IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
    ти като си купиш винаги тръгва по пързалката и като продадеш тръгва да катери
    Верно че купух да тръгне надолу и затова те информирах.Ма аз и на под лев да стане пак ще купувам
    Last edited by X_Y; 09.05.2014, 11:05.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Ми то май и на други не им харесал .Тръгна артията по пързалката и сега интересното е до къде ще спре.
      ти като си купиш винаги тръгва по пързалката и като продадеш тръгва да катери

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        На мен хич не ми хареса, но аз съм малко Тома неверни по тази позиция.
        отчета на ФИБ трябва да ти е харесал .................... и предстоящото увеличение от 5 млн за възнаграждение също ти харесва, налЕ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          На мен хич не ми хареса, но аз съм малко Тома неверни по тази позиция.
          Ми то май и на други не им харесал .Тръгна артията по пързалката и сега интересното е до къде ще спре.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
            КюфтеАта вече за нищо ги нямате.
            Утре ще си покаже , ако е свършил тапетите ,ще излети акцията поне до 1,5....
            Не е препоръка....

            Коментар


            • КюфтеАта вече за нищо ги нямате.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Има ли отчет.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Има ли отчет.....
                  На мен хич не ми хареса, но аз съм малко Тома неверни по тази позиция.

                  Коментар


                  • Има ли отчет.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      мъро, виждам, че ти е трудно да асимилираш какво ти написах по-долу и затова пак ти повтарям:

                      мъро, дай скрийншот на онези акции които си продал преди месец на цена с 16-17 стинки по-висока от сегашната

                      мъро, никой не те е питал на колко ще продаваш тези които си купил последните дни
                      Мурджо ти си по скрийншотовете давай поствай.Нали си баш статистика хихихи !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Ето го и статистика.Ти ли си бил бре?Така кажи да знаем.В началото на април там търси сделките.После вземи ги постни че това добре го умееш.Между другото си отбелижи в тефтера че вчера на 1000 бр на 1.433 аз съм ги купил.После ще ди ги продам на 1.60 и нещо ако имаш с какво да купуваш .
                        мъро, виждам, че ти е трудно да асимилираш какво ти написах по-долу и затова пак ти повтарям:

                        мъро, дай скрийншот на онези акции които си продал преди месец на цена с 16-17 стинки по-висока от сегашната

                        мъро, никой не те е питал на колко ще продаваш тези които си купил последните дни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Много сложни въпроси му задаваш? Човека не е от най-умните във форума
                          Умните са във академията а комплексарите в тази тема на форума и ти си един от тях.......
                          много ми е гот......това ти е девиза....след 10 ракия...

                          Коментар


                          • Тъпото е, че до края на празниците Украйна-та може да сервира какво ли не и това не важи само за тази позиция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                              ...я кажи сега, как ще протече развитието на цената тук?
                              Много сложни въпроси му задаваш.
                              Last edited by X_Y; 30.04.2014, 11:36.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                                Я... санитарният час от 10.00 до 10.15 е дошъл и си имаме мнение-публикация.
                                Докато не е станало 10 часа и 15 минути, я кажи сега, как ще протече развитието на цената тук?
                                купих защото смятах ,че ще се качи малко след като зорлиите продадат покрай празниците а и/ще/ има отчет....
                                Става въпрос за пари за семки.....

                                Коментар

                                Working...
                                X