.

                      Кръвта вода не става.
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • Като предложение - дабавете КФН :-)

                        Коментар


                        • Според мене всичките тия Тимаджии, Кремиковци, Баневци, Божковци, Химкота и т.н. да ги натикат в един OUTLET JUNKS сегмент и да спрат да ни надуват главата с тях..
                          +1
                          Още по добре ще е, ако с тоя новия закон за отнемане на имущество по престъпен начин, "компетентните" институции успеят да им вземат заграбеното през годините..
                          Ииии...... да ги заселят там където прозорците са с квадрадчета.
                          Ех мечтиииии, за малко справедливост.
                          Last edited by 77; 02.05.2012, 08:52.
                          Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                            Синергон на 0.60 и Хим на 1.25 си е нещо обикновено и нормално
                            Прав си, не е нормално да са толкова скъпи. 50 % спад от текущите нива, може да се окачестви като едно добро начало! На цени 0,30 за Синергона и 0,50 за Хима вече стават атрактивни за по-рискови спекулативни играчи и може да се заформи търговийка

                            Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                            За твое сведение, ще ти кажа, че само преди 5 г. когато и Синергон като малко по малка компания и Хима, като доста по-малка от сега, беше мечта да купиш на 5.5 - 6 лв. Синергон, или Хим на 5.5 след като го пуснаха да се търгува

                            Та тези цени са си алл тайм лоу , и то за компании, които трудно се създават като структури и т.н.
                            "алл тайм лоу", ама обикновено "некст уиик" има нов "алл тайм лоу", и така от години ! Що да се опитвам да хващам падащ нож? Срива тука продължава повече от година, и няма никакви индикации за обръщане на тренда Защо да купувам тогава?

                            Според мене всичките тия Тимаджии, Кремиковци, Баневци, Божковци, Химкота и т.н. да ги натикат в един OUTLET JUNKS сегмент и да спрат да ни надуват главата с тях...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Koe му е интересното в непубличните ? Бях в темата и се втрещих.... направо останах доволен, че съм се ушил с публични
                              Не му се вързвай на мажоритарчето, май не ги свързва много нещата.
                              А може и да се набълбукъл доволно с непублични и да търси рекламата, като вариант да ги натресе на някой.
                              При непубличните е такава мътна Индия, че до не много отдавна си спомням за случаи на потайни увеличения на капитала и други прийоми, прилагани от времето, когато все още нямаше и борса. Вроятно не всички са така, но и непубличността си е фактор
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                                Аз на пазара съм на практика от както съществува такъв... Мене не ми мисли... Отдавна съм си пил топлото мляко... А за по горното, което си написал мечта бе за едни, а за други беше абсурд... Аз лично на хима специално никога не ме е вълнувала цената, ама никога... даже я нямах, като компания която да следя...

                                P.S. Само, като съвет... Не си мисли, че ако една акция вече е паднала с 90%, не може да падне с още 90%...

                                И какво значи all-time low... Да не е някаква догма или мантра на която да се кланяме... Знаеш ли колко "all-time low" съм виждал по една позиция.... Най-много бяха при ХДПАТ. И какво значи структурна компания? Синергон какъв й е бизнеса? Те само совалки не правят... То не са хотели, строителни материали, бензиностанции и т.н. Хима сигурно скоро ще направят компания и за екскурции до Марс и луната, като обединят няколко дъщерни дружества на компанията...

                                Пробвай да купуваш непублични акции... там е по-интересно, ама го няма all-time low индикатора...
                                Koe му е интересното в непубличните ? Бях в темата и се втрещих.... направо останах доволен, че съм се ушил с публични
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X