IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Ясно. На мен пък нашето море най си ми аресва.
    И аз така мислех като теб до миналата година лятото.Бяхме една седмица на яхта около Халкидики.Каква чиста и топла вода има там и какви заливи не е истина.Черно море както се казва ряпа да яде.Бил съм на Карибите по плажовете на Доминикана,Джамайка,Бахамите,Мексико и миналата седмица на Хавай и навсякъде водата е по-чиста и топла от Черно море.Жилищата по нашето Черноморие взех,защото ми беше изгодна цената и заради основно руснаците които наемат за по цял месец и парите влизат предварително по сметката.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      За Черно море говори Порчев като може би фиксира района на север и на юг от Бургас.Знае ли човек какво му е в главата,като чипа му се бъгна 2008 и от тогава едно и същи приказва само дето много си ги измисля и послъгва.
      Ясно. На мен пък нашето море най си ми аресва.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Искам да попитам представителя на дакота тетон-оглала и Полки, къв е тоя фекален залив, дето го споменавате 2800 пъти вече в тая тема?
        За Черно море говори Порчев като може би фиксира района на север и на юг от Бургас.Знае ли човек какво му е в главата,като чипа му се бъгна 2008 и от тогава едно и същи приказва само дето много си ги измисля и послъгва.

        Коментар


        • Искам да попитам представителя на дакота тетон-оглала и Полки, къв е тоя фекален залив, дето го споменавате 2800 пъти вече в тая тема?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            нали това ти писах лятото на 2016-а когато обяви двете покупки във фекалния залив

            ти като купи двата апартамента аз направих две репа .......... ти тогава пишеше, че аз съм комарджия, а аз ти казах, че ще ти купя апартаментите на половин цена

            сега аз съм със кинтите, а ти си със двата апартамента във фекалния залив

            сега следва втората част от това което ти казах август 2016-а година ........ to be continued
            Доколкото чух голямото шоу започва юни после септември пак и октомври пак а десерта е влизането в Ее М 2
            Полки кажи си адреса за да ти изпратя пуканки...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              нали това ти писах лятото на 2016-а когато обяви двете покупки във фекалния залив

              ти като купи двата апартамента аз направих две репа .......... ти тогава пишеше, че аз съм комарджия, а аз ти казах, че ще ти купя апартаментите на половин цена

              сега аз съм със кинтите, а ти си със двата апартамента във фекалния залив

              сега следва втората част от това което ти казах август 2016-а година ........ to be continued
              Хахаха!Разсмиваш ме приятел.Нищо няма да купиш,защото няма да ти продам нищо а и пари ти трябват за това.Знаеш ли колко ми е седмичния доход ? Свят ще ти се завие.Апартаментите са заети за целия сезон.Имам руснаци които платиха за по цял месец.За какви репа,за какви пари в наличност ми говориш? Изкара съвсем малко от Хима където беше вкарал всичко.Бъди по-сериозен .
              Last edited by Ташунко със сапа; 14.05.2018, 04:30.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Ти понеже си ми любимец имаш 1 ден безплатно да преспиш в апартамента ми на 100 м от морето.
                ами аз имам апартамент на морето от доста години и съм цяло лято в моя си апартамент в който като излезна на терасата морето ми мие краката със солена вода ............. за какви 100 метра ми говориш???
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Порки между другото водата на Черно море е наистина тиня.
                  нали това ти писах лятото на 2016-а когато обяви двете покупки във фекалния залив

                  ти като купи двата апартамента аз направих две репа .......... ти тогава пишеше, че аз съм комарджия, а аз ти казах, че ще ти купя апартаментите на половин цена

                  сега аз съм със кинтите, а ти си със двата апартамента във фекалния залив

                  сега следва втората част от това което ти казах август 2016-а година ........ to be continued
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Порки между другото водата на Черно море е наистина тиня в сравнение с тая на океана по плажовете на Хавай.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      трябва първо да продаде двата апартамента във фекалния залив за да си купи ЦКБ ............. нали преди 2 години продаде ЦКБ-то под левче за да ги купи, а сега ще продаде апартаментите на половин цена за да си върне акциите на двойна цена

                      играч
                      Хахаха!! Ето и мизерния мишляк се появи.Как си бе Порчев върна ли заемите или още си набълбукан.Ти понеже си ми любимец имаш 1 ден безплатно да преспиш в апартамента ми на 100 м от морето.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Индианец, време е такива като теб да купят на по-високи нива.
                        Абсурд!! Такива като мен ви продадоха артийките да им се радвате.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Индианец, време е такива като теб да купят на по-високи нива.
                          трябва първо да продаде двата апартамента във фекалния залив за да си купи ЦКБ ............. нали преди 2 години продаде ЦКБ-то под левче за да ги купи, а сега ще продаде апартаментите на половин цена за да си върне акциите на двойна цена

                          играч
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Според мен има голяма вероятност да видиш артийките как им пада цената.Времето е пред теб .
                            Индианец, време е такива като теб да купят на по-високи нива.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                              Според мен има голяма вероятност да видиш артийките как им пада цената.Времето е пред теб .
                              И да падне няма да е много, но има потенциал да скочи с много, с което ме привлича артията

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                Що бе, аз примерно си пълня, цаката е като всички продават тогава да купуваш. И днес си понакупих доволно а като ръчкат пазара нагоре, тогава е момента за селлкане
                                Според мен има голяма вероятност да видиш артийките как им пада цената.Времето е пред теб .

                                Коментар

                                Working...
                                X