IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
    Тоше, кво ще продаваш бе мойто момче.
    За да продадеш първо трябва да купиш.
    С тия еФтини Илиенски трикове малко изтъркано звучиш.
    Тук всички купуват на дъното и продават на върха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Тоше, кво ще продаваш бе мойто момче.
      За да продадеш първо трябва да купиш.
      С тия еФтини Илиенски трикове малко изтъркано звучиш.
      Хихихихи това Тоше се едно първата ми любовница ми го рече .Сладуран колко взимаш ти в БГ .... 1000 ,2000 или 3000 лв? Едва ли? По скоро ако вързваш 1000 значи си от паралиите.Що си напъваш мозъка бе бледолики.Купил съм и преди и сега и след време пак ако трябва.Мене ми трябват шарани като ония 2007 г които бяха разтворили едни усти и премляскваха.На тях ще им дам артиите с кюспето .Давайте по яко с надлъгването че да мога по скоро да разтоваря артийките.

      Коментар


      • Тоше, кво ще продаваш бе мойто момче.
        За да продадеш първо трябва да купиш.
        С тия еФтини Илиенски трикове малко изтъркано звучиш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
          объркал си ника, бе, пич .................. с този ник вече обяви, че си продал на 90 стинки и няма да купуваш докато цената не падне на 60 стинки
          Объркал си се Джадай аз съм си същият червенокож ми ти май се се променяш то Полки ли не беше 1912 и кво ли не още.Артиите ги продавам и купувам непрекъснато не съм държател на бъдещи заблуди.Продадох една част преди година купих други апетитни артии и тях разкарах половината и други после взех и така нататък.Не робувам на каквато и да е артия сиреч бъдещи заблуди.Инересува ме само дали се увеличава сметката.Пък колкото толкова,до където до там,до когато до тогава.Простичко бледолики.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            И аз имам за продаване , но на 2.2 .... но ти явно си закъсал
            Не ма мисли ти мене бледолики и на 1.60 и на 2.20 имам да продавам.Ама имам и други добри арттии а и месечно гушката е добра така че дава Великият дух .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Айде бледолики понапънете се още малко с цената че имам за продаване пак на 1.62-1.63. Ма някой дет по разбира кво ша ма посъветва да купувам ли сега или да поизчакам.
              объркал си ника, бе, пич .................. с този ник вече обяви, че си продал на 90 стинки и няма да купуваш докато цената не падне на 60 стинки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                И аз имам за продаване , но на 2.2 .... но ти явно си закъсал
                аз пък чакам кюстендилския анализатор да каже кога ще започне да купува за да му продам ...................... това сигурно ще се случи на 4-5 лева

                преди 15 месеца при 55 стинки беше писал




                и все още нищо не се е променило в анализа му .................. беше писал, че като има промяна в картинката ще пише във форума, че е време за покупки...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Айде бледолики понапънете се още малко с цената че имам за продаване пак на 1.62-1.63. Ма някой дет по разбира кво ша ма посъветва да купувам ли сега или да поизчакам.
                  И аз имам за продаване , но на 2.2 .... но ти явно си закъсал
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Айде бледолики понапънете се още малко с цената че имам за продаване пак на 1.62-1.63. Ма някой дет по разбира кво ша ма посъветва да купувам ли сега или да поизчакам.

                    Коментар


                    • Тука започнаха един - друг да си подливат вода, но поне ще има промоция.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Работиш с грешни цифри! П/Б при ПИБ е 0,75 а не 1. Второ използваш трейлинг коефициенти а не фоуърд. Когато гледаш фоуърд ПИБ е малко по евтина. Когато гледаш трейлинг назад в миналото по-евтина излиза ЦЦБ. Разликата идва от рентабилността. Когато имаш по ниска рентабилност е възможно да ти се наложи да увеличиш капитала за да запазиш пазарния дял. Тези изчисления превръщат ПИБ в по-евтина в дългосрочен план. Батя е доста умно момче и ме разбра какво имам предвид. Той е спекулант по душа и е възможно в краткосрочен план да измисли някоя врътка, чрез която ЦЦБ ще се отплати много по-добре. Естествено бъдещето е неясно и несигурно. Може очакванията ни да не се случат. Цифрите, които посочваш за доходност след нова година само доказват, че през последните 3 месеца съм бил прав.
                        Според мен да гледате цените от 2007 и да сравнявате всичко по тях е глупост и неразбиране на пазара. По тази логика трябва да се купува ОТЗК или Кремиковци защото били паднали най-много. Не разбирам как е възможно да вземете цените в абсолютна стойност от 2007 да правите планове. Пропускате цялото развитие на компаниите за период от 6 години, а отделно в случая с двете банки имаше и увеличение на капитала при ЦЦБ. Даже базата не е съпоставима.
                        Според мен спора е малко излишен, защото правилното нещо е да имаш банки. Аз харесвам, ПИБ вие ЦЦБ. Всички ще направим пари.
                        бих ти написал доста неща, но виждам, че няма смисъл...

