IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
    Не мога да разбера защо продавате под 1.65...пакета на чужденеца мина....ПФ доверие са обевили тази цена за своят и не я свалят вече от месеци а вие дребните се надпреварвате да ги изпреварвате...и кого изпреварвате?очевидно нямате шанс за спекула в тази ситуация....ми изчакайте си кротко да го отнесе някой този пакет на 1.65 и нагоре и после няма кой чак толкова да продава до 2лв а и си чакаме никито да уреди още кинти след влизането в чакалнята и повишаването на рейтинга...2м. Намери аз лично чакам поне още шест...
    хайде сполай ви!
    Последната седмица продават дребните, което е знак, че ще обръща. Прав си за пакета на Доверие на 1,65 и аз това подочух като цена, както и 1.75 за пакета им от Химимпорт. Минем ли тези нива цените и на двете артии отиват над 2 кинта.

    Коментар


    • Не мога да разбера защо продавате под 1.65...пакета на чужденеца мина....ПФ доверие са обевили тази цена за своят и не я свалят вече от месеци а вие дребните се надпреварвате да ги изпреварвате...и кого изпреварвате?очевидно нямате шанс за спекула в тази ситуация....ми изчакайте си кротко да го отнесе някой този пакет на 1.65 и нагоре и после няма кой чак толкова да продава до 2лв а и си чакаме никито да уреди още кинти след влизането в чакалнята и повишаването на рейтинга...2м. Намери аз лично чакам поне още шест...
      хайде сполай ви!

      Коментар


      • Тая артия ще си отиде до левчето без проблем и тогава ще купя поне 100 000 бройки.Сега е скъпа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

          Докато си пишеш тъпотии, изкарах една торба с пари тук и при Хима. Чакай си левчето с празни джобове и с пръст в уста......
          Изкарал си мандарми .Цената не е нарастнала а напротив пада.Аз преди 3 г съм ги продал на 1.72 което е повече от сегашната цена.Сиреч изкарал съм повече профит от теб .А и аз не си играя като теб с дребни бройки артии.Ама успех все пак ти желая.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Поредните цифрички в екселска табличка, за съжаление, дивидентът е мираж...
            Депресийка си е без дивидент но, ако стане 2.50 ще отложим самоубийството.

            Коментар


            • Поредните цифрички в екселска табличка, за съжаление, дивидентът е мираж...
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Коментар


                • Започнах да купувам по малко тая седмица. Чакам по-ниски нива за допълване. Дано отчета не ми обърка плановете...

                  Коментар


                  • Покри се Бате Гойко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                      Тая артия ми е толкова добре позната,че ми мирише на левче
                      Докато си пишеш тъпотии, изкарах една торба с пари тук и при Хима. Чакай си левчето с празни джобове и с пръст в уста......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Тая артия ми е толкова добре позната,че ми мирише на левче
                        Нещо му миришело.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Честита Коледа и ЧНГ !
                          За бутилката ще се разберем ,.... щото онази кайсиева която ти бях запазил , замина в суматохата покрай празниците ...
                          Но обещаното си е обещано и ще набавя - пиши на л.с. когато си в БГ
                          Конкретно по темата - оптимист съм за хартията и чакам цената да прескочи 2 лв до юни ..
                          За басовете - имаше още един с когото се обзаложихме , но не очаквам да си признае ...
                          Здравей писал съм ти на Л.С!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            Мен ми мирише ,че трябва купувам уиски
                            Имам бас с Protokol , та след нова година се разберем .
                            Весели празници на всички и пълни портфейли
                            Честита Коледа и ЧНГ !
                            За бутилката ще се разберем ,.... щото онази кайсиева която ти бях запазил , замина в суматохата покрай празниците ...
                            Но обещаното си е обещано и ще набавя - пиши на л.с. когато си в БГ
                            Конкретно по темата - оптимист съм за хартията и чакам цената да прескочи 2 лв до юни ..
                            За басовете - имаше още един с когото се обзаложихме , но не очаквам да си признае ...

                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              ........ не ни давай акъл в инвестиционните форуми.
                              Мисля че имаш нужда

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Времевия период ли не съвпадна? Дали ще задържи половин или една година накрая все ще отиде около левчето.Този удължен период е изгоден само за тия които искат да излязат от позицията.За държачите ба артии е все тая.Те един път отчитат печалба след това загуба и т.н.
                                ........ не ни давай акъл в инвестиционните форуми.
                                Last edited by RUBLA; 31.12.2019, 08:42. Причина: Спазвайте добрия тон!

                                Коментар

                                Working...
                                X