IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Я... санитарният час от 10.00 до 10.15 е дошъл и си имаме мнение-публикация.
    Докато не е станало 10 часа и 15 минути, я кажи сега, как ще протече развитието на цената тук?

    Коментар


    • Ами на 1,44 с смята всичко под 1,445....
      Ама тук сте в детската градина ...зомбита.....
      Шапката колкото и да пищи ,няма да се отърве от Фатмашкото си минало да брой партенките.......
      Даже с мангала от Столипиново си загубиха два часа да броят колко съм купил точно и кога.. ..
      Точно затова не давам истинските точни цени до десета от стотинката и количество на сделките.....
      Както и предишния път в ХИМ прив....
      И сега какво установихте...че съм купил 1001 акции за Ташунко....

      Коментар


      • Освен буквите и цифрите са и проблем... Аз най-много на прогнозите и се кефя и на стратегиите влизам-излизам....

        "За мен падането под 1,35 -1,30 лв е сигнал за излизането ...а над 1,60 за продажба..."

        Как така купуваш, нали това е тимаджийска акция?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
          аз виждам, че под 1,44 са минали две сделки за общо 1001 акции, но щом ти казваш, че си взела няколко хиляди акции на цена под 1,44 няма причина да не ти вярвам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            дай да видим няколко скрийншота на сделките когато си продал с "16-17 ст горница"

            просто така за статистиката

            хихихи
            Ето го и статистика.Ти ли си бил бре?Така кажи да знаем.В началото на април там търси сделките.После вземи ги постни че това добре го умееш.Между другото си отбелижи в тефтера че вчера на 1000 бр на 1.433 аз съм ги купил.После ще ди ги продам на 1.60 и нещо ако имаш с какво да купуваш .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              За кибиците статистици които обичат да постват кой какво бил написал преди време отправям официално оведомление,че съм си попълнил бройките артии на цкб на 1.45 които преди седмици продадох с 16-17 ст горница.Писара да запише за статистиката гореспоменатото. Хихихи !!
              дай да видим няколко скрийншота на сделките когато си продал с "16-17 ст горница"

              просто така за статистиката

              хихихи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Влезнах под 1,44 с няколко хиляди.....спекулативни.....





                аз виждам, че под 1,44 са минали две сделки за общо 1001 акции, но щом ти казваш, че си взела няколко хиляди акции на цена под 1,44 няма причина да не ти вярвам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  За кибиците статистици които обичат да постват кой какво бил написал преди време отправям официално оведомление,че съм си попълнил бройките артии на цкб на 1.45 които преди седмици продадох с 16-17 ст горница.Писара да запише за статистиката гореспоменатото. Хихихи !!
                  Влезнах под 1,44 с няколко хиляди.....спекулативни.....
                  Вижданията ми са ,че в момента се продават бързи акции покрай празниците от ДФ и индивидуални играчи и маркета ще бъде след празниците около 1,5.......
                  За мен падането под 1,35 -1,30 лв е сигнал за излизането ...а над 1,60 за продажба...

                  Коментар


                  • За кибиците статистици които обичат да постват кой какво бил написал преди време отправям официално оведомление,че съм си попълнил бройките артии на цкб на 1.45 които преди седмици продадох с 16-17 ст горница.Писара да запише за статистиката гореспоменатото. Хихихи !!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      това го знае целия форум ....................... щом започнеш да прогнозираш спад е ясно, че си взел помощите и си на линия за покупки ...................... жалко само, че изпусна движението то 90 стинки до 1,50-1,60

                      Важното е че и ти си го разбрал та най-накрая да спреш да драскаш из форума.Освен това нещо си се пообъркал щото един път вече направих разлика 15 ст и сега пак така че ако можеш да смяташ давай

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        имам и много кеш също...
                        това го знае целия форум ....................... щом започнеш да прогнозираш спад е ясно, че си взел помощите и си на линия за покупки ...................... жалко само, че изпусна движението то 90 стинки до 1,50-1,60

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          теб и на 55 стинки не те кефише, сега и на 150 стинки пак не те кефи, но на 5 кинта ще започне да те кефи - в това съм сигурен

                          Не си мъчи акъла и преди и сега имам и други артии имам и много кеш също.Не ми е заниманието само борсата така че не са претоварвай с излишни мисли.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Абе те и купувачите хич пък не се натискат.Патова ситуация.Безинтересен гейм.Не ма кефи така.
                            теб и на 55 стинки не те кефише, сега и на 150 стинки пак не те кефи, но на 5 кинта ще започне да те кефи - в това съм сигурен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Зор а!? Няма продавачи на тънка лайсна
                              Абе те и купувачите хич пък не се натискат.Патова ситуация.Безинтересен гейм.Не ма кефи така.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Уж ликвидна артия пък мъртвило тук.
                                Зор а!? Няма продавачи на тънка лайсна

                                Коментар

                                Working...
                                X