IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


    Боже, колко глупост има по този свят.....
    Ти по 50 К купуваше и на 1,5 и на 1,3 и на 1,2 .....сега не е лиредно да купиш 1000 К за да усредниш малко.....
    Искаш ли малко ХИМ да ти дам че купих днес на 1,155 .....сега имам по малко и в трите и мога да си пиша каквото си искам....
    За протокола всичките ми ЗХБГ ,ХИМ и ССВ в момента са компенсирани от Еларг и излизат на нула и отгоре съм на печалба с 5К ......приемам поздрави!
    мисирко, умря циганката дето й плащаше да те хвали и пак започна сама да се хвалиш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от p0lki
      добре съм , аз си купувам акции на ЦКБ




      Боже, колко глупост има по този свят.....
      Ти по 50 К купуваше и на 1,5 и на 1,3 и на 1,2 .....сега не е лиредно да купиш 1000 К за да усредниш малко.....
      Искаш ли малко ХИМ да ти дам че купих днес на 1,155 .....сега имам по малко и в трите и мога да си пиша каквото си искам....
      За протокола всичките ми ЗХБГ ,ХИМ и ССВ в момента са компенсирани от Еларг и излизат на нула и отгоре съм на печалба с 5К ......приемам поздрави!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        Гледам че днес е имало сделки на 0,67 левчета..........
        Мъка голяма!
        ами някой миналата седмица беше писал, че на 72ст. щял да влиза, а на 67 ст. ще продава

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Гледам че днес е имало сделки на 0,67 левчета..........
          Мъка голяма!
          Мъка за имащите и пир за влизащите. При Хима какво да се каже - печалба на акция 0,50 лв, цена на акция - отива към 1 лв ??????
          Странна работа !

          Коментар


          • Гледам че днес е имало сделки на 0,67 левчета..........
            Мъка голяма!
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Имам предвид борсова цена на акцията

              дъното през 2008 е на 0,719 лв.. днес 0,704... последно април 2004 има сделки на тези нива...

              Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
              Едва ли може да се нарече така.

              По мои много груби сметки, ЦКБ от увеличения на капитал е набрала поне 150 млн. лева за последните 10 г.. Димек при сегашната цената дори тези пари не се търгуват, да не говорим че през годините е имало и значително нарастване чрез печалби и разстеж на балансовото число.

              Както съм казал пазар няма, това не е пазарна цена, не е препоръка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                това не е ли цена от 2004 година?
                Едва ли може да се нарече така.

                По мои много груби сметки, ЦКБ от увеличения на капитал е набрала поне 150 млн. лева за последните 10 г.. Димек при сегашната цената дори тези пари не се търгуват, да не говорим че през годините е имало и значително нарастване чрез печалби и разстеж на балансовото число.

                Както съм казал пазар няма, това не е пазарна цена, не е препоръка
                There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                Коментар


                • това не е ли цена от 2004 година?

                  Коментар


                  • Брях, днеска почти ми облиза заявката, ма не можа да се изпълни.
                    Ша ша, няма де да иде, мечки обикалят гладни наоколо.
                    Тоя път май не само на БФБ-то ами и wourldwide

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                      ....аз те питам( и Пипбел,като един виден познавач на банковите акции)КОЕ Е ЛОШО В ОТЧЕТА
                      .....ТИ ми обясняваш ,че всички чужденци излезли....и къде им са акциите ,...нали някой ги е купил....кой и защо

                      ...с това увеличение...Той и твоя идол Донев обяви увеличение,ама и той САМ не си го записа...поиска парите ВИА в кой останаха акциите на чужденците и на ПФ ....и НА КАКВА ЦЕНА....Фрее флоута не се е променил което значи че някой ги купува....защо ли....

                      Сега чакам ГУРУТО на финансовия анализ Пипбел да ми обясни кое е лошо на отчета....

                      http://www.investor.bg/novini-i-anal...aliava,133830/

                      Бобане, май имаш доста тук та го приемаш лично.
                      Някъде да съм казвал че разбирам от банки ? Просто си спекулирам тука, както и при STD, забранено ли е ?
                      Ама дори и за лаик в тая сфера като чете горния линк е ясно че нещата не са на добре като тренд ...или ще кажеш и че Мариян или числата лъжат ?
                      ЦКБ и ПИБ вече би трябвало да извличат позитиви от намаляването на пазарния дял на гръцките банки....ма не се забелязва такъв момент.
                      И все пак съм влязъл тук защото имам чувството че е по-подценено и с по-голям потенциал от ПИБ да кажем. Те така... времето ще покаже.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Хайде да си повторя рефрена.....
                        Излязоха всички чужденци и това беше причината за спада...
                        Направиха увеличение и никой освен мажоритара не го записа...
                        Вече четири месеца няма продажби на големи зорлии а акцията пада....
                        какво и става....
                        Болна ли е банката , няма ли печалби , големи задължения . Не , всичко и е на ред но пада ами на инат пада .Останалите банки си стабилизираха цената а тук понеже всичко е на ред Пада за да се осигури бъдеща печалба на хитреците....Така ли?
                        Е има един въпрос кой ще я вдига.... Чужденците избягаха ,ПФ вече не искат и то защо .. Спекулантите влязоха и излязаха ...Защо?
                        Поздрави!

