IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
    какво се случи с любимата ми банка през 2018 г.?

    преди 13 месеца 1 акция на ЦКБ струваше колкото 1 акция ХИМ ......... а имаше дни в които "банката" бе дори и по-скъпа от "майката"...

    след това постепенно съотношението се променяше ............ първо 1,1 цкб беше равно на 1 хим .......... след това 1,2 цкб = 1 хим ......... и т.н.

    всеки път влизах в темата и отбелязвах новото съотношение ........... и всеки път давах прогнозата си, че ще дойде отново времето в което акция и половина ЦКБ ще струва един хим

    много от вас които имате акции тук подскачахте всеки път когато ви пишех това и се самоубеждавахте, че съвсем скоро ЦКБ-то ще струва повече от ХИМ-а

    какво е положението днес?

    ако акцията на банката поевтинее още 6 ст. прогнозата ми от преди година ще е напълно изпълнена и акция и половина от ЦКБ ще струва колкото една акция на ХИМ

    настъпва времето в което ще си струва да се прави арбитраж с идеята след някоя година една акция на ЦКБ да се размени за една акция на ХИМ

    не е препоръка ....... нямам акции ........ желая успех на всички настоящи и бъдещи акционери на ЦКБ
    Като ,нямаш защо даваш акъл ,или си на заплата ….Не знам как ви се пише толкова ,нямате ли какво да правите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Не думай Вожд, и ти се нави да вземеш, за да не се удави ли? )))
      (без препоръка)
      Е много бързаш да взема.Нека стане 1лв ще купя доволно количество.

      Коментар


      • какво се случи с любимата ми банка през 2018 г.?

        преди 13 месеца 1 акция на ЦКБ струваше колкото 1 акция ХИМ ......... а имаше дни в които "банката" бе дори и по-скъпа от "майката"...

        след това постепенно съотношението се променяше ............ първо 1,1 цкб беше равно на 1 хим .......... след това 1,2 цкб = 1 хим ......... и т.н.

        всеки път влизах в темата и отбелязвах новото съотношение ........... и всеки път давах прогнозата си, че ще дойде отново времето в което акция и половина ЦКБ ще струва един хим

        много от вас които имате акции тук подскачахте всеки път когато ви пишех това и се самоубеждавахте, че съвсем скоро ЦКБ-то ще струва повече от ХИМ-а

        какво е положението днес?

        ако акцията на банката поевтинее още 6 ст. прогнозата ми от преди година ще е напълно изпълнена и акция и половина от ЦКБ ще струва колкото една акция на ХИМ

        настъпва времето в което ще си струва да се прави арбитраж с идеята след някоя година една акция на ЦКБ да се размени за една акция на ХИМ

        не е препоръка ....... нямам акции ........ желая успех на всички настоящи и бъдещи акционери на ЦКБ
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Падна артията на любимата ми банка та чак се удави
          Не думай Вожд, и ти се нави да вземеш, за да не се удави ли? )))
          (без препоръка)

          Коментар


          • Падна артията на любимата ми банка та чак се удави

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Ташунка хубаво ги даваш и цитираш тези данни, предполагам всички са наясно с корекцията, която върви, а вече и мечи пазар. След като ги следиш нещата дай поне и мнение до къде ще стигне спада, все пак си в чужбина и имаш по различен поглед ?
              Здравко трият ми мненията.Не ми се пише отново,но ще е зле работата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Бенчмаркът на сините чипове Dow Jones Industrial Average заличи 464 пункта от стойността си и финишира на равнище от 22 859, 60 пункта. За два дни индексът загуби над 800 пункта, а петдневните му загуби надхвърлят 1700 пункта.

                Широкият измерител S&P 500 се понижи с 1,58% до ниво от 2467,42 пункта, а технологичните компании се представиха най-зле.

                Технологичният показател Nasdaq Compositeотбеляза спад от 1,63% до ниво от 6528,41 пункта и попадна на територията на мечи пазар на фона на сериозните загуби на Amazon и Apple. Компаниите в S&P 500 са загубили общо 2,39 трлн. долара от пазарната си капитализация този месец. Индексът Cboe Volatility, един от най-добрите показатели за страховете на пазара, надхвърли 30 пункта.
                Ташунка хубаво ги даваш и цитираш тези данни, предполагам всички са наясно с корекцията, която върви, а вече и мечи пазар. След като ги следиш нещата дай поне и мнение до къде ще стигне спада, все пак си в чужбина и имаш по различен поглед ?

                Коментар


                • Ще стане мазало и тук на бфб много скоро

                  Коментар


                  • Бенчмаркът на сините чипове Dow Jones Industrial Average заличи 464 пункта от стойността си и финишира на равнище от 22 859, 60 пункта. За два дни индексът загуби над 800 пункта, а петдневните му загуби надхвърлят 1700 пункта.

                    Широкият измерител S&P 500 се понижи с 1,58% до ниво от 2467,42 пункта, а технологичните компании се представиха най-зле.

                    Технологичният показател Nasdaq Compositeотбеляза спад от 1,63% до ниво от 6528,41 пункта и попадна на територията на мечи пазар на фона на сериозните загуби на Amazon и Apple. Компаниите в S&P 500 са загубили общо 2,39 трлн. долара от пазарната си капитализация този месец. Индексът Cboe Volatility, един от най-добрите показатели за страховете на пазара, надхвърли 30 пункта.

                    Коментар


                    • Облъчването е прекъснало за 24 часа, явно вече е купил.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • ...а къде изчезнаха отчетите от сайта на банката?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                          Я кажи, като падне на 20 колко броя ще купиш?
                          Без проблем 500 к та дори и 1 милион но на неликвидна борса не е добър вариант.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Вече имаме сделка на 1.40 лв.Вместо коледно рали коледна пързалка .
                            Я кажи, като падне на 20 колко броя ще купиш?
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Вече имаме сделка на 1.40 лв.Вместо коледно рали коледна пързалка .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Ми кво търсиш тука.
                                Заради теб съм тук.Забавляваш ме.Освен това изследвам такива като теб.

                                Коментар

                                Working...
                                X