IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Какво стана с Кукувицата? Общувате ли още, знаеш ли имената му или пък сегашен негов ник тук или някъде другаде?
    Не пише тук отдавна,знам му името........отдавна не съм го чувал.....много години...

    Едва ли ще влезе с друг ник/...........

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Кредитът е от ЦКБ и КТБ

      http://www.capital.bg/biznes/kompani...poludeistviia/
      Ми той май имаже фирма......ХИмойл...или нещео подобно.споко....ще влезе и това в касичката.....Ясно е кой има кинти и кой не
      По последни отчети,по спомен......ЦКБ имаше близо 900млн кеш..КТБ.към 1200млн

      .по спомен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
        Понеже почнах тук,Монти,да довърша.........
        Макар,че е за друга тема

        ПИ писах тук,в този форум.и един Човек ми помогна....с ник........КУКУВИЦАТА..Писах му.каза ми какво и как да правя....НИКОГА НЯМА ДА ГО ЗАБРАВЯ

        мАКАР,ЧЕ БЯХ ВЕЧЕ ЧЕЛ ДОСТА,неговите мнения и съвети...те МЕ ВЪЗРОДИХА.......После почнах да цъкам по неговата система.......но много време иска да отделяш,не става.

        Какво стана с Кукувицата? Общувате ли още, знаеш ли имената му или пък сегашен негов ник тук или някъде другаде?
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Кредитът е за 86 млн. долара и с лихва от 8.5% годишно. Като обезпечение по заема е заложено цялото търговско предприятие на "Елит петрол" заедно със 196-те най-атрактивни бензиностанции в него.
          Кредитът е от ЦКБ и КТБ

          http://www.capital.bg/biznes/kompani...poludeistviia/

          Коментар


          • Понеже почнах тук,Монти,да довърша.........
            Макар,че е за друга тема

            Почнах 2003....на майтап ,със сметка в Делтасток......Форекс.
            Ходих до Варна,помня ,че беше офисът им до един клон на ПИБ
            Няколко месеца преди това ..на ДЕМо......На РЕАЛ ..С 1000$ почнах...направих ги за 2мес ..3000..и аз не знам как........тогава почнах да влизам тук,в този форум.и не поглеждах друга тема освен Валутна търговия....И ...една вечер ,докато спя......или как беше....абе.......изгубих 1200$И писах тук,в този форум.и един Човек ми помогна....с ник........КУКУВИЦАТА..Писах му.каза ми какво и как да правя....НИКОГА НЯМА ДА ГО ЗАБРАВЯ

            мАКАР,ЧЕ БЯХ ВЕЧЕ ЧЕЛ ДОСТА,неговите мнения и съвети...те МЕ ВЪЗРОДИХА.......После почнах да цъкам по неговата система.......но много време иска да отделяш,не става.


            Същевременно си направих и КОБОС ........какво беше това..

            2005 участвах в създаването на АТЕРА.....уЧАСТВАХ ВЪВ ВСИЧКИ без последното увеличение на капитала

            И дойде ....2007...ГОВОРИ МИ

            Продължавам да цъкам по чуждите борси ,ама иска време,.,......много време............

            Тук ми е добре...........Че така

            Коментар


            • Корекция

              Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              по-скоро цената ще стигне 1.55 вместо да се върне на 0.55 за да могат да си купят аналлизаторите
              +1 . Съгласен съм. Корекцията приключва ...
              Тъй че
              смело и напред
              към
              едно цяло и пет ...

              Успех на дейли-трейдърите
              не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Бобане ,
                ти продаде ли тук или в ХИМ или в ЗХБГ.... За да говориш за скачане на позиции ... и печалба.
                Защото това че някой купил с 10 лева на горно ценово показва че нещата почват да си влизат в обикновенното си русло...
                Средната е под 74 стотинки..... днес!

                Поздрави!
                Монти защо се заяждаш с Boban тук (и не само с него) - вместо да го чакаш на пусия в темата за ОЦК
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Бобане ,
                  ти продаде ли тук или в ХИМ или в ЗХБГ.... За да говориш за скачане на позиции ... и печалба.
                  Защото това че някой купил с 10 лева на горно ценово показва че нещата почват да си влизат в обикновенното си русло...
                  Средната е под 74 стотинки..... днес!

                  Поздрави!
                  Монти,аз съм спекулант.И да продам......продал съм...........
                  Важното е ,че съм казвал къде и кога да се купи,вярно,че и греша.С Хима ...от 1.40 средна(казвал съм го много пъти).се набутах ...излязох между 1.25-1.20...за съжаление.

                  Монти,когато почнах да излизам,стисках зъби.и продавах.не ме питай......

                  Аз гледам да си спазвам дисциплина....Добре,че БФБ не е до 23часа.както каза Бертрам един път,че ставам много смел вечер.ама ама за това после

                  Че така.....чаках.и ......когато хАртио почнаха да продават дълго на 88ст ХИМа.,...и се задържа.почнах да купувам,задраво.Даже имаше един ден ОК(НИКА) поздрави и каза,че добре сме се представили.Даже и аз си помислих,че няа да пада..май беше юни месец,може и да се лъжа.И тогава свалиха надолу,и надолу,и надолу......


                  Затова и колкото и да поразпродадох друго...и да купувах в ниското(уж де за тогава).пак не можах да я докарам под 82ст.Грешка направих,но.........стисках зъби....И когато мина пакетът на 65ст...ми беше ясно какво ще стане.....ама кеш ..йок
                  РЕПО............неееее.....никога.

                  От там нататък.аз съм споделял,че доста гледам ТА ...на ХИМ и ЦКБ..поради сравнителното добра акктивност .......горе-долу върви.Не знам дали и други го гледат,ама май ДА

                  нЯКОЛКО ПЪТи в темата на ХИМа казах няколко неща,станаха.
                  Монти при добра ликвидност като на ...ФОРЕКС .или ДАКС.......занам кога да вляза.проблемът е ,че изходът/кешерането ми куца......

                  Сега се разприказвах..знаеш ли Монти ,как влязох на БОРСИТЕ....С Форекс ,на дейли трейдинг........Смелчага съм ,а

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                    Абе можеше и да познаеш...ама...Кой ли изравни позицията до нула...и защо ли не я вдигна на плюс
                    Бобане ,
                    ти продаде ли тук или в ХИМ или в ЗХБГ.... За да говориш за скачане на позиции ... и печалба.
                    Защото това че някой купил с 10 лева на горно ценово показва че нещата почват да си влизат в обикновенното си русло...
                    Средната е под 74 стотинки..... днес!

                    Поздрави!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
                      не познах...странно
                      Абе можеше и да познаеш...ама...Кой ли изравни позицията до нула...и защо ли не я вдигна на плюс

                      Коментар


                      • Тези мечки като сърнички бягат

                        Коментар


                        • не познах...странно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vendor Разгледай мнение
                            Моето лично мнение е че трябва да се уважават инвестициите в български предприятия и банки, независимо кой е собственик.
                            Напротив! Има голямо значение, кой е собственик
                            . Ако един бандит облече костюм, той става просто бандит с костюм...

                            Коментар


                            • обаче продавачите много бързо се разбягват

                              Коментар


                              • май нещо може и прав да се окажа за моето 6то чувство, че днес ще сме нагоре

                                Коментар

                                Working...
                                X