IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БАКБ (BACB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Tova e nai-kachestvenata banka turguvana na BFB! Nqma kakvo da mislim. Az moite gi prodadoh na 87bgn, no smqtam pak da ponapulnq.

    Ne e preporuka!

    Коментар


    • Реално тук нивата са като преди отчета за 6 месечието. А, него го видяхме. И видяхме какво се случи на другия ден след като излезе. На мен обаче най-много ми харесва постоянността на банката. Няма лабаво. Няма и слабо отчетче. Сега е момента да се пълни по цена купува. Няма на къде да връща под 83 лева. А, потенциала е голям. Както съм казвал и при други позиции - с малък риск, може да се постигне сносна печалба. Момента е точно такъв. Таргет 105 лева средата на Януари 2008. Имам - не е препоръка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
        Голям страх от евентуално увеличение на фрий флота ли , що ли? Аз съм доволен, че допълних днес на тези добри според мен нива. Да видим влизането в БГ 40 дали ще направи акцията по-апетитна.
        засега нивата са стабилни,а дали са добри предстои да видим!

        Коментар


        • Голям страх от евентуално увеличение на фрий флота ли , що ли? Аз съм доволен, че допълних днес на тези добри според мен нива. Да видим влизането в БГ 40 дали ще направи акцията по-апетитна.

          Коментар


          • Всъщност , извинявам се днес Капман са купили 8495 бр. КОРП
            А са продали само 206 бр. БАКБ
            най-голямия враг на човека се намира там , където никой не го търси

            Коментар


            • Sprete da tretirate deistviqta na Capman kato nqkakav benchmark za pravilni deistviq. Za men e mnogo greshno da bazirate investicionnite si resheniq na baza deistviqta na opredeleni IP-ta (vzimaite gi v predvid, no ne im otdavaite prekaleno golqma tezest). Lichnoto mi mnenie e che BACB e v puti po-dobra banka ot CORP. Daze smeq da tvurdq che e po-dobra po vsichki pokazateli.

              Коментар


              • Тези от Капман , днес каквото продадоха от БАКБ
                после го вкараха в КОРП.
                Някой да изкаже мнение ?
                най-голямия враг на човека се намира там , където никой не го търси

                Коментар


                • Първоначално изпратено от superlud
                  Франк Бауър с днешното си интервю все повече ме кефи....особено с лафовете за кавърми и девствени моми
                  Тоя е голям пич! Признал съм го отдавна

                  Коментар


                  • Гледайки статистиката на Капман мисля, че не са глупаци.
                    Първоначално изпратено от Гари
                    А тия от Капман разпродават толкова нескопосано както винаги. Сигурно пак за да се набият в някой боклук.

                    Коментар


                    • А тия от Капман разпродават толкова нескопосано както винаги. Сигурно пак за да се набият в някой боклук.

                      Коментар


                      • Франк Бауър с днешното си интервю все повече ме кефи....особено с лафовете за кавърми и девствени моми
                        Винаги пазарувам евтино http://bureto.com

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                          Досега не съм имал никакви ядове с нея. Откакто влязох, не спря да катери.
                          Като гледам графиката, едва ли някой има! :-)

                          Коментар


                          • Явно тука ще скачаме през две стъпала. Както за всяка майка нейното дете си е най-хубаво, така и за мен тази акция е най-хубавата от портфейла ми в момента. До сега не съм имал никакви ядове с нея. Откакто влязох не спря да катери.

                            Коментар


                            • Тука нещата стават стапаловидно (стапало, стапало следва етаж).
                              И нагоре към незнаини висоти.
                              Не се бъзи-кай !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                                Около нивата 50, 60,70,80 имаше застой. Нормално е и сега да е така на 90. Същото ще е и на 100 лева. Това може да се предвиди. Както е нормално да се предвиди, че на 08.10 /понеделник/ вероятно ще минеме 100-те лева след като излезе отчета за 9м. на 05.10 /петък към 16ч.
                                Аз пък мисля че BACB ще върви заедно с CORP. Чукнат ли стотака и ние ще го направим. Харесвам тази банка повече от всички останали банки на нашата борса. Просто лични предпочитания.

                                Коментар

                                Working...
                                X