IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Уж ликвидна артия пък мъртвило тук.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Успех!
      Мерси и на теб !!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Ами ако не стане по ниско и на тези цени ще взема.Така или иначе пак ще са едни 15-16 ст разлика.
        Успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          Знам ,че чакаш четвъртък слетобед,но това може да ти изиграе лоша шега.
          Знам,че лакомията движи света и прогреса,но трябва да има и доста разум.
          Ами ако не стане по ниско и на тези цени ще взема.Така или иначе пак ще са едни 15-16 ст разлика.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Чакам го още да падне.
            Знам ,че чакаш четвъртък слетобед,но това може да ти изиграе лоша шега.
            Знам,че лакомията движи света и прогреса,но трябва да има и доста разум.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Бик по душа .
              А бик с папири или бик без папири ?
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Значи си бик или мечка !?
                Бик по душа .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Чакам го още да падне.
                  Значи си бик или мечка !?
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
                    Тук всички купуват на дъното и продават на върха
                    Останалите сме с пропуснати ползи
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Чакам го още да падне.

                      Коментар


                      • Преди малко ташунко ще да се е включил . Ама дали е купил или е продал той да си каже .Не веднага де , може и след два , три дена та да се види кое накъде и да се излезне с категорична позиция.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Нареди се и аз съм се наредил в ниското.Там дето най-поскъпна най-много ще пада .
                          Дано излезеш прав иска ми се да си взема още малко в ниското.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Risteto Разгледай мнение
                            Ти си ми любимеца, всеки път като се появиш в темата с поредната апокалитична прогноза и цената се изстрелва като ракета.
                            Беше се позагубил известно време, но за мен появяването ти е сигнал да се наредя от страната на купувачите.
                            Нареди се и аз съм се наредил в ниското.Там дето най-поскъпна най-много ще пада .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Кво стана с тая ликвидна артия бре.Много умряло положението тук.Обикновено като стои тъй и вземе че се изсули.Айде бе купувайте кво кеша ли свърши?
                              Ти си ми любимеца, всеки път като се появиш в темата с поредната апокалитична прогноза и цената се изстрелва като ракета.
                              Беше се позагубил известно време, но за мен появяването ти е сигнал да се наредя от страната на купувачите.

                              Коментар


                              • Кво стана с тая ликвидна артия бре.Много умряло положението тук.Обикновено като стои тъй и вземе че се изсули.Айде бе купувайте кво кеша ли свърши?

                                Коментар

                                Working...
                                X