IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 15%, колега, да не си от Бургас?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Аии стига ве

      Въййй
      Е чак толкова да ми се възхищаваш не ща ама все пак мерси .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
        Освен това Красимирчо имам и образование и коефицента ми на интелигентност е много висок.Убеден съм че ти нямаш толкова познания в много области колкото имам аз а ако пък разбереш каква ми е била професията преди ще ме гледаш като бог.
        Аии стига ве

        Въййй
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Абе като я гледам как мърда посоката и е към лева по скоро.
          И какъв катаклизъм предвиждаш за да падне пак под 1 лв?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            Аз пък допълвах в петък, защото мисля че посоката е нагоре
            Абе като я гледам как мърда посоката и е към лева по скоро.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Никакъв интусиазъм и днес.Рекох си че ще подкрепите цкб ама се стискате.Щом е така ще ви чакам на 1 лв пак щото явно посоката е надолу.Успех на всички!!
              Аз пък допълвах в петък, защото мисля че посоката е нагоре

              Коментар


              • Никакъв интусиазъм и днес.Рекох си че ще подкрепите цкб ама се стискате.Щом е така ще ви чакам на 1 лв пак щото явно посоката е надолу.Успех на всички!!

                Коментар


                • Като гледам накъде върви посоката Великия дух пак ще познае .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Ми ще ползвам кеша за вход бре.
                    А наличието на артии не ти ли реже количеството кеш така? Обезценяването им не те тревожи явно..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Защо никой не иска да пазари от промоциите.
                      Щото сме на море.
                      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Защо никой не иска да пазари от промоциите.
                        промоции ?! Ако вожда ти беше донесъл един МВФ, щеше да видиш ти промоции! Ташунко пак се майтапиш хитра лисицо ))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Здравей, Protokol!
                          Вчера не бях на линия, съжалявам.
                          Зависи каква стратегия си избрал. Инвестиционния пакет е ми е впъти по-голям от спекулативния - очевидно с него тези игрички са трудно реализируеми и много по-рискови. По същия начин (като Батя ) не може да отиграя краткосрочно движение от този тип с целия си пакет. И си джиткам за спекула по определени позиции да поддържам форма. И приходи.
                          ако бяха паднали с 20%
                          щеше ли да продаваш ?
                          Зависи - при спекулата разчитам на сантимента в момента: т.е. хипотетично можеше да продам по време на спада или да купя доста повече. Конкретно: ако не се появеше някакво доста лошо инфо - щях да скоча на заеми яко за покупка. А можеше и да посегна на инвестиционния пакет и да преструктурирам.
                          Дълбокоуважаеми vlado64, ако ме попитат - мога да споделя и за загуби. Те не ме радват, но също са полезни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hristok Разгледай мнение
                            Сигурно това е някакъв нов незнаен метод до сега, просто човека има акции и да паднат и да се покачат той все си печели
                            Който не играе той не печели .Формулата на държателите на артии до старост не е актуална на бфб.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                              Като тръгне надолу и ти се обзеценяват артиите, как точно получаваш кефа, който ти носи формулата на успеха в двете посоки на движение?
                              Ми ще ползвам кеша за вход бре.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                                Като тръгне надолу и ти се обзеценяват артиите, как точно получаваш кефа, който ти носи формулата на успеха в двете посоки на движение?
                                Сигурно това е някакъв нов незнаен метод до сега, просто човека има акции и да паднат и да се покачат той все си печели

                                Коментар

                                Working...
                                X