                        за последно ще ти кажа само, че времето и пазара ще отсъдят кой е направил по-добра оценка на двете банки ......................... изходните данни ги знаеш (ЦКБ на 1,50 лв./акция, а за 1 ПИБ - 4,59 лв.) --- пилците се броят "на есен" както се казва...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Имало е такава цена.
                          Полюция си беше

                          Коментар


                          • Колеги споделете нещо за ускорението на ракетите. Ето за това говорех вчера.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение


                              това сериозно ли го мислиш или просто го играеш опозиция заради спорта

                              днес ЦКБ затвори на 1,50 лв./акция, а ПИБ е 4,59 лв. за акция .................. запомни ги добре тези цифри и гледай коя акция ще поскъпне повече след месец, два, три, половин или една година

                              аз смятам, че ЦКБ тепърва ще наваксва изоставането си спрямо ПИБ

                              --- от началото на година ЦКБ е поскъпнало с 47%

                              --- от началото на година ПИБ поскъпна с 89%

                              --- за последната 1 година ЦКБ е поскъпнала с 77,73%

                              --- за последната 1 година ПИБ е поскъпнал с 156,42%

                              и за двата времеви периода които съм посочил ПИБ е поскъпнал двойно спрямо ЦКБ

                              ПИБ се търгува на двойно по-високо Р/В спрямо ЦКБ

                              --- ЦКБ се търгува при P/B 0.48

                              --- ПИБ се търгува при Р/В 1,01

                              моята прогноза е, че местата ще се сменят и от днес нататък ЦКБ ще е по-доходната акция от ПИБ в предвид на това, че значително изостана във възстановяването си през последната година заради тежестта която има ХИМ-а върху банката

                              ако си на различно мнение може да вържем и един бас или поне може да се опиташ да обясниш защо смяташ, че ПИБ наваксва изоставане спрямо ЦКБ
                              Работиш с грешни цифри! П/Б при ПИБ е 0,75 а не 1. Второ използваш трейлинг коефициенти а не фоуърд. Когато гледаш фоуърд ПИБ е малко по евтина. Когато гледаш трейлинг назад в миналото по-евтина излиза ЦЦБ. Разликата идва от рентабилността. Когато имаш по ниска рентабилност е възможно да ти се наложи да увеличиш капитала за да запазиш пазарния дял. Тези изчисления превръщат ПИБ в по-евтина в дългосрочен план. Батя е доста умно момче и ме разбра какво имам предвид. Той е спекулант по душа и е възможно в краткосрочен план да измисли някоя врътка, чрез която ЦЦБ ще се отплати много по-добре. Естествено бъдещето е неясно и несигурно. Може очакванията ни да не се случат. Цифрите, които посочваш за доходност след нова година само доказват, че през последните 3 месеца съм бил прав.
                              Според мен да гледате цените от 2007 и да сравнявате всичко по тях е глупост и неразбиране на пазара. По тази логика трябва да се купува ОТЗК или Кремиковци защото били паднали най-много. Не разбирам как е възможно да вземете цените в абсолютна стойност от 2007 да правите планове. Пропускате цялото развитие на компаниите за период от 6 години, а отделно в случая с двете банки имаше и увеличение на капитала при ЦЦБ. Даже базата не е съпоставима.
                              Според мен спора е малко излишен, защото правилното нещо е да имаш банки. Аз харесвам, ПИБ вие ЦЦБ. Всички ще направим пари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                честно казано не си спомням ПИБ да е била над 17 кинта, но явно съм пропуснал този момент...
                                Имало е такава цена.

                                Коментар

                                Working...
                                X