IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Здравей Бобане ,
    Аз разсъждавам в момента като инвеститор....
    Казвам акцията според мене ще стигне 2 лв и ще се върне в някакви стойности на който голяма част от купилите на тези цени и над лефче ако стигне и не продали ще побелеят косите...
    Аз имам ХИМ прив и не съм продал още ,защото смятам че не е дошъл момента ...
    Но този момент няма да дойде с фанфари.....и 90 % от купилите днес Бобане ще останат на сухо ...
    Тук ми отговори ...Вярваш ли че всички ще спечелят от тази акция....ако чакат една година...
    Аз предложих КАО и Енерго ПРО за мой преставители....
    А като спекулант до 20 дни ще съм продал всичко некачествено...
    Поздрави!
    Монти ти или не си наясно със себе си или дрискаш по форумите тенденциозно за да задържиш временно цената на акцията за да влезеш? Дано да е второто защото с изказване от типа "аз съм ивеститор и знам че даден актив с цена х в близко бъдеще цената ще му е 2х но няма да купя защото................" Е Монти какво е това противоречие от твоя страна не мога да разбера????? Колкото до това че не 100% от търгуващите на БФБ печелят да прав си но това е характерно за всички финансови пазари още от балона с лалетата например.Ако 100% от търгуващите на БФБ сме печеливши сега аз ти гарантирам че 2014 на БФБ ще търгуват освен нас и цялото население на БГ. Ти към кои се стремиш да бъдеш от печелившите или непечелившите??? А това да сравняваш от сорта аз имам акция Х а ти имаш акция У да ги държим 1 година и да видим кой ще спечелие много несериозно, защото аз за тази година не ми пречи да си продам акцията Х и да купя от теб акцията У и пак да направя по-добра доходност от теб. А аз НЕ ТЕ АГЕТИРАМ ДА КУПУВАШ ХИМ ИЛИ КОЯТО И ДА Е ДРУГА АКЦИЯ, А ДА НЕ ПИШЕШ ПРОТИВОРЕЧИЯ имам акция Х защото мисля че тя има по-голям шанс за ПО-ГОЛЯМ растеж от акция У която ти ще стискаш 1 година

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
      ... За мен все още липсват еднозначни сигнали за позитивен тренд на БФБ, по-скоро има игра с тимаджийските акции.
      Е, ще има и еднозначни сигнали, като стигнем 700-800 пункта при Софикс, а тук сме по 3
      Засега стискай сребърниците и не се кахари

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        вече сме февруари, бре, фермере...
        Тъз банка най ще просперира, защото за 7 лева такса за документ в МВР вземат 4 лева такса, НИЧЕГО СЕБЕ както казват братушките ....кожодерчета се очертават ....и гишенце им направили ХРАНИЛКА в полицията

        Ша зема на тъз база да инвестирам тука ...големо лапане пада

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          Като каза млад фермер се сетих
          вече сме февруари, бре, фермере...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Тогава би трябвало да си видял че всъщност започнах да пиша откровено позитивно там последните месец, два.
            тогава ли за първи път си купувал акции на софармата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              Като каза млад фермер се сетих

              Това от календара на УСПЕХИТЕ ли е ?
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                Т"ва форум "Млад фермер" ли е,що ли
                Като каза млад фермер се сетих

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Шефе,
                  Каквото и да напишеш си прав защото аз си знам, че съм Голяма Мисирка......
                  това всички го знаем

                  Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  защото водиш ятото към ловните полета......
                  ти даже и не знаеш как се наричат полетата ................... не се казва "ловни", а се наричат "лобни" за това което искаш да намекнеш

                  Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Даже и в тези времена на Ралито на ТИМ ,не можеш да убедиш хората да влагат пари в тези калпави акции ,защото и ти не вярваш в тях ,но средната не намалява... Нали! ....
                  никой не искам да убеждавам в нищо ................ ти си една от основните мисирки които искат да убедят някого да си купи от твоите акции ....................... не всички са мисирки като теб и да искат да излъжат хората...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    ами откакто съм във форума чета темите на всички акции ................ гледам да не пропускам нищо в инвестора (и в други сайтове разбира се) свързано с бг акции ................ абонирал съм да получавам инфо за акциите които ме интересуват...

                    но в теми като "виртуална кръчма"; "Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на модерния свят"; "Докога ще им търпим своеволията???"; "Армията ни ще се модернизира, но след инфраструктурата"; "Работодатели искат стажантите да работят без заплата"; и т.н. никога не съм влизал

                    в теми като "политика"; "Търся мнение за акциики"; "Среща на форума в София?"; "Измамата – задължителни „частни пенсионни фондове“ и „конституционния съд“;"Какво да правя 50K" и т .н. влизам по един път в годината
                    Тогава би трябвало да си видял че всъщност започнах да пиша откровено позитивно там последните месец, два.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                      Т"ва форум "Млад фермер" ли е,що ли
                      човекът живее на село и да свиква с термините...
                      Утре ви пожелавам късмет ,за да мога и аз да си продам и мойте тимуровци....

                      Коментар


                      • Т"ва форум "Млад фермер" ли е,що ли

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          И от кога я четеш темата за фармата
                          ами откакто съм във форума чета темите на всички акции ................ гледам да не пропускам нищо в инвестора (и в други сайтове разбира се) свързано с бг акции ................ абонирал съм да получавам инфо за акциите които ме интересуват...

                          но в теми като "виртуална кръчма"; "Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на модерния свят"; "Докога ще им търпим своеволията???"; "Армията ни ще се модернизира, но след инфраструктурата"; "Работодатели искат стажантите да работят без заплата"; и т.н. никога не съм влизал

                          в теми като "политика"; "Търся мнение за акциики"; "Среща на форума в София?"; "Измамата – задължителни „частни пенсионни фондове“ и „конституционния съд“;"Какво да правя 50K" и т .н. влизам по един път в годината

                          Коментар


                          • Мали , тук разговора на много високо ниво бе
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Голяма Мисирка
                              живея там, но там не те чака черното джони --->>> както си пожелала...

                              ко напиша мисирка с главна буква - Мисирка ................ ти навярно ще си помислиш, че те уважавам ли, мисирко???



                              много мъка има на този свят и като те чета виждам, че мъката ти се увеличава, мисирко
                              Шефе,
                              Каквото и да напишеш си Голяма Мисирка.... защото водиш ятото към ловните полета....
                              Даже и в тези времена на Ралито на ТИМ ,не можеш да убедиш хората да влагат пари в тези калпави акции ,защото и ти не вярваш в тях ,но средната не намалява... Нали! ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Расте ли носа.....
                                Вече е над метър нали.....
                                Ти в Столипиново ли живееш,
                                не живея там, но там те чака черното джони --->>> както си пожелала

                                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                защото Пловдив с малка буква звучи като подиграФка с живеещите там ...
                                ако напиша мисирка с главна буква - Мисирка ................ ти навярно ще си помислиш, че те уважавам ли, мисирко???

                                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Боже ,боже колко мъка има на този свят....
                                много мъка има на този свят и като те чета виждам, че мъката ти се увеличава, мисирко

                                Коментар

                                Working...
                                X