IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Шофьорите на камиони един път имат работа, друг път нямат. Тъй като ти това работиш би трябвало да ги знаеш тези неща. Конкуренцията в бизнеса е голяма и винаги някои горят.
    Не ми давай акъл, защото това, което аз съм учил, ти не можеш да си го представиш.
    Дали не мога? Учил си в Карлуково.Учил недоучил.Не ми се занимава с теб.Ти си дървена глава.Ок за теб казвам че ще растем нагоре.Доволен ли си.Би трябвало като се занимаваш с борса да следиш различните гледни точки а не да опонираш непрекъснато за спорта.На борсата трябва да си нащрек а не да фантазираш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Те поне имат пари а ти само празни надежди
      Шофьорите на камиони един път имат работа, друг път нямат. Тъй като ти това работиш би трябвало да ги знаеш тези неща. Конкуренцията в бизнеса е голяма и винаги някои горят.
      Не ми давай акъл, защото това, което аз съм учил, ти не можеш да си го представиш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Особено пък гастарбайтерите, които работят нискоквалифицирана работа, са най-големите разбирачи.
        Те поне имат пари а ти само празни надежди

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

          Знаеш ли колко фирми се ликвидират и фалират всеки ден? И това ли ти е критерия за криза - някой на някого бил казал..... Боооже, боже, пази боже сляпо да прогледа, че и в икономически форуми "компетентно" да се изявява! Това всички дето излязат от БГ и стават големи макроикономически анализатори.
          Виж младежо трябваше да прочетеш предните постове.Подробно бях описал много неща.Щатите са в началото на криза.Ти няма как да го разбереш защото четеш платените статийки за ръст на бг икономиката.А това за сляпото дето прогледнало си го набий в твоята кратуна.Искам да имаш смелост да си признаеш пред целия форум когато дойде кризата,че си писал глупости сега правейки се на много разбиращ и начетен икономически.Аз гледам всеки ден платформата за товарите в Америка и виждам какво се случва,ама ти това не го знаеш щото гледаш бг новините как цъфтим и вързваме.Айде лека нощ и повече не минсе отваряй.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

            Знаеш ли колко фирми се ликвидират и фалират всеки ден? И това ли ти е критерия за криза - някой на някого бил казал..... Боооже, боже, пази боже сляпо да прогледа, че и в икономически форуми "компетентно" да се изявява! Това всички дето излязат от БГ и стават големи макроикономически анализатори.
            Особено пък гастарбайтерите, които работят нискоквалифицирана работа, са най-големите разбирачи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Хахаха може и да стане 40-50 % като нищо,но предполагам,че ще увладеят кризата за 2-3 г.Преди няколко дни колега се върна от границата с Канада.Затвориха му компанията която се занимаваше с нефтените пясъци в Норт Дакота.Казали са им че идва криза и затварят и всеки да си търси работа.
              Знаеш ли колко фирми се ликвидират и фалират всеки ден? И това ли ти е критерия за криза - някой на някого бил казал..... Боооже, боже, пази боже сляпо да прогледа, че и в икономически форуми "компетентно" да се изявява! Това всички дето излязат от БГ и стават големи макроикономически анализатори.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Добър план имаш за жилището..В паниката ще гърмят ипотеки и ще има изгодни оферти от банките..За мен кризата е по-вероятна през 2020г, като може да започне през 2019г..Това за 20-30% спад не го вярвам защото света е много глобализиран и финансите са много свързани със всичко..Може спокойно да стане и 40-50%
                Хахаха може и да стане 40-50 % като нищо,но предполагам,че ще увладеят кризата за 2-3 г.Преди няколко дни колега се върна от границата с Канада.Затвориха му компанията която се занимаваше с нефтените пясъци в Норт Дакота.Казали са им че идва криза и затварят и всеки да си търси работа.

                Коментар


                • Когато го правят както вие в момента - без да сте се спрели от сутринта, въпреки че многократно ви изтрих и писах в причината да престанете (и то не в една тема), и те получват предупреждение. В момента вие сте човекът, който провокира останалите да влизат в този тон.
                  Моля, да не ми отговаряте повече в темата, за да не се получава спам. Ако има нещо - пишете на ЛС.
                  रादोस्त

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                    Три без коз, ако не спрете да тролитеи и спамите, не само в тази тема, но и в няколкото дриги, в които се държите по същия начин - ще получите бан.
                    Други хора не правят ли същото? Ок, ще спра.

                    Коментар


                    • Три без коз, ако не спрете да тролитеи и спамите, не само в тази тема, но и в няколкото дриги, в които се държите по същия начин - ще получите бан.
                      रादोस्त

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Можеш и ти да ни обясниш..Но първо се представи кой си, че все пълниш професионалния форум ..Професор от Харвард ли си, анализатор ли си, брокер ли си..
                        Ще бъде интересно да дадеш и прогнози за индексите през следващите 1-2-3 години..Щом толкова се преекспонираш сигурно си много подготвен, имаш голям опит и знания..
                        Просто спами срещу никовете който отговори не му харесват с цел да ги изтрие модератора заедно с неговите постове....
                        Люкчо вече не вижда от 5К километра .......той вижда в бъдещите 5К години....

                        Коментар


                        • Можеш и ти да ни обясниш..Но първо се представи кой си, че все пълниш професионалния форум ..Професор от Харвард ли си, анализатор ли си, брокер ли си..
                          Ще бъде интересно да дадеш и прогнози за индексите през следващите 1-2-3 години..Щом толкова се преекспонираш сигурно си много подготвен, имаш голям опит и знания..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Ами то никой не знае точно, но и досега не са избегнати цикличните кризи..Може и 2019 да започне..Не ми се вярва да е чак през 2021, но да видим..Хората с кеш винаги печелят в несигурни времена..
                            Според Рей Далио ситуацията е подобна преди рецесията 1937-ма в САЩ, та добре е човек да се върне назад и да прочете за този период.

                            Коментар


                            • Ами то никой не знае точно, но и досега не са избегнати цикличните кризи..Може и 2019 да започне..Не ми се вярва да е чак през 2021, но да видим..Хората с кеш винаги печелят в несигурни времена..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Добър план имаш за жилището..В паниката ще гърмят ипотеки и ще има изгодни оферти от банките..За мен кризата е по-вероятна през 2020г, като може да започне през 2019г..Това за 20-30% спад не го вярвам защото света е много глобализиран и финансите са много свързани със всичко..Може спокойно да стане и 40-50%
                                В много медии се споменава за евентуална криза около 2020 но както знаем тия кризи идват неочаквано и никой не може да ги уцели точно. Със сигурност ипотеките няма да основният проблем този път и едва ли ще паднат цените на жилищата подобно на 2008 но за хора с кеш ще има много добри оферти както казва ташунко. За спадът на американски акции също мисля че спадът ще е над 30% заради високите очаквания заложени в цените а по голям ще е в развиващите се страни които са с големи дългове в долари. Никой не знае как ще реагират пасивните пари в ЕТФи при едни по остри разпродажби и по ниска ликвидност.




                                Коментар

                                Working...
                                X