IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
    явно предлагат мешана скара
    Тогава беше за малко над 62 хиляди бройки.

    Коментар


    • явно предлагат мешана скара

      Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
      926 Същата цена на която мина едно от последните кюфтета онзи ден... Май пак беше за 90-тина хиляди бройки...
      Мнението ми не е препоръка!!!

      Коментар


      • 926 Същата цена на която мина едно от последните кюфтета онзи ден... Май пак беше за 90-тина хиляди бройки...
        Custodite sortem vestram

        Коментар


        • попревършват май бройките за продажба ...

          Коментар


          • Тиририраамм.

            Коментар


            • скоро ще стане ясно...най-вероятно да, но изненади не са изключени

              Коментар


              • след вчерашната почивка за презареждане, днес ще се качим ли над лев пак

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                  От една страна зависи какви са очакванията на инсайдърите по отношение бизнеса и развитието на банката. От друга страна 90 ст. е с 50% повече от 60 ст., нали?
                  Отново казвам, не твърдя, че съм прав, а търся логика. Вчера търговската сесия беше меко казано странна. Или не я видяхте така?

                  Гъскофф, най-странното нещо в тоя форум това си ти.
                  ПишИ здраво и нема да се плашиш. От време на време като си почиваме е хубаво да има нещо за четене.

                  Коментар


                  • пламен гетов, не се спря цял ден, а ужким си изкарваше десетките левове от работата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                      Явно имаш някакви много сериозни проблеми...
                      Нямам бе, спокойно.

                      с тази мания за изява, и желание да се заяждаш с всички.
                      Нито едното, нито другото. Когато заговарям, заговарям по темата. Когато отговарям, отговарям на нападки към мен. Вземи прочети цял ден какви глупости се изписаха.

                      Игнорирам те, каквото е правилното решение за такива като теб...
                      Кажи и го на няколко други, че и на мен взе да ми писва.

                      Не разбирам хората, които си загубиха цял ден да "разговарят" с теб..
                      Имаше само едно момче, което се опита да разговаря с мен.

                      Хайде лека вечер, дано утре има повече екшън.

                      Коментар


                      • Явно имаш някакви много сериозни проблеми... с тази мания за изява, и желание да се заяждаш с всички. Игнорирам те, каквото е правилното решение за такива като теб, но вече писва много. Цял ден следя темата, но всеки нов отговор не е нещо смислено или забавно, а поредното обяснение в любов и изповед какъв голям разбирач си. Разбрахме те, голям си, даже най, най-големият... а сега вземи изчезни верно, че спамът ти досажда.
                        П.С. Не разбирам хората, които си загубиха цял ден да "разговарят" с теб... голяма глупост!
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                          Ще купиш ти, хаха Ще си плюеш тука всекидневно във форума, докато индекса стане и 500, все ще чакаш корекция, а той вземе че стане 1000 - това беше втората част на въпроса, Е дотогава ли смяташ да църкаш ?
                          Я си определи някакво ниво на индекса, до което ти разрешаваме да скимтиш, но щом индекса мине нивото спираш вече да църкаш. Уговорката ще е за административен БАН след нивото
                          А какво ще кажеш административно да си гледаш работата? Ти за свобода на словото чувал ли си? Ако не бяха ме обиждали 10 човека днес можеше и смислен разговор да се получи по темата. Аман.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                            Ще купя в началото на възходящо движение и ще продам когато то спре. Или ще купя в края на бързо низходящо движение и ще продам когато възстанови. Мисля, че стана ясно тази сутрин. Втората част на въпроса не я разбирам.
                            Ще купиш ти, хаха Ще си плюеш тука всекидневно във форума, докато индекса стане и 500, все ще чакаш корекция, а той вземе че стане 1000 - това беше втората част на въпроса, Е дотогава ли смяташ да църкаш ?
                            Я си определи някакво ниво на индекса, до което ти разрешаваме да скимтиш, но щом индекса мине нивото спираш вече да църкаш. Уговорката ще е за административен БАН след нивото

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение


                              Навърта се той, ама като подпряха мощно на 90 ст. Гетката май му се обърка плана и почна да омайва тука цацата, ама нА, не кълве и днеска и това е

                              Гетофф, но хард фийлингс
                              Стига с тази цаца бе, Дидка. Знам, че няма хард фийлингс, ама сериозно. И ти ли мислиш, че съм толкова глупав да вярвам, че мога да залъжа пазара в желана от мен посока, пишейки във форума? Това са глупости. Остави го Дарт Вейдър. Той освен още веднъж да покаже колко е некултурен друго не му остана. Малко по-долу писах какво и защо мисля за българските акции като цяло и това няма нищо общо с начина ми на търгуване.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                                Гетоф, кога ще купиш и ще спреш да църкаш ?
                                Ще купя в началото на възходящо движение и ще продам когато то спре. Или ще купя в края на бързо низходящо движение и ще продам когато възстанови. Мисля, че стана ясно тази сутрин. Втората част на въпроса не я разбирам.

                                Коментар

                                Working...
                                X