IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Ами то не само тук е така.По доста позиции си прибират печалбите.
    прибират печалби тези които са купували в ниското, а тези които се хвалиха, че са купували хиляди бройки на 1,44 сега прибират загубите



    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Ами то не само тук е така.По доста позиции си прибират печалбите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Изчезна им оптимизма на купувачите.
        Ааа зависи дали са нахранили продавача.....
        Голям беше...

        Коментар


        • Изчезна им оптимизма на купувачите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Абсолютно си прав.Тук дърпа с много нагоре ама и пада с много.
            Има някъкви пакети който се мятат ... пък ще видим...
            За нагоре в няколко позиции ми се вижда....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Бързаш със вземането колега! Бързаш. Почакай поне до леФче. Аз едно време си взех на 1.06 та после две години бях "дългосрочен инвеститор". Не бързай.
              Препоръка е.
              Абсолютно си прав.Тук дърпа с много нагоре ама и пада с много.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Бързаш със вземането колега! Бързаш. Почакай поне до леФче. Аз едно време си взех на 1.06 та после две години бях "дългосрочен инвеститор". Не бързай.
                Препоръка е.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Взех си още малко....
                  Ако шестото ми чувство е вярно ,изборите ще завършат реми и от понеделник ще се изстрелят някой акции.....
                  Не е препоръка....
                  Бързаш със вземането колега! Бързаш. Почакай поне до леФче. Аз едно време си взех на 1.06 та после две години бях "дългосрочен инвеститор". Не бързай.
                  Препоръка е.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Важното е ЕС каква политика ще следва /донякъде и нашите хубосници могат малко да влияят / Така както върви преминава се към план за харчене ,а не на стискане,,, Това няма как да не се отрази на Фондовия пазар в посока нагоре ...За понеделник не съм сигурен ама след 2-3 месеца
                    Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Взех си още малко....
                    Ако шестото ми чувство е вярно ,изборите ще завършат реми и от понеделник ще се изстрелят някой акции.....
                    Не е препоръка....

                    Коментар


                    • по стари наблюдения айсбергчето не по голямо от 30 К.....заедно с натрупванията до 1,43....

                      п.п. той излезна голям, поне 50-100 К... .....
                      Last edited by Монти; 23.05.2014, 12:24.

                      Коментар


                      • Взех си още малко....
                        Ако шестото ми чувство е вярно ,изборите ще завършат реми и от понеделник ще се изстрелят някой акции.....
                        Не е препоръка....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                          и каква стана тя (работата)???

                          еротичното дуо М&M (мурджо и мисирката) купиха акции и вместо да изкарат бързи 10% профит акцията се сурна с 10% надолу и нашите герои се видяха в чудо и 3/4 от постовете в темата са техни

                          но това се очакваше от двамата герои защото винаги когато купят тук цената пада и когато продадат пак потегляме нагоре ................. ще се ориентирате по постовете им кога потегляме нагоре
                          Честно казано Порляк влизам у форумчето само зарад теб.Много ме забавляваш.Поведението ти е като на тинейджър някъде около 7 клас.Не мога да те разбера защо се правиш на толкова елементарен и пред другите.Аз те знам колко ти е багажа ама защо се излагаш и пред останалите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                            и каква стана тя (работата)???

                            еротичното дуо М&M (мурджо и мисирката) купиха акции и вместо да изкарат бързи 10% профит акцията се сурна с 10% надолу и нашите герои се видяха в чудо и 3/4 от постовете в темата са техни

                            но това се очакваше от двамата герои защото винаги когато купят тук цената пада и когато продадат пак потегляме нагоре ................. ще се ориентирате по постовете им кога потегляме нагоре
                            Хахахаха намерил та премерил да изказва мнение за другите след като ти 6 г рева като вдовица за....... след като профука парите на роднините.Помним те къв велик беше.Айде малко по скромно че са излагаш като столипински ......

                            Коментар


                            • и каква стана тя (работата)???

                              еротичното дуо М&M (мурджо и мисирката) купиха акции и вместо да изкарат бързи 10% профит акцията се сурна с 10% надолу и нашите герои се видяха в чудо и 3/4 от постовете в темата са техни

                              но това се очакваше от двамата герои защото винаги когато купят тук цената пада и когато продадат пак потегляме нагоре ................. ще се ориентирате по постовете им кога потегляме нагоре
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Петък и голям страх...
                                До 1,50 бяха 30 К ...продава
                                като тръгна нагоре с 15 К към 1,38 , станаха 50 К....
                                Другата седмица ще се види хаавата...
                                Ами ква да е с тия рахитни напъни.Пързалка ще е посока 1.20.Знам ли няма да се учудя хич.

                                Коментар

                                Working...
                                X