IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Ставаше дума за сравнението ти между ЦКБ и другите банки в България. Затова ти направих забележка.
    .
    как така правиш забележки!?!!?!??!?

    нито си влизъл в банка, нито четеш какво се случва в банковия сектор...
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Явно предположението ми се оказа вярно ...появи се плах интерес и цената тръгна нагоре.,
      Очаквам целия пазар да се размърда на север, а цецебето ще е от първите по ръст

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Ти не ги мисли имащите,.. щото откакто неизвестния батко си напазарува за милиони никой не продава , освен за джобни..,
        Явно предположението ми се оказа вярно ...появи се плах интерес и цената тръгна нагоре.,
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • До НГ двойката не мърда

          Коментар


          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение



            Акциите на Deutsche Bank са поевтинели с 38% от началото на годината досега. Deutsche Bank е петата по големина банка в Европа. Знаеш ли кои са останалите 9 в топ 10?

            Ставаше дума за сравнението ти между ЦКБ и другите банки в България. Затова ти направих забележка.
            В световен мащаб дълги години цените им летяха. Какво ми ги цитираш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Хубаво е първо да провериш нещата и тогава да говориш и сравняваш.
              Измишльотини всеки може да говори.


              Акциите на Deutsche Bank са поевтинели с 38% от началото на годината досега. Deutsche Bank е петата по големина банка в Европа. Знаеш ли кои са останалите 9 в топ 10?


              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                акцията си е хубава, а банката е най-добрата за мен в последните 15 години, но в последно време доста поскъпнаха услуги и ............ и ако преди 15 години предлагаше най-изгодните условия за клиентите си то сега според мен се нарежда в топ 5 в "свалянето на кожи"

                както и да е ............. не знам дали точно сега е времето на банковите акции като се има предвид какво се случва в южна европа (в последния месец в турция) и какво предстои да се случи в италия следващите месеци



                да не забравяме, че 10-те най-големи европейски банки се търгуват на поне 20% под нивата си от началото на годината

                като прибавим, че ЕЦБ ще прави нови стрес тестове на бг-банките (не знам дали на всичките или само на топ 5)

                извода ми е, че изобщо не е уместно да се купуват банкови акции в момента, но всеки сам си преценява...
                Хубаво е първо да провериш нещата и тогава да говориш и сравняваш.
                Измишльотини всеки може да говори.

                Коментар


                • акцията си е хубава, а банката е най-добрата за мен в последните 15 години, но в последно време доста поскъпнаха услуги и ..........

                  както и да е ............. не знам дали точно сега е времето на банковите акции като се има предвид какво се случва в южна европа (в последния месец в турция) и какво предстои да се случи в италия следващите месеци

                  "Проблемите в Италия през следващите три месеца ще диктуват случващото се на европейския банков пазар за следващите три до пет години", ĸoмeнтиpa Toм Kинмoнт, cтpaтeг в АВN Аmrо, пpeд СNВС.
                  да не забравяме, че 10-те най-големи европейски банки се търгуват на поне 20% под нивата си от началото на годината

                  като прибавим, че ЕЦБ ще прави нови стрес тестове на бг-банките (не знам дали на всичките или само на топ 5)

                  извода ми е, че изобщо не е уместно да се купуват банкови акции в момента, но всеки сам си преценява...
                  Last edited by Andi11; 04.09.2018, 10:21.
                  НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                  Коментар


                  • Артията е свръх подценена, но тука повечето са овцевъди, козари и обикновени зяпачи.

                    Коментар


                    • Някакси на тая артия под 2 не й отива.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                        50 дневната е на около 650 пункта и двете се сближават все повече..........аз лично съм започнал да купувам внимателно от тези нива ........не само тук разбира се
                        не знам коя графика гледаш, но 50 дневната е около настоящите нива, а не около 650 пункта и изобщо не е близо

                        ​​​​​​
                        Click image for larger version

Name:	2018-09-03_sofix.jpg
Views:	1
Size:	41.9 КБ
ID:	3376976
                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение

                          защото тази акция расте когато почти всичко от индекса върви нагоре
                          aми това което си написал не е така и лесно можеш да се убедиш като видиш графиката през миналата година

                          Click image for larger version

Name:	sofix-ccb.jpg
Views:	1
Size:	39.7 КБ
ID:	3376973


                          сам виждаш, че софка като расте цкб не можеше да се движи дори наравно с индекса въпреки, че миналата година бе най-добрата финансова година на банката

                          след септември като започна спада за сметка на това индекса и цкб се движеха наравно
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Време е да приготвиш шейната или найлона и по пързалката надолу.Това се очаква сега а не ралита.
                            Ти не ги мисли имащите,.. щото откакто неизвестния батко си напазарува за милиони никой не продава , освен за джобни..,

                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                              не ми е ясно защо гледаш пазара и "50 дневната е около 650 пункта" вместо да си гледаш акцията, нейното представяне, графиката и актуалния консолидиран отчет



                              [ATTACH=CONFIG]n3376803[/ATTACH]
                              защото тази акция расте когато почти всичко от индекса върви нагоре

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Време е да приготвиш шейната или найлона и по пързалката надолу.Това се очаква сега а не ралита.
                                И ти пък сега.
                                Липсата на артии не ти се отразява добре.
                                Ако беше изкарал някой лев по островите и си беше купил некоя артия, сега немаше да злобееш и да се гърчиш безпомощно.

                                Коментар

                                Working...
                                X