IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ДЗПО къде да си преместя партидата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Ами ти и това си написал
    Написал си че
    Хайде лека нощ! Пий още едно и лягай. Чакам заплахите ти на лични
    ИНГ бе кретен! ИНГ имат банка, не пенсионното дружество. А ти си чакай и халеевата комета. Имаш право, предвид това, че си стресиран, че цял живот нямаш правилна прогноза. Добре, че не те послушах навремето, когато ме лъжеше, че еди кво си във финансовия сектор.........

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Ти ли беше оная овца от па-па кредитирането? Сега искаш да съблазниш човека в най слабата компания ИНГ. Инвестициите там са пълен потрес. Те даже имаха и банка, но нито кредитират, нито влогонабират, ега ти банката!!!:D
      Ами ти и това си написал
      Написал си че Пенсионното дружество има банка
      А то банката е една от най-големите в света
      Хайде лека нощ! Пий още едно и лягай. Чакам заплахите ти на лични

      Коментар


      • НАИВЕН глупак

        http://www.ing.bg/_private/pages_w/T...s_BG_final.pdf
        Това дето съм го постнал половин час преди тебе не е ли за банката?!
        Last edited by Beti; 31.03.2012, 11:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          За семплите ще повторя, че знам, че са отделни юридически лица. Семплите имат много фирми обикновено кръстени с една фамилия но различни абревиатури отзад, но още не могат да вденат че това са отделни юридически лица. Говориме за макаците!
          Ееее, честно ти си уникален. Просто няма такъв като теб
          http://www.bankersalmanac.com/addcon...-rankings.aspx
          Eто да намериш какво е ИНГ БАНК

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Опитвам се да ти обясня че Пенсионно осигурителното дружество ИНГ е 1/1000 от ИНГ ГРУП и не Те притежават банката, в която нормално не са те допуснали
            За семплите ще повторя, че знам, че са отделни юридически лица. Семплите имат много фирми обикновено кръстени с една фамилия но различни абревиатури отзад, но още не могат да вденат че това са отделни юридически лица. Говориме за макаците!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Не забелязах нищо да си отрекъл, а освен това ти ме заплашваш, че ако продължавам да пиша, ще ръсиш тъпотии до припадък. Помниш ли?
              Опитвам се да ти обясня че Пенсионно осигурителното дружество ИНГ е 1/1000 от ИНГ ГРУП и не Те притежават банката, в която нормално не са те допуснали

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Уф сега трябва да почвам да ти обяснявам колко далеч си от истината. В резултат пак ще ме заплашваш на лични със саморазправа Ако искаш можеш да започнеш от следното що е ИНГ-Груп, Що е Инг Банк и т.н. Да в момента мисля че не извършват банкиране за юзъри. Така беше и 95-96 година. Обаче да говориш за Инг, като за банковия клон на банката Х - аре нема нужда. Имам огромни забележки за дейността им в БГ, но няма да ги споделя с теб
                Не забелязах нищо да си отрекъл, а освен това ти ме заплашваш, че ако продължавам да пиша, ще ръсиш тъпотии до припадък. Помниш ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                  И аз съм в ЦКБ, служебно разпределен
                  Честно, по им вярвам на тях
                  A стига бе, Геко !?!!
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Отделни юридически лица са, но по същество ИНГ си е чисто и просто един агент, без никаква мисъл. Виж общите им условия на "банката":

                    http://www.ing.bg/_private/pages_w/T...s_BG_final.pdf
                    Уф сега трябва да почвам да ти обяснявам колко далеч си от истината. В резултат пак ще ме заплашваш на лични със саморазправа Ако искаш можеш да започнеш от следното що е ИНГ-Груп, Що е Инг Банк и т.н. Да в момента мисля че не извършват банкиране за юзъри. Така беше и 95-96 година. Обаче да говориш за Инг, като за банковия клон на банката Х - аре нема нужда. Имам огромни забележки за дейността им в БГ, но няма да ги споделя с теб

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Ти сериозно ли мислиш че пенсионната компания си има банка
                      Отделни юридически лица са, но по същество ИНГ си е чисто и просто един агент, без никаква мисъл. Виж общите им условия на "банката":

                      http://www.ing.bg/_private/pages_w/T...s_BG_final.pdf

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Ти ли беше оная овца от па-па кредитирането? Сега искаш да съблазниш човека в най слабата компания ИНГ. Инвестициите там са пълен потрес. Те даже имаха и банка, но нито кредитират, нито влогонабират, ега ти банката!!!
                        Нямам и най-беглата идея за какво говориш.

                        Но истината е проста, всеки който го е грижа за състоянието на партидата му трябва редовно да посещава сайта на КФН и да се държи осведомен за команията в чиито фонд е избрал да си държи партидата.

                        ИНГ са най-добри в инвестирането - шашмите са почти липсващи, за разлика от останалите. Ти си иначе си троши главата, където искаш - ти си избираш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Ти ли беше оная овца от па-па кредитирането? Сега искаш да съблазниш човека в най слабата компания ИНГ. Инвестициите там са пълен потрес. Те даже имаха и банка, но нито кредитират, нито влогонабират, ега ти банката!!!
                          Ти сериозно ли мислиш че пенсионната компания си има банка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pa Pa Разгледай мнение
                            Далече от Доверие - четете електронния регистър в сайта на КФн, пише интересни неща Не се съблазнявайте.

                            Само ИНГ - там инвестициите наистина са инвестиции

                            Не е препоръка
                            Ти ли беше оная овца от па-па кредитирането? Сега искаш да съблазниш човека в най слабата компания ИНГ. Инвестициите там са пълен потрес. Те даже имаха и банка, но нито кредитират, нито влогонабират, ега ти банката!!!

                            Коментар


                            • Далече от Доверие - четете електронния регистър в сайта на КФн, пише интересни неща Не се съблазнявайте.

                              Само ИНГ - там инвестициите наистина са инвестиции

                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • [QUOTE=Itrade;105
                                Иначе и Доверие не е лош вариант.[/QUOTE]
                                Особено ако си "ефектен унд финанц"

                                Коментар

                                Working...
                                X