IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А бе почнат ли експертите да се изказват имай едно наум, че то и едно време кризата щеше да заобиколи Бг по думите на ББ ама нейсе

    Коментар


    • Консолидацията в банковия сектор ще носи стабилност, смята експерт

      Консолидационните процеси в банковия сектор са добри за България. Обединението на банковия сектор води до намаляване на цената на услугата, което ще е много важно при бъдещо покачване на лихвите. Това коментира Петър Илиев, зам. главен редактор на в. "Банкеръ", в ефира на Bloomberg TV Bulgaria.

      Той е на мнение, че покупката от големи банки с по-добра репутация и по-добри показатели от гръцките банки носи по-добра стабилност на страната. Илиев напомни, че така NBG продаде ОББ и прогнозира, че и други български банки с гръцки акционери ще имат нов собственик

      По думите му консолидацията се налага по външни причини и за пример посочи продажбите на гръцките банки, които има срок да го направят до края на 2018 г., заради необходимата подкрепа на гръцкия банков сектор.

      ​​​​​​​https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...kspert-253684/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
        2,05 .....едни хубави 30 минути старт за деня !
        Be хубаво си скачаме напоследък, ма дори и с такова рали все още едва едва си се борим с рв 0.5 и ре около 6.
        Няма голям избор от такива картони на борсата, дори мама си изглежда по добре оценена.

        Коментар


        • 2,05 .....едни хубави 30 минути старт за деня !

          Коментар


          • и тук май го налазиха купувачите скоро двойка кебапчета
            Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

            Коментар


            • Vamos vamos mi amor
              Me gusta mucho tu sabor
              No no no no tu corazón
              Mucho mucho tu limón

              Коментар


              • Ако тука даваха дивидент,може би дъщерята щеше да е по-атрактивна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                  Тук голямо услушване? Според мен е учудващо, че цената вече не е 2 лв. Пазар, какво да се прави. Нали Хима расте.
                  няма нищо учудващо

                  върни се 15 месеца назад, върни се 4 години назад, върни се 7 години назад, върни се 9 години назад и ще видиш, че всеки път ръста при ЦКБ идва в следствие на това, че първите продали в ХИм-а се насочват насам и към зрънчо

                  погледни, че преди месец-два цените на ХИМ и ЦКБ бяха еднакви ............. преди нова година ножицата беше 10 стинки, а след нова година се отвори на 20 стинки

                  не знам кое те учудва при положение, че никога ЦКБ не е била в пистата на ХИМ ............... не си спомням някога ЦКБ да е бил флагман на БФБ и да е повеждала хорото без значение какви отчети е вадила или какви тестове е преминавала

                  желанията са едно, но реалностите са други

                  разбира се, че някой ден пластовете могат да се преобърнат, но откакто ХИМ-а е на БФБ всеки път се случва едно и също...

                  дано си ме разбрал, реалисте
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                    Тук голямо услушване? Според мен е учудващо, че цената вече не е 2 лв. Пазар, какво да се прави. Нали Хима расте.
                    В очакване сме на ралито.

                    Коментар


                    • Тук голямо услушване? Според мен е учудващо, че цената вече не е 2 лв. Пазар, какво да се прави. Нали Хима расте.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Мисля, че отчета ще е отличен. Ако не сега, в края на месеца ще излети
                        тази акция никога не е излитала при добър отчет по смисъла на излитане на акция след отчет на развити борси

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение

                          Никак не е невъзможно, може да дадат малко почивка на майката да подхванат дъщерята.
                          Мисля, че отчета ще е отличен. Ако не сега, в края на месеца ще излети

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                            Другата седмица 2...
                            Никак не е невъзможно, може да дадат малко почивка на майката да подхванат дъщерята.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Оня индианец ли пак позакъса за джобни

                              Хубав арбитраж стана тук за сметка на хима, с 12ст по евтино.
                              На 3.42 рейшо спрямо пиб-а за мен си е далаверка...
                              Нещо се изпусна пак.Иди се поизмий.

                              Коментар


                              • Може ли това мнение да се смята за половин туит ...и да има подабна аналогия с този за ПИБ

                                След придобиването на ОББ от страна на KBC и при евентуална нова сделка в банковия сектор инвеститорският ентусиазъм към ЦКБ би се повишил значително."
                                Красимира Паунина, портфолио мениджър, "Селект асет мениджмънт"
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X