IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ДЗПО къде да си преместя партидата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Императорът;1059239836я. Ако остана без краченца примерно, ще намажа шестцифрена сума. [/QUOTE]
    Мога да те свържа със златната акула...

    Коментар


    • Последният път, като получих писмо (преди 4-5 години) имах колосалната сума от около 258 кинта и спрях да се интересувам.

      Имам две човекозастраховки, други взаимоотношения с фондове не ми трябват.

      Иначе имам известен поглед върху пенсионните работи на Съглание и на Алианц.... последните го карат доста заешката, което си има и плюсове.


      Човекозастраховките имат сериозен плюс, че ако пукна или осакатя, няма нужда да чакам да пенсия. Ако остана без краченца примерно, ще намажа шестцифрена сума.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Според мен си събрал милиарди! Дори можеш да ги накараш ДЗПО-то ти да отклонят временно част от средствата за предстоящите плащания по външния дълг.
        След това автоматично ставаш инвеститор клас А и сред основните кредитори на държавата.
        И на теб Добро утро Лорде! Трябва да си преместя партидите в Кухарката

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          Аз пък съм много несериозен. Нямам идея кво се случва с партидите ми от 12 години насам Може би, ще трябва да отида до компанията. Че мое милиони да съм събрал))
          Според мен си събрал милиарди! Дори можеш да ги накараш ДЗПО-то ти да отклонят временно част от средствата за предстоящите плащания по външния дълг.
          След това автоматично ставаш инвеститор клас А и сред основните кредитори на държавата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Аз пък съм много несериозен. Нямам идея кво се случва с партидите ми от 12 години насам Може би, ще трябва да отида до компанията. Че мое милиони да съм събрал))
            и аз бях така до по-миналата година, когато като си погледнах внесените 1440 лева по сметката и въпреки тях намалялата ми сериозно партида, т.е. имаше по-малко в края на годината, отколкото в началото и реших, че колкото и да не са невероятна сума, то тези пари с си мои и трябва да се "управляват" доколкото това е възможно покрай супер умрелия ни закон, та затова и ги преместих, но всеки сам си решава - жената има същата парида като моята, но я мързи да ги мести....
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Аз пък съм много несериозен. Нямам идея кво се случва с партидите ми от 12 години насам Може би, ще трябва да отида до компанията. Че мое милиони да съм събрал))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                следва да уточниш какво имаш предвид под "ИНГ" - ING Group, ING Bank, ING Пенсионно осигуряване, ING Животозастрахованe...

                по темата - и аз мисля че ING Пенсионно осигуряване е най-малко съмнителната УД на нашия пазар, и това в дългосрочен план е доста важно... повечето от останалите са си все от "нашите хора"
                ЦКБ - хм, неизбежно свързани с тяхната група - с всички произтичащи последствия от това..
                +1, aз също си преместих партидата (5-цифрен сума, за съжаление все още само с 1 отпред, поради бездарието на ПФ-тата) в ИНГ миналата година - бързи, коректни, опростиха максимално сложната процедура по прехвърлянето, сравнително прозрачни и т.н. И това наистина е най-важното в лонг търм
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • От днес гледам са публикувани портфейлите на ПФ за 2011г.
                  Така че разгледай ги(или изчакай Мариян да го направи и ги постне) и си избери!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                    Теб какво ти пука за ДЗПО-то... Нали те изритаха от държавната хранилка, и си безработен, там нищо не влиза...В смисъл, колкото и да ги прехвърляш от фонд на фонд, повече няма да станат
                    Що си въобразяваш, че ме познаваш бе шнорхел? Аз в ДЗПО-то може да имам повече активи отколкото всичките ти инвестиции през мизерния ти живот. И продължават да ми се трупат. Нещо недовиждаш през избодените ти очи зад противогаза.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      +1
                      Теб какво ти пука за ДЗПО-то... Нали те изритаха от държавната хранилка, и си безработен, там нищо не влиза...В смисъл, колкото и да ги прехвърляш от фонд на фонд, повече няма да станат

                      Коментар


                      • по темата
                        КОЙ КОЕ Е В ПЕНСИОННОТО ОСИГУРЯВАНЕ

                        LANDLORD 31:
                        aми може и да не си го виждал - защото гледам да се изказвам само когато имам какво да кажа;
                        докато аз твоя ник често съм го виждал ...нема значение


                        А кой бил съмнителен и кой не , не мога да кажа, щото аз като им видях банкирането на банката която я рекламират в БГ ми стана ясно, че са куха структура с цел кражба.
                        това е яко
                        "the trend is your friend until the end..."

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                          следва да уточниш какво имаш предвид под "ИНГ" - ING Group, ING Bank, ING Пенсионно осигуряване, ING Животозастрахованe...

                          по темата - и аз мисля че ING Пенсионно осигуряване е най-малко съмнителната УД на нашия пазар, и това в дългосрочен план е доста важно... повечето от останалите са си все от "нашите хора"
                          ЦКБ - хм, неизбежно свързани с тяхната група - с всички произтичащи последствия от това..
                          Такъв НИК не бях виждал въобще, но ти сигурно си другото аз на маймуняка. Естествено, че под ИНГ имам предвид групата, не определено дружество. А кой бил съмнителен и кой не , не мога да кажа, щото аз като им видях банкирането на банката която я рекламират в БГ ми стана ясно, че са куха структура с цел кражба.
                          Аз както казах вече съм към Доверие като пенсионна компания и съм доволен предвид финансовите и показатели. А тука може да си говорите за ИНГ с второто ти аз цяла нощ. Хайде лека...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            ИНГ бе кретен! ИНГ имат банка, не пенсионното дружество. А ти си чакай и халеевата комета. ...
                            следва да уточниш какво имаш предвид под "ИНГ" - ING Group, ING Bank, ING Пенсионно осигуряване, ING Животозастрахованe...

                            по темата - и аз мисля че ING Пенсионно осигуряване е най-малко съмнителната УД на нашия пазар, и това в дългосрочен план е доста важно... повечето от останалите са си все от "нашите хора"
                            ЦКБ - хм, неизбежно свързани с тяхната група - с всички произтичащи последствия от това..
                            "the trend is your friend until the end..."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                              Ще ми пуснеш.......ако не със съгласие, то със Сила!
                              +1

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                                И аз съм в ЦКБ, служебно разпределен
                                Честно, по им вярвам на тях
                                Ще прокопсаш.... Ако не със Съгласие, то със Сила

                                Коментар

                                Working...
                                X