IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
    хайде стига сте писали глупости ......................... сменете темата и кажете сега - на тези които купуват кой им продава и тези които продават кой им купува акциите

    Купуват щастливите кокошки на ТИМ , продават осъзналите се манипулирани големи риби....
    Когато продаде и последният руснак ще станеш мажоритар на Белово
    Не е препоръка...

    Коментар


    • Браво Бобане 1, че освен че си дошъл на моето мнение, но даже ме цитираш. Добре е да признаваш авторитети.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
        По света сме виждали много банки да фалират. С какво тази е по-различна, че да не може?
        .

        Коментар


        • хайде стига сте писали глупости ......................... сменете темата и кажете сега - на тези които купуват кой им продава и тези които продават кой им купува акциите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
            Марков, естествено че не знам колко точно са кредитите им към свързани лица. Долкото съм ровил в ТР, съм попадал на доста повече техни кредити към свързани лица, отколото към други. За това съм писал "по мои сметки". и не мисля да ти давам списък с фирми, че да ти върша работата.
            Колкото до ПФ, ги смяташ ли че ТР инвестират в свързани лица? Това не е ли незаконно? Ако го твърдиш, не е ли груба манипулация, която да подкопае доверието в групата?

            Наистина...ЕВАЛА,много труд и време е било....И колко е горе-долу средно стойността на един кредит....все пак доста си прегледал.

            ...и колко време ти отне да сметнеш кредити към свързани лица за над 1млрд лева...Добре,че банката не е отпуснала примерно за 3млрд общо,че щеше да ти е нужно два пъти повече време.

            ...и накрая,ако някой тръгне да купува банката,ми направо да се обърне към теб,ти на практика познаваш кредитната и експозиция.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
              Не 50, а някъде към 90% е, ама карай
              Дано теорията проработи в твоя полза, но знай че за това си е нужно умение и късмет. С вяра не става. Успех!
              Паля се щото не мога да търпя да се пишат глупости без факти.
              Иначе вложението ми в групата е пренебрежимо малко - 4 953,58 лева
              Никога не влагам над 10% от портфейла си в един емитент / група.
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                Марков говори за фалит на ЦКБ, защото го е страх да се изправи пред тайните си страхове
                Смешник
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  Аиде следващия дългоушко , макар в думите ти да има 50% истина.

                  Нали знаеш че по света глупаците не свършват ....
                  Не 50, а някъде към 90% е, ама карай
                  Дано теорията проработи в твоя полза, но знай че за това си е нужно умение и късмет. С вяра не става. Успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                    Нали знаеш че по света глупаците не свършват ....
                    Те и Хартио на това се надяваха, ама като тръгнаха да излизат от Хима, се сблъскаха с отчайваща липса на глупаци....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
                      Ехооо, детската градина - на кой татко му е по-силен?
                      Защо пък бас дали ще фалира или не? То е ясно, че БНБ няма да остави бг банка да падне.
                      Друг е въпросът акционерите извън мажоритаря какво чакат. Дивидент?! Продажба?! Да, бе, да! Тук, както и при ПИБ, се разчита само и единствено на теориятя за по-големия глупак.
                      Сори, но истината е такава.
                      +,
                      излъганите камилчета се редят на опашка. ))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                        Не знам защо във всеки втори пост говориш за фалит на ЦКБ. Това не е ли нарушение на закона за банките? Добре, казвам ти че в срок от 1 година няма да фалира и залагам 1000 лева на това. Съгласен?
                        Марков говори за фалит на ЦКБ, защото го е страх да се изправи пред тайните си страхове

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
                          Ехооо, детската градина - на кой татко му е по-силен?
                          Защо пък бас дали ще фалира или не? То е ясно, че БНБ няма да остави бг банка да падне.
                          Друг е въпросът акционерите извън мажоритаря какво чакат. Дивидент?! Продажба?! Да, бе, да! Тук, както и при ПИБ, се разчита само и единствено на теориятя за по-големия глупак.
                          Сори, но истината е такава.
                          Аиде следващия дългоушко , макар в думите ти да има 50% истина.

                          Нали знаеш че по света глупаците не свършват ....
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Ехооо, детската градина - на кой татко му е по-силен?
                            Защо пък бас дали ще фалира или не? То е ясно, че БНБ няма да остави бг банка да падне.
                            Друг е въпросът акционерите извън мажоритаря какво чакат. Дивидент?! Продажба?! Да, бе, да! Тук, както и при ПИБ, се разчита само и единствено на теориятя за по-големия глупак.
                            Сори, но истината е такава.

                            Коментар


                            • Така е. Много сгрешиха тези, които ме послушаха и не купуваха Еврохолд на 5-6 лева и Евроинс на 10.



                              Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
                              Не бих се хващал на бас с ОК на тема фалити. Той е експерт в тази област.
                              До сега поне 10 пъти фалирГа ЕУБГ и ЕУРИНС

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ОК
                                Просто сметни колко от кредитите са към свързани лица. Според мен над 75% от кредитния портфейл.
                                .

                                Коментар

                                Working...
                                X