IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Само сега влезе 45 млн. лв. свеж ресурс в банката, а пазарната капитализация е 90 млн. лв...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
      ... не влизам щото считам че движението от началото на годината няма да се повтори, изглежда че ще се влачим по корем..........

      Не е препоръка
      Още ли се гърчите тук,няма ли да има край епопеята !?
      или дъното още се не види Не е препоръка
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        За тях де чиче, аз съм при кака Дани! Тя в Хим не инвестира, ама прави пък други пакости!!!
        И един уважаван от мен ПФ също не пипа ТИМаджийските артии...... Акцията е супер, нещо на което държа е ликвидността......Лично аз излязох тук на нива около 1,65, като не съм спрял ежедневно да следя.........Нивата в момента са супер, не влизам щото считам че движението от началото на годината няма да се повтори, изглежда че ще се влачим по корем..........

        Не е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          оксидирания купува по 95 ст. и след като зареди , писа в темата, че "влака потеглял".... но явно е объркал посоката
          Значи и той е станал като мен дългосрочен!
          Ама аз напазарих на 1,06
          Здраве да е!
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Тука само некви таквиз мисли, никакви. Само Ташунко и разбира на таз артия! Ама той дъл не забягна в Америката, в земите на дедите си? И сега си стои във вигвама, пуши лулата на мира и слуша какво му нашепва за ССВ-то Великия дух!
            оксидирания купува по 95 ст. и след като зареди , писа в темата, че "влака потеглял".... но явно е объркал посоката
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              За пенсионните става въпрос..
              За тях де чиче, аз съм при кака Дани! Тя в Хим не инвестира, ама прави пък други пакости!!!

              Коментар


              • Тука само некви таквиз мисли, никакви. Само Ташунко и разбира на таз артия! Ама той дъл не забягна в Америката, в земите на дедите си? И сега си стои във вигвама, пуши лулата на мира и слуша какво му нашепва за ССВ-то Великия дух!
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                  Пич, ПОАД, както и ИП и УД, имат капитал и имат право да правят сделки и за собствена сметка, ако не се лъжа - които сделки няма нищо общо с управляваните от тях фондове

                  Та въпросът ми бе, дали ПОАД придобива на 1.50 за собствена сметка или чрез ПФ?
                  Пич , на манджата с грозда, чукна едно рохко яйце......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                    Като е толкова "интересна" за ЦКБ СИЛА, да я купуват на пазар по 0.8 лв , а не да ми набутват парите на 1.5 лв.....Тези "техни си пари" , са моите, твоите и на още хиляди други......
                    Пич, ПОАД, както и ИП и УД, имат капитал и имат право да правят сделки и за собствена сметка, ако не се лъжа - които сделки няма нищо общо с управляваните от тях фондове

                    Та въпросът ми бе, дали ПОАД придобива на 1.50 за собствена сметка или чрез ПФ?
                    There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      а не са мои не са, мойте са в Агрофинанс, Софарма и Као ако ме разбираш
                      За пенсионните става въпрос..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                        Като е толкова "интересна" за ЦКБ СИЛА, да я купуват на пазар по 0.8 лв , а не да ми набутват парите на 1.5 лв.....Тези "техни си пари" , са моите, твоите и на още хиляди други......
                        а не са мои не са, мойте са в Агрофинанс, Софарма и Као ако ме разбираш

                        Коментар


                        • Не държа акции на ТИМ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                            Под ПОАД ЦКБ Сила - Пенсионното дружество за собствена сметка ли се разбира, или подопечните му фондове?

                            Ако е самото ПОАД за собствена сметка, излиза, че доста честно са постъпили - с техни си пари за записали на 1.50 лв., което пък говори, че акцията е интересна за покупки на тези нива, ако се запазят през 2012, не е препоръка


                            Като е толкова "интересна" за ЦКБ СИЛА, да я купуват на пазар по 0.8 лв , а не да ми набутват парите на 1.5 лв.....Тези "техни си пари" , са моите, твоите и на още хиляди други......

                            Коментар


                            • Под ПОАД ЦКБ Сила - Пенсионното дружество за собствена сметка ли се разбира, или подопечните му фондове?

                              Ако е самото ПОАД за собствена сметка, излиза, че доста честно са постъпили - с техни си пари за записали на 1.50 лв., което пък говори, че акцията е интересна за покупки на тези нива, ако се запазят през 2012, не е препоръка
                              There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Те ли са записали акции
                                нали преди 2 седмици стана известното това

                                Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение


                                Общо 7 са купувачите на акции от новата емисия. Най-големият дял от 69.57% от нея са закупени от ЦКБ Груп ЕАД, с което мажоритаря запазва процентното си притежание в трезора. Химимпорт е закупило 29.36% от новата емисия, с което текущото му участие е поне 9.9% от новия капитал.
                                вие не четете ли форума поне, или просто забравяте какво сте чели, или само пишете/спамите
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X