IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гаки, значи викаш да планираме усредняваме на сакралното число 0.666

    Полкито - не съм толкоз плиткоумен да не помня какво съм мислил преди 3 дена.
    И какво лошо да си променя мнението ? Няма нищо по нормално - трябва да се реагира адекватно на пазара, всеки греши в преценките си понякога. Важното е човек да умее да се учи от тях. А не да се запъваш като магаре на ясла и задълбочаваш грешките/загубите си.

    Но виж цялостната инвестиционна стратегия и принципите трябва да се следват стриктно.

    Има изключения разбира се, няма лошо отвреме навреме да си чеше човек крастата с някоя спекулка по позиции дето обикновено не влиза.
    Всеки го прави

    Коментар


    • CCB

      Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Гакито дано е прав за кота 64, ма и до 60стинки даже бих толерирал, нема страшно.

      ..
      Gaki винаги се е оказвал прав.Такава му е орисията,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Така е, в земята са засега. И кво ти хвалене - за 2 дена Софикса над 2% нагоре, а аз съм на минус 1.3. Ама пък беше доста интересно.
        А форума си го ползвам и като вид хронология да си проследявам къв ми е бил акъла преди време,че ме мързи да водя дневник...а се забравя
        толкова бързо ли забравяш ???

        ами тогава да ти припомня преди 3 дни какво написа



        а днес .................. след няма и 3 дни вече имаш други планове



        моя съвет е да се спреш на един план и да го следваш каквото и да се случи ................... иначе ако си сменяш мнението през 3 дни ще влезнеш в един водовъртеж от който измъкване няма...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
          стига се хвали ,като ожънеш тогава се хвали ,сега само си заровил пари в земята
          Така е, в земята са засега. И кво ти хвалене - за 2 дена Софикса над 2% нагоре, а аз съм на минус 1.3. Ама пък беше доста интересно.
          А форума си го ползвам и като вид хронология да си проследявам къв ми е бил акъла преди време,че ме мързи да водя дневник...а се забравя

          Бат Гойко - до номинал плана ми е да усреднявам. Ма сурне ли се по надоле къмто стинките - беж лиске да бегаме. Няма да ми е жал за тоя "флагман"

          ПС Бе требе човек да си има тука и при фармата. По тях двете най рано се усещат май накъде духат ветровете.
          Адциците са съвсем друга манджа, който си мисли че стават за индикатори - лъже се. Те са просто подслонче за лоши времена.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Аз тука съм доволен, главно от себе си.
            Бях влязъл наскоро внимателно на 0.74, вчера след доста пасианси, някои от които ва банк (ма се изпълниха ) успях да я докарам до 0,69 със по малко от 3% загуба.
            Е днес я утроих и вече съм на 0.682 средно.
            Гакито дано е прав за кота 64, ма и до 60стинки даже бих толерирал, нема страшно.

            Изобщо днес ми е ТИМ ден. Влязох сефте и на "флагмана" на средно 1.118. Дано съм нацелил тайминга и не вземе стане стинки...че то с Тим дъната са относително понятие
            Хубаво направих и че разпродадох половината им привилегировани оня ден, сега ще си ги върна (дано) в низините.

            При всички случаи гледам да не минавам 15% обща експозиция към ТИМ.
            Всеки му е ясно що...
            А ко ше прайш ако в понеделник Флагманът е на 1.06, а във вторник на 1,02 примерно?

            Коментар


            • стига се хвали ,като ожънеш тогава се хвали ,сега само си заровил пари в земята

              Коментар


              • Аз тука съм доволен, главно от себе си.
                Бях влязъл наскоро внимателно на 0.74, вчера след доста пасианси, някои от които ва банк (ма се изпълниха ) успях да я докарам до 0,69 със по малко от 3% загуба.
                Е днес я утроих и вече съм на 0.682 средно.
                Гакито дано е прав за кота 64, ма и до 60стинки даже бих толерирал, нема страшно.

                Изобщо днес ми е ТИМ ден. Влязох сефте и на "флагмана" на средно 1.118. Дано съм нацелил тайминга и не вземе стане стинки...че то с Тим дъната са относително понятие
                Хубаво направих и че разпродадох половината им привилегировани оня ден, сега ще си ги върна (дано) в низините.

                При всички случаи гледам да не минавам 15% обща експозиция към ТИМ.
                Всеки му е ясно що...

                Коментар


                • Пазарът я оценява на 75-76 млн. т.е толкова колкото беше преди увеличението ......

                  Единственото и хубаво нещо май е ликвидността

                  Коментар


                  • Тая банка я разпродадоха
                    Мнението ми не е препоръка!!!

                    Коментар


                    • Това е пълен та..ак от страна на пазара и най-вече на куравииите мажоритариии...
                      Имам малко хартийки тук и нямам намерение да ги продавам в близките години...., но знам за други с краткосрочни хоризонти - как ли издържат
                      Ако имах нужда от кеш щях да я зарежа тази позиция и останалите нейни "производни" - независимо от загубите....
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • CCB

                        Първоначално изпратено от smirenoto Разгледай мнение
                        Генерале, за всеки случай, подготвяйте шнорхелите и за плитчините... :eek
                        Сега е момента, да призовете и провидението да ви е на помощ, с подкрепата на 0,64
                        Не се шегувай!64 см.- това си е вода до коляното,а ти казваш да е до глезена.Като на ген.Али

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                          0,64 лв.До там!!!
                          Генерале, за всеки случай, подготвяйте шнорхелите и за плитчините... :eek
                          Сега е момента, да призовете и провидението да ви е на помощ, с подкрепата на 0,64
                          Не е препоръка ...

                          Коментар


                          • CCB

                            0,64 лв.До там!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                              Мъка за имащите и пир за влизащите. При Хима какво да се каже - печалба на акция 0,50 лв, цена на акция - отива към 1 лв ??????
                              Странна работа !
                              Ми то и счетоводствто им таково... ...странно...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
                                мисирко, умря циганката дето й плащаше да те хвали и пак започна сама да се хвалиш
                                Ти нали не мислиш ,че точно на теб ще съчувствам за загубите.... !
                                На бясно куче здрав кривак казват шопите.....
                                Чакам си бутилката за баса който загуби. Женчо !

                                Коментар

                                Working...
                                X