IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
    Като излезеш от морето да не е станала друга цената..
    Голяма работа! Ще купи на 1,55 и ще ги шитне на 1,60 и пак ще си го изкара неговото

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Някакви рахитни напъни ама го няма хъса за пазарене днес.Ще доизпием кафенцето и ако е така умряла търговията ще вляза в морето.
      Като излезеш от морето да не е станала друга цената..

      Коментар


      • Някакви рахитни напъни ама го няма хъса за пазарене днес.Ще доизпием кафенцето и ако е така умряла търговията ще вляза в морето.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
          В тоя форум всички правят винаги 20,30 и повече проценти .Загуби няма. Евала
          истински магьосници!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
            В тоя форум всички правят винаги 20,30 и повече проценти .Загуби няма. Евала
            Има, има

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Браво на тези, които отиграха ситуациите в двата черни петъка. 20% печалба за няколко дни е прекрасен резултат. А и винаги съм казвал, че тази акция е прекрасна за спекулации. Направо ми е любима. Само дето нямам нагласа за спекулант. Играя по малко, колкото да се намирам на работа.
              В тоя форум всички правят винаги 20,30 и повече проценти .Загуби няма. Евала

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                Не. Моите разсъждения са малко по-различни.
                Портфейла го деля на 2 - инвеститорски и спекулативен. съответно и отнпшението е различно. Специално по тази позиция съм и по двата отгоре. Просто 20% за 2-3 дни ми се видяха прекалено много и рализирах печалба. Ако се бяха дигнали с 4-7% щях да съм купил поне още 10т. А ако не бяха се дигнали - щях и до заеми да стигна
                Малко странна ми се струва логиката.... В този ред на мисли, ако бяха паднали с 20%
                щеше ли да продаваш ?
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Само ако знаш колко ме е яд, че не скочих и с двата крака в петък....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                    Не. Моите разсъждения са малко по-различни.
                    Портфейла го деля на 2 - инвеститорски и спекулативен. съответно и отнпшението е различно. Специално по тази позиция съм и по двата отгоре. Просто 20% за 2-3 дни ми се видяха прекалено много и рализирах печалба. Ако се бяха дигнали с 4-7% щях да съм купил поне още 10т. А ако не бяха се дигнали - щях и до заеми да стигна
                    Браво на тези, които отиграха ситуациите в двата черни петъка. 20% печалба за няколко дни е прекрасен резултат. А и винаги съм казвал, че тази акция е прекрасна за спекулации. Направо ми е любима. Само дето нямам нагласа за спекулант. Играя по малко, колкото да се намирам на работа.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Не. Моите разсъждения са малко по-различни.
                      Портфейла го деля на 2 - инвеститорски и спекулативен. съответно и отнпшението е различно. Специално по тази позиция съм и по двата отгоре. Просто 20% за 2-3 дни ми се видяха прекалено много и рализирах печалба. Ако се бяха дигнали с 4-7% щях да съм купил поне още 10т. А ако не бяха се дигнали - щях и до заеми да стигна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                        И аз се поблазних и освободих 70% от спекулативните покупки.
                        Че то какви други има?

                        Да не искаш да кажеш, че си продал онези, които са на печалба, а по останалите позиции ставаш "дългосрочен" инвеститор.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • И аз се поблазних и освободих 70% от спекулативните покупки.

                          Коментар


                          • Ами че те депозитите са пасив ,бре колега ,ако няма какво да ги правят не е голям кяр

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pacho109 Разгледай мнение
                              ......за икономиката на другите
                              +1

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                                Ше има сигурно положителен ефект за ЦКБ, други банки и за икономиката. Много пари ще се инвестират другаде.
                                ......за икономиката на другите

                                Коментар

                                Working...
                                X