IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ДЗПО къде да си преместя партидата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Itrade Разгледай мнение
    Бях им гледал портфейлите в акции преди време ,аз лично се преместих в Инг от Алианц, щото до сега не съм ги засичал да правят врътки и спонсорират свързани лица.Лично мнение не е препоръка !
    Не знам кого спонсорират инг ама компанията майка хептен фаулира

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Itrade Разгледай мнение
      Кое му е обратното ? Писал съм ,че се преместих от Алианц в Инг .
      Иначе и Доверие не е лош вариант.
      И аз така, сори не съм те чел внимателно.
      Не-заслужил инвеститор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
        Хахаха - точно обратното. Бягай към ИНГ. Колко Алианц е Алианц питай другаря Желев. Да са живи и здрави да го крепят ИХЛБЛ-то.
        Кое му е обратното ? Писал съм ,че се преместих от Алианц в Инг .
        Иначе и Доверие не е лош вариант.

        Коментар


        • Аз лично съм в Доверие и ги следя. До края на миналата година бяха №1.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Itrade Разгледай мнение
            Бях им гледал портфейлите в акции преди време ,аз лично се преместих в Инг от Алианц, щото до сега не съм ги засичал да правят врътки и спонсорират свързани лица.Лично мнение не е препоръка !
            Хахаха - точно обратното. Бягай към ИНГ. Колко Алианц е Алианц питай другаря Желев. Да са живи и здрави да го крепят ИХЛБЛ-то.
            Не-заслужил инвеститор

            Коментар


            • Бях им гледал портфейлите в акции преди време ,аз лично се преместих в Инг от Алианц, щото до сега не съм ги засичал да правят врътки и спонсорират свързани лица.Лично мнение не е препоръка !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Ако можеш да не внасяш най добре.
                Tо така, ама нали е задължително и никой не ме пита

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                  Здравейте
                  Моля за мнения къде да си преместя партидата и да го правя ли въобще? В момента съм при Ццб, а Доверие ме съблазняват.
                  Благодаря за отговорите
                  Ако можеш да не внасяш най добре.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    Здравейте
                    Моля за мнения къде да си преместя партидата и да го правя ли въобще? В момента съм при Ццб, а Доверие ме съблазняват.
                    Благодаря за отговорите
                    И аз съм в ЦКБ, служебно разпределен
                    Честно, по им вярвам на тях
                    There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                    Коментар


                    • ДЗПО къде да си преместя партидата?

                      Здравейте
                      Моля за мнения къде да си преместя партидата и да го правя ли въобще? В момента съм при Ццб, а Доверие ме съблазняват.
                      Благодаря за отговорите
                    Working...
                    X