IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
    Гетоф, кога ще купиш и ще спреш да църкаш ?


    Навърта се той, ама като подпряха мощно на 90 ст. Гетката май му се обърка плана и почна да омайва тука цацата, ама нА, не кълве и днеска и това е

    Гетофф, но хард фийлингс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
      Ние не знаем толкова много неща. Може и да е имало чуждестранен спекулант, може и да е нямало. Още по-лошо, ако си е отишъл. Сега не знаем кой с какви сили ще вдига акциите.
      Гетоф, кога ще купиш и ще спреш да църкаш ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
        абе не продават те... всички знаем че продавача е ПФБК , т.е. американците...
        Ние не знаем толкова много неща. Може и да е имало чуждестранен спекулант, може и да е нямало. Още по-лошо, ако си е отишъл. Сега не знаем кой с какви сили ще вдига акциите.

        Коментар


        • Според мен куповачите са най-различни а продавача е един. Чака да се натрупат 5-6х.акц. на изгодна за него цена и ги сурва.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            Да бяхме на 9 лева разбирам, ама на 90 ст...
            От една страна зависи какви са очакванията на инсайдърите по отношение бизнеса и развитието на банката. От друга страна 90 ст. е с 50% повече от 60 ст., нали?
            Отново казвам, не твърдя, че съм прав, а търся логика. Вчера търговската сесия беше меко казано странна. Или не я видяхте така?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
              Да, те по-скоро продават. Но преди това дават тласък на покупките, за да могат да продават повече. Няма нищо странно, нищо незаконно и нищо ненормално в това. Аз дори ги признавам, макар, че въобще не съм им фен. Ти какви други предположения имаш? Защото макроикономическа причина да се намираме пред инвестиционен бум, пред нов възходящ икономически импулс и т.н. липсва.

              абе не продават те... всички знаем че продавача е ПФБК , т.е. американците...

              Коментар


              • и някой беше споменал че юнион банк купуват при първото изкупуване до 0.7 - това още ли е така?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                  Да, те по-скоро продават. Но преди това дават тласък на покупките, за да могат да продават повече. Няма нищо странно, нищо незаконно и нищо ненормално в това. Аз дори ги признавам, макар, че въобще не съм им фен. Ти какви други предположения имаш? Защото макроикономическа причина да се намираме пред инвестиционен бум, пред нов възходящ икономически импулс и т.н. липсва.
                  Да бяхме на 9 лева разбирам, ама на 90 ст...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
                    защото всички ПФ, ДФ и т.н. имат акции на ТИМ - има си закониви лимити за свързани лица - всеки един проспек е пълен с тях - та акциите на групата като скочат толкова много ТИМ по скоро трябва да продават, а не да купуват, освен разбира се ако не са получили отнякъде страшно много пари
                    Да, те по-скоро продават. Но преди това дават тласък на покупките, за да могат да продават повече. Няма нищо странно, нищо незаконно и нищо ненормално в това. Аз дори ги признавам, макар, че въобще не съм им фен. Ти какви други предположения имаш? Защото макроикономическа причина да се намираме пред инвестиционен бум, пред нов възходящ икономически импулс и т.н. липсва.

                    Коментар


                    • и съм сигурен,че има хора тука дето са продавали вчера на 90 ститинки та да кажат кой е купувач?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                        Защо да не се вързва? Имаш нужда от свежи капитали от дойната крава БФБ и нейните "инвеститори", продаваш хартийки, но искаш да получиш повече за хартийка и най-вече, искаш да създадеш ТЪРСЕНЕ И ЕУФОРИЯ, за да можеш да продадеш повече количество. Всичко се вързва и да ти кажа честно не виждам по-логично обяснение.

                        защото всички ПФ, ДФ и т.н. имат акции на ТИМ - има си закониви лимити за свързани лица - всеки един проспек е пълен с тях - та акциите на групата като скочат толкова много ТИМ по скоро трябва да продават, а не да купуват, освен разбира се ако не са получили отнякъде страшно много пари

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
                          и аз така си мислех, но ако се замислиш по дълбоко някои неща просто не се връзват - особено след като акцията скочи толкова много за толкова кратко време.
                          Защо да не се вързва? Имаш нужда от свежи капитали от дойната крава БФБ и нейните "инвеститори", продаваш хартийки, но искаш да получиш повече за хартийка и най-вече, искаш да създадеш ТЪРСЕНЕ И ЕУФОРИЯ, за да можеш да продадеш повече количество. Всичко се вързва и да ти кажа честно не виждам по-логично обяснение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                            Е, ти отхвърляш за мен най-вероятната възможност. Оттук нататък някой друг с предположенията.

                            и аз така си мислех, но ако се замислиш по дълбоко някои неща просто не се връзват - особено след като акцията скочи толкова много за толкова кратко време.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение

                              КОЙ СПОРЕД ВАС КУПУВА?
                              и не ми казвайте ТИМ...някой знае ли със сигурност кой купува?
                              Е, ти отхвърляш за мен най-вероятната възможност. Оттук нататък някой друг с предположенията.

                              Коментар


                              • малко да ви върна в темата:

                                КОЙ СПОРЕД ВАС КУПУВА?
                                и не ми казвайте ТИМ...някой знае ли със сигурност кой купува?

                                защото задавахме грешният въпрос кой продава - беше ясно горе долу, но кой купува е много по интересно и важно...

                                Коментар

                                Working...
                                X