IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Имам и артии и кеш.Няма значение накъде ще тръгне пазара за мен и ми е много кеф така.
    Като тръгне надолу и ти се обзеценяват артиите, как точно получаваш кефа, който ти носи формулата на успеха в двете посоки на движение?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
      Ти сега имаш или нямаш?
      Имам и артии и кеш.Няма значение накъде ще тръгне пазара за мен и ми е много кеф така.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Май по им харесва посоката към левчето.
        Ти сега имаш или нямаш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
          Опипва се почвата,изчаква се, но тези нива скоро може да са само спомен. Като знам как ме сърбяха ръцете да купя на 1,35 защото ми се виждаха ниски... Не е препоръка.
          Май по им харесва посоката към левчето.

          Коментар


          • Опипва се почвата,изчаква се, но тези нива скоро може да са само спомен. Като знам как ме сърбяха ръцете да купя на 1,35 защото ми се виждаха ниски... Не е препоръка.

            Коментар


            • Защо никой не иска да пазари от промоциите.

              Коментар


              • Никой не коментира промяната на ФФ.

                Коментар


                • какво става бре тъкмо тръгна нагоре и пак почнаха да я натискат.някой пак е решил да разтовари ли ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    търсиш клиенти за продажба ли.....
                    Квото дойде и за покупка и за продажба

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      търсиш клиенти за продажба ли.....
                      Що, на тебе не ти ли трябват?
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        В интерес на истината ЦКБ се представи много добре покрай спада и това ми дава основание да приема че един ръст до 1.45-1.50 е много вероятен.За по нагоре не мисля че ще има потенциал поне до изборите.Ако се запази оптимизма до края на седмицата нищо чудно да стигне нивата.
                        търсиш клиенти за продажба ли.....

                        Коментар


                        • В интерес на истината ЦКБ се представи много добре покрай спада и това ми дава основание да приема че един ръст до 1.45-1.50 е много вероятен.За по нагоре не мисля че ще има потенциал поне до изборите.Ако се запази оптимизма до края на седмицата нищо чудно да стигне нивата.

                          Коментар


                          • Много добре тръгна днес цкб дано да продължи така и до края на деня да е поне 1,35

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                              И за 5 стинки ще го четем 4 месеца..
                              Не е задължително. Инвестора има много секси и полезна игнор функция


                              Толкова акции се подариха тук около 1 лв. от паникьосаната тълпа, че това лесно катерене сега нагоре, беше съвсем логично да се случи

                              А и новината от вчера, инжектира допълнително гориво - ТИМ дели печалба с миноритарите!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Давайте напомпете до 1.60 че имам за продаване
                                Правилно,Ташунко.Подстрижи първо овцата,а после пак друсай крушата.Поне засега това е най-доброто...

                                Коментар

                                Working...
                                X