IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
    досега продаваха американците сега малко по малко ТИМ защото при тези ръстове им избиват лимитите
    кои са тези лимити които избиват?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val2 Разгледай мнение
      Преди 2 години си увеличиха капитала на емисионна 1.5 . Сами си го записаха , без да ползват ресурс от пазара !

      не му подсказвай .......................... нека си вярва на глупостите които изсира

      ------------------------------


      нали, ако ТИМ продадат техни акции веднага трябва да уведомят КФН

      нали в банката имат почти 1 милиард лева ........................... колко трябва да си тъп за да си мислиш, че няма да вземат от нея, а ще тръгнат да кешираш акциите си
      Last edited by 2012; 19.02.2013, 11:48.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
        все още го мисля
        Преди 2 години си увеличиха капитала на емисионна 1.5 . Сами си го записаха , без да ползват ресурс от пазара !
        Не продават на тези цени .
        В грешка сте
        По-вероятно е да са отляво на екрана !

        Имам акции от днес и горното не е препоръка за търговия с финансови инструменти

        Коментар


        • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
          моята версия на нещата е , че влиза нов играч и той вдига цената - досега продаваха американците сега малко по малко ТИМ защото при тези ръстове им избиват лимитите Но ТИМ ще продават внимателно защото им харесва висока цена

          не е съвет за сделки с ЦК
          все още го мисля

          Коментар


          • какво се е случило днес, че няколко карикатури са налазили темата пак???

            Коментар


            • Според мен са фондове, които разцъкаха по ликвидните позиции. Сега ключовият въпрос е с какви левчета са разиграли партията - вчера купуваха безкомпромисно, колкото им сипаха, днес нещата загрубяха. И аз мисля като Никола, че зависи от размера на целевия ресурс. С малко повече левове тази акция може да се заведе много нагоре, просто около лев и надолу е евтино и това всички на БФБ го знаят.

              Не е никаква препоръка за нищо до никого!

              Коментар


              • Моето е конспирация, но вие твърдите, че имате информация. Вашето инфо е достоверно, защото??? Споделете...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                  Тимаджийте, хал хабер си нямат кой им купуваше и купува акциите, това ти го казвам на 100%.
                  И аз го потвърждавам. Доста им беше забавно честно казано.
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                    Тимаджийте, хал хабер си нямат кой им купуваше и купува акциите, това ти го казвам на 100%.
                    Моето инфо е същото, поне до средата на януари ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                      Каквото и да кажа ще излезе, че злобея, но не е така. Просто ми се искаше да не съм прав. Отново шаранчетата бяха на куката. Може да съберете 2 + 2 и да разберете защо точно определени се качиха, кои бяха инсайдърите, кой ги качи и защо.
                      Тимаджийте, хал хабер си нямат кой им купуваше и купува акциите, това ти го казвам на 100%.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                        Каквото и да кажа ще излезе, че злобея, но не е така. Просто ми се искаше да не съм прав. Отново шаранчетата бяха на куката. Може да съберете 2 + 2 и да разберете защо точно определени се качиха, кои бяха инсайдърите, кой ги качи и защо.
                        Брат, ще ми е интересно да разбера защо според теб се качиха ..?

                        Поздрави!

                        DEX, още чакам на .82 лв. ..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                          70 стинки?
                          Нямам ни най-малка представа честно казано. Много зависи, какъв ресурс има купувача, който избуши акцията до лев. Ако има пари и е склонен да налива на тези нива няма да падне, ако няма обаче може и да се върнем на 70 ст, защото ръста на акцията не беше следствие от фундаментални причини, а чисто спекулативни.
                          The weak are meat and the strong do eat.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            обратно на 90 стинки?

                            п. п. купих си на 0,817 не е препоръка
                            Абе и аз чофнах скромните 3000 бр. но считай, че ги няма до следобед.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                              70 стинки?
                              обратно на 90 стинки?

                              п. п. купих си на 0,817 не е препоръка

                              Коментар


                              • Каквото и да кажа ще излезе, че злобея, но не е така. Просто ми се искаше да не съм прав. Отново шаранчетата бяха на куката. Може да съберете 2 + 2 и да разберете защо точно определени се качиха, кои бяха инсайдърите, кой ги качи и защо.

                                Коментар

                                Working...
                                X