IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Някакъв плах напън ама тилкова беше.Рекох да съм с тълпата ама не става работата.Умряла работа.Трябва да се вслушвам във Великият дух.Рекох си айде да не съм на опак с бледоликите ама е на пада артията.
    Петък и голям страх...
    До 1,50 бяха 30 К ...продава
    като тръгна нагоре с 15 К към 1,38 , станаха 50 К....
    Другата седмица ще се види хаавата...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
      Какво стана сега, нагоре ли е или не е?
      Някакъв плах напън ама тилкова беше.Рекох да съм с тълпата ама не става работата.Умряла работа.Трябва да се вслушвам във Великият дух.Рекох си айде да не съм на опак с бледоликите ама е на пада артията.

      Коментар


      • Какво стана сега, нагоре ли е или не е?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          ОК, взимам си забележка ... всеки има глава на раменете си .
          Всичко е ОК.Успех !!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Споко бе пич.Купил съм за статистиката.Имам артийки от тоз модел ма туй не ми пречи да я иронизирам.Ма много по детски я играете тая игра та чак се дразните.Еййй кви хора само !!
            ОК, взимам си забележка ... всеки има глава на раменете си .
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от manastiretza Разгледай мнение
              Вожда ви гъбарка , а вие се връзвате!!!
              Ами дечурлига какво да ги правиш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Споко бе пич.Купил съм за статистиката.Имам артийки от тоз модел ма туй не ми пречи да я иронизирам.Ма много по детски я играете тая игра та чак се дразните.Еййй кви хора само !!
                Вожда ви гъбарка , а вие се връзвате!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Или ......профуча кат матор
                  Абе ще си говориш както говорят у Хюстън (област Хасково) и няма да те има с месеци във форума .....
                  Що ли изчезват троловете, когато се вдигат цените .... Успели да излъжат преди това някой наивник да им продаде на ниско....
                  Така е и в природата - винаги ще има лешояди
                  Споко бе пич.Купил съм за статистиката.Имам артийки от тоз модел ма туй не ми пречи да я иронизирам.Ма много по детски я играете тая игра та чак се дразните.Еййй кви хора само !!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Абе кат делфин са гмурка тая артия .
                    Или ......профуча кат матор
                    Абе ще си говориш както говорят у Хюстън (област Хасково) и няма да те има с месеци във форума .....
                    Що ли изчезват троловете, когато се вдигат цените .... Успели да излъжат преди това някой наивник да им продаде на ниско....
                    Така е и в природата - винаги ще има лешояди
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Абе кат делфин са гмурка тая артия .

                      Коментар


                      • Мда, след кУрекция следва ерекция... Важно правило при игра на борсата .
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Подводницата ЦКБ май се готви за спускане под 1.20 лв хихихиихи
                          Абе вожде да не би да гадаеш нощем по звездите.

                          Коментар


                          • Подводницата ЦКБ май се готви за спускане под 1.20 лв хихихиихи

                            Коментар


                            • Абе вие сте се размазали вчера туканка.Кво стана с тая убава артия ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Протокол,
                                Написаното от теб е вече е капитулация.... да не кажа по силна дума...
                                От спекулант си станал дългосрочен инвеститор...
                                Най интересното е че при средна 82 ст и връх 1,65 ... дали няма да видиш пак средната си.... борса е....
                                Ти индирекно си признаваш ,че си сбъркал в анализа...
                                Предполагаш ,че се качва а тя пада...
                                Това 10 ст не са печалба а загубата на 35 ст ,какво е....пропуснати ползи засега а после....
                                А и още нещо тези с 10 ст правят печалби и загуби а ти само загуби.....ако маркета е като миналата година...
                                Говори ми ....
                                Всеки има своята философия - в живота, на борсата и т.н.
                                За мен нещата откъм търговия са много прости - спазвам първото и второто правило на чичо Бъфет ... нали ги знаеш ? И още едно - да бъда търпелив.
                                И не търгувам ежедневно и почасово - това е за майсторите и инсайдерите.
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X