IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

    да, чакаме 3-те лв
    Не.По-скоро 1-я лев.

    Коментар


    • Ох, защо не вземеш и ти да се скриеш някъде или поне да си смениш ника.Ти какви "прогнози" правеше преди 3-4 месеца да припомня ли? Аз ако бях на твое място щеше да ми е неудобно да продължавам да пиша
      Last edited by X_Y; 02.04.2019, 08:41.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        3, лв, 5лв, 8 лв .... като при оригиналния ред,... какво да му е!? Чисто и просто - неква абстракция ..
        Я ни виж и при Доверие, - там се коментират директно 10 лв, - няма 5, няма 6 и даже 8 няма Трагедия
        сЕди и им гледай сеира ......... все пак в този форум са събрани най-тъпите парчета в цяла Б-я ......... а и самия Костолани е казал, че най-глупавите хора на земята се намират на борсата

        един такъв екземпляр по-долу се хвали как преди 6 месеца е посочил 3 акции ............ дали наистина е казал точно тези три акции няма да коментирам, а само ще погледна каква е доходността на двете акции за 6 месеца:

        4ID/IHLBL 0.99 ---
        +0,51%
        GR6/GR6 1.75 ---
        -1,13%
        и това е някаква форма за удовлетвореност в този екземпляр, че на всичкото отгоре сега обявява нови 4 акции ........ забележи му мотивите:

        мога да споделя четири акции които със сигурност ще се повишат
        цкб. Заради стрес тестовете
        доверие резултати на молдовската банка и увеличение на капитала
        трейс. Промяна на фундамента влизане в нов печеливш цикъл
        албена активите и струват много повече от 38 лева
        прав е Костолани, че от такива баламурници се правят пачки навсякъде по света ....... в това число и тук на БФБ
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

          да, чакаме 3-те лв

          3, лв, 5лв, 8 лв .... като при оригиналния ред,... какво да му е!? Чисто и просто - неква абстракция ..
          Я ни виж и при Доверие, - там се коментират директно 10 лв, - няма 5, няма 6 и даже 8 няма Трагедия

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

            да, чакаме 3-те лв
            Аз съм доволен и на 1.80

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              В тая тема нищо интересно не се случва.Посоката на артията е ясна.
              да, чакаме 3-те лв

              Коментар


              • В тая тема нищо интересно не се случва.Посоката на артията е ясна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  аз викам да са повече от четири
                  Преди шест месеца му написах доверие ихлбл и градус пазара не скочи но тези трите да всяка със собственият си мотив....
                  следващите шест месеца пазара пак може да не скочи но мога да споделя четири акции които със сигурност ще се повишат
                  цкб. Заради стрес тестовете
                  доверие резултати на молдовската банка и увеличение на капитала
                  трейс. Промяна на фундамента влизане в нов печеливш цикъл
                  албена активите и струват много повече от 38 лева

                  за други три не съм сигурен(хим с добър дивидент еврохолд с покупка на ЧЕЗ и самият ЧЕЗ със сделка или не)
                  успех братя по съдба

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                    Юни най късно си вземи да не плачеш и пак ще черпиш....бях ти подшушнал три акции за март те пък взеха че и трите поскъпнаха и то едната пък с много....следи ги мога от тук да ти кажа и други четири които. Ще поскъпнат следващите шест месеца...но. Май не виждам смисъл. Защото си дървена глава
                    аз викам да са повече от четири

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      това просо (цкб) до август месец изобщо не ме интересува...
                      Юни най късно си вземи да не плачеш и пак ще черпиш....бях ти подшушнал три акции за март те пък взеха че и трите поскъпнаха и то едната пък с много....следи ги мога от тук да ти кажа и други четири които. Ще поскъпнат следващите шест месеца...но. Май не виждам смисъл. Защото си дървена глава

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        “10 години след фалита на Lehman Brothers и разразилата се глобална финансова криза, чийто последствия още се чувстват, американският икономист Нуриел Рубини и италианският му колега Брунело Роза предвиждат, че е възможно много скоро, през 2020 година, да узреят условия за следващата световна финансова криза и последващата я глобална рецесия.

                        Въпреки извлечените поуки от финансовата криза, действителният проблем остава това, което всъщност ще доведе до следващата глобална рецесия и криза.”


                        Тепърва ще се купуват евтини артии тук.
                        напротив. доходът от лихви, делът на необслужвани кредити, wacc, а и профитабилносста тук, са много по-добри от най най банката на цеко и меко

                        Коментар


                        • “10 години след фалита на Lehman Brothers и разразилата се глобална финансова криза, чийто последствия още се чувстват, американският икономист Нуриел Рубини и италианският му колега Брунело Роза предвиждат, че е възможно много скоро, през 2020 година, да узреят условия за следващата световна финансова криза и последващата я глобална рецесия.

                          Въпреки извлечените поуки от финансовата криза, действителният проблем остава това, което всъщност ще доведе до следващата глобална рецесия и криза.”


                          Тепърва ще се купуват евтини артии тук.

                          Коментар


                          • Това е "НОВИЯТ МОРКОВ" за магарето ) А и да влезем в чакалнята нищо не значи ,може да си останем с чакането ..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от xkm Разгледай мнение
                              Премиерът: През юли ще получим покана за чакалнята на еврозоната .

                              ..." Сега разговарях с шефа на Европейската централна банка и каза, че няма проблеми за България. Проверките вървят, юли месец ще получим покана за чакалнята на еврозоната“, уточни той.
                              интересно.... сега
                              сега разговарях... на български, на ум или виртуално
                              факт е че БФБ не реагира на случващото се
                              обикновено пазарите реагират първи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от xkm Разгледай мнение
                                Премиерът: През юли ще получим покана за чакалнята на еврозоната .

                                ..." Сега разговарях с шефа на Европейската централна банка и каза, че няма проблеми за България. Проверките вървят, юли месец ще получим покана за чакалнята на еврозоната“, уточни той.
                                предизборни приказки за наивници

                                - как през юли ще получим покана след като в края на юли се очаква да са готови проверките на банките ни

                                както казва и борисов проверките вървят, а той вече знае, че всичко е ок и знае, че неговите хора от ЕНП ще спечелят изборите и ще го поканят в чакалнята

                                борисов навярно е забравил , че шефа на ЕЦБ ще сдаде поста си есента и до тогава едва ли ще вземе решение за нашите банки ............ май месец са изборите за ЕП ........ после през юли ще се събере ЕП ......... после ще избират кой какъв пост да заеме в новия ЕП .......... накрая ще се види кой да се назначи за шеф на ЕЦБ и през октомври ще стане смяната на централния банкер ......... едва през ноември най-рано може да се вземе решение да ни пуснат в чакалнята и то при положение, че ЕНП е спечелила изборите за ЕП ........ но като знам, че със замразяването на унгарците на Орбан гласовете на ЕНП няма да стигнат за каквото и да е, то нещата могат да се закучат доста, а чакалнята да я гледаме през крив макарон...

                                така, че моя съвет към ББ е да бъде малко по-обран в обещанията си защото досега доста пъти е обещавал различни неща и доста от тях не са се сбъдвали така както е казвал...

                                а тук цената трябва да се крепи над 1,50 че в противен случай се отправяте към познати нива на търговия

                                не е препоръка - нямам цкб и цената не ме интересува в близките месеци
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X