                        ....аз те питам( и Пипбел,като един виден познавач на банковите акции)КОЕ Е ЛОШО В ОТЧЕТА
                        .....ТИ ми обясняваш ,че всички чужденци излезли....и къде им са акциите ,...нали някой ги е купил....кой и защо

                        ...с това увеличение...Той и твоя идол Донев обяви увеличение,ама и той САМ не си го записа...поиска парите ВИА в кой останаха акциите на чужденците и на ПФ ....и НА КАКВА ЦЕНА....Фрее флоута не се е променил което значи че някой ги купува....защо ли....

                        Сега чакам ГУРУТО на финансовия анализ Пипбел да ми обясни кое е лошо на отчета....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                          Здрасти Монти...не съм сядал на компа....затова не съм те питал.....а и аз те питам за 2та лева на Еларг.....мога да ти изкарам постовете ти....за 1. 5 го видяхме....върха....щом Доверие излязофа...според мен де....В момента темата е за ЦКБ и отчета им....бил много лош....Кое според теб...и на теб задавам въпрос ...е лошото....първо,второ трето....и обясняваш....Може и Пипбел....той ги разбира банковите акции....щом е купил и банка собственост на футболен отбор....Поздрави
                          Хайде да си повторя рефрена.....
                          Излязоха всички чужденци и това беше причината за спада...
                          Направиха увеличение и никой освен мажоритара не го записа...
                          Вече четири месеца няма продажби на големи зорлии а акцията пада....
                          какво и става....
                          Болна ли е банката , няма ли печалби , големи задължения . Не , всичко и е на ред но пада ами на инат пада .Останалите банки си стабилизираха цената а тук понеже всичко е на ред Пада за да се осигури бъдеща печалба на хитреците....Така ли?
                          Е има един въпрос кой ще я вдига.... Чужденците избягаха ,ПФ вече не искат и то защо .. Спекулантите влязоха и излязаха ...Защо?
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Бобане,
                            нещо спря да ме питаш кога ще видим 1,5 в Еларга.....
                            Разбирам че е неприятно да влезеш в падаща позиция ,но като заслужено пада. Нито мажоритара е мажоритар ,нито отчетите са отчети ,нито печалбата е печалба....
                            Някакви еквалибристики...
                            отпред ЗХБГ , представяш си ХИМ а то излиза ССВ....все едно и също...
                            Здрасти Монти...не съм сядал на компа....затова не съм те питал.....а и аз те питам за 2та лева на Еларг.....мога да ти изкарам постовете ти....за 1. 5 го видяхме....върха....щом Доверие излязофа...според мен де....В момента темата е за ЦКБ и отчета им....бил много лош....Кое според теб...и на теб задавам въпрос ...е лошото....първо,второ трето....и обясняваш....Може и Пипбел....той ги разбира банковите акции....щом е купил и банка собственост на футболен отбор....Поздрави

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                              Да те питам нещо.....Понеже виждам,че си спец по банковите акции(тия Сантандер не бяха ли футболен отбор,чак и банка си имали)....Кое според теб е лошо в отчета на ЦКБ ....Ама ако може точно да ми кажеш....първо ,второ ,трето.....и да ми обясниш защо....

                              Поздрави и предварително благодаря за разяснението
                              Бобане,
                              нещо спря да ме питаш кога ще видим 1,5 в Еларга.....
                              Разбирам че е неприятно да влезеш в падаща позиция ,но като заслужено пада. Нито мажоритара е мажоритар ,нито отчетите са отчети ,нито печалбата е печалба....
                              Някакви еквалибристики...
                              отпред ЗХБГ , представяш си ХИМ а то излиза ССВ....все едно и също...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Aз смятам че ще го подминем. След тия лоши отчети...
                                Влязох на 74 и ще усреднявам на 71 с повечко.
                                Ама падне ли под 67-68стинки - бегам
                                То туй не ми е Сантандерката да ме задържа дивидента...
                                Вчера даже ми се възстанови и капиталово, убава акция
                                Да те питам нещо.....Понеже виждам,че си спец по банковите акции(тия Сантандер не бяха ли футболен отбор,чак и банка си имали)....Кое според теб е лошо в отчета на ЦКБ ....Ама ако може точно да ми кажеш....първо ,второ ,трето.....и да ми обясниш защо....

                                Поздрави и предварително благодаря за разяснението

                                Коментар

                                Working...
                                X