IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук скоро ще я докарат ли на 0.90

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
      Какви са тези 5 милиона на 1.509 на извън регулиран пазар?
      УПФ Съгласие е намалил дела си в ЦКБ от 5,13% на 1,49% на 23 януари 2012 г. Делът на ЦКБ Груп ЕАД в банката се увеличава от 64,92% до 68,57% на 23 януари 2012 г.

      Коментар


      • Какви са тези 5 милиона на 1.509 на извън регулиран пазар?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
          Накъде, - нагоре, настрани или надолу :

          В гъза ти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
            Защото предстои излитане!
            Накъде, - нагоре, настрани или надолу :
            търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

            Коментар


            • Защото предстои излитане!

              Коментар


              • Много замряла темата !? Защо така ?
                търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Геко, това сериозно ли го питаш ?
                  Зависи от цената - под 10 лв. е отлична сделка според мен
                  Както и от предмета на дейност - за Ходинг да придобива дялово е отлично занимание

                  В случая, май цената е към 5 лв., и разход който май не е по занятия, ама - това може и да начин за отпускане не кредит и или нещо такова, ако има регистът.

                  Но най вероятно до края на годината ще има и обратна сделка

                  Как да е

                  Какво има да умувате, тук цената е под номинал
                  There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                    Че Холдинг Варна лоша придобивка ли е?
                    Геко, това сериозно ли го питаш ?
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB)

                      ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB) (архив до 13.01.2012 г.):
                      http://www.investor.bg/forum/showthr...16#p1326457687
                      रादोस्त

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                        Ми коментирай си:0....ама никой не ти пречи....Аз си мисля просто....До 6месеца ще съм изкарал кинти от тази позиция....Ти се рови из ТР,говори си на воля...К'ъв ти е проблема
                        Нямам проблем, ровя се, говоря си. Стискаме си ръцете значи. Ти мълчи 6 месеца и чакай акцията да поскъпне, аз пък ще си коментирам.

                        Коментар


                        • Сетих се за един виц...
                          Съдията към страните по делото......
                          Ти си прав, а и ти си прав......
                          От залата се чува глас...... Г-н съдия как е възможно..... И ти си прав.......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                            1. Според мен всеки може да коментира целесъобразността на всяка сделка.
                            2. Мажо като е записал акциите, той не е дал пари на никой. И по 100 лева да запише, те парите пак си остават негови.
                            3. Защо след 6 месеца? Значи преди 6 месеца си смятал, че трябва да я коментираме след година ли? Ако е така - дай да затворим форума до юли и никой нищо да не пише.

                            Ми коментирай си:0....ама никой не ти пречи....Аз си мисля просто....До 6месеца ще съм изкарал кинти от тази позиция....Ти се рови из ТР,говори си на воля...К'ъв ти е проблема

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                              Че Холдинг Варна лоша придобивка ли е?
                              Никой не е казвал дали е добра или лоша. В момента спорим дали трябва да я коментираме, или да мълчим за 6 месеца.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                                Когато събера над 5% от капитала на компанията.....тогава ще коментирам целесъобразността на коя да е сделка.За сега имам много по-малко от това количество.....и затова няма смисъл да коментирам.Ако преценя,че някоя сделка не е добра,....или компанията се управлява неправилно...просто си продавам акциите .Щом съм купил акции тук,значи вярвам ,че ще спечеля от тяхното покачване.

                                Мажо ...колкото и да го плуете....обяви Увеличение на капитала....и си го записа.За разлика от други прехвалени такива,които просто искаха да ви излъжат и дори не записаха своите дялове.

                                Би трябвало да коментираме акцията след 6мес....поне.
                                1. Според мен всеки може да коментира целесъобразността на всяка сделка.
                                2. Мажо като е записал акциите, той не е дал пари на никой. И по 100 лева да запише, те парите пак си остават негови.
                                3. Защо след 6 месеца? Значи преди 6 месеца си смятал, че трябва да я коментираме след година ли? Ако е така - дай да затворим форума до юли и никой нищо да не пише.

                                Коментар

                                Working...
                                X