IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Момчето си мисли че всички въртят като него "десетки левове" и целта на живота им е да направят някой дребна врътка през 5-10 ст. и да изкарат за пица с бира
    Големите играчи ще използват момента не толкова за да свалят цената, а просто за да купят възможно най-много. Защото са наясно, че като обърне пак пазара и тръгне тълпата да влиза, не можеш да купиш нищо сериозно като обем без да пратиш цената в небето
    Не знам човек дали може да се научи на такова мащабно мислене... Може и да може, но за определен тип хора няма надежда
    +1111111111111
    препоръки не давам

    Коментар


    • ВОЖДЕ -стресирате ни !
      Никой не очаква такива въпроси от ВАС. Но за да прогоним обладалият Ви
      Зъл дух , ще изпишем едни нива - дано се уплаши и освободи Очите Ви !
      1 1,26 .... 1,15,,,,,,,,1,08 И ако тогава е при Вас , мъки , мъки и страдания остават ! - (само за лична терапия на Вожда )

      Коментар


      • Цкб пак ще тръгне нагоре но въпроса е колко ще падне сега

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Ти не беше ли този ,тойто искаше бас за това ,че до 6 месеца Петрол ще бъде на по ниска цена от ХИМ обикн....

          Може да се хванем да бас ,че към септември дали ще бъде под леФче или над....
          Аз съм за под или около на ССВ ... ...

          А Петрол ще бъде над 5.....
          Шегуваш се, нали ?
          За Петрол ще се изкажа дипломатично - никаква идея си нямам.
          Относно ЦКБ съм сигурен , че ще е доста над прогнозираните от теб нива.
          Моята прогноза е, че до края на годината ще гони достигнатите нива през изминалите месеци. Дали ще прескочи 1.62 не съм сигурен - в противен случай щях да съм неприлично богат.
          Засега съм само заможен - благодарение на БФБ и в частност на ЦКБ.
          Нали знаеш - това не е препоръка за покупки или продажби на ценни книжа.
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iv_cho Разгледай мнение
            Ех, Монти...Добре е да има такива донори с доста милки кеш, че такива драйвъри на пазара като теб(с десетки хил.) да им ги взимате...Май си се взел доста на сериозно...И само за твое инфо, през последната седмица нямаше нито един сериозен продавач(от тези, които за разлика от теб могат да повлиаят сериозно пазара и в двете посоки).Повечето от тях купуваха леко,защото и хвърлените обеми не бяха много сериозни. И си вземи повече алкохол във вторник, за да удавиш мъката от поредните ти несбъднати прогнози/желания
            Момчето си мисли че всички въртят като него "десетки левове" и целта на живота им е да направят някой дребна врътка през 5-10 ст. и да изкарат за пица с бира
            Големите играчи ще използват момента не толкова за да свалят цената, а просто за да купят възможно най-много. Защото са наясно, че като обърне пак пазара и тръгне тълпата да влиза, не можеш да купиш нищо сериозно като обем без да пратиш цената в небето
            Не знам човек дали може да се научи на такова мащабно мислене... Може и да може, но за определен тип хора няма надежда

            Коментар


            • Монти много цензурка тук бе брат.Ейй кви времена настанаха пак

              Коментар


              • Първоначално изпратено от iv_cho Разгледай мнение
                Ех, Монти...Добре е да има такива донори с доста милки кеш, че такива драйвъри на пазара като теб(с десетки хил.) да им ги взимате...Май си се взел доста на сериозно...И само за твое инфо, през последната седмица нямаше нито един сериозен продавач(от тези, които за разлика от теб могат да повлиаят сериозно пазара и в двете посоки).Повечето от тях купуваха леко,защото и хвърлените обеми не бяха много сериозни. И си вземи повече алкохол във вторник, за да удавиш мъката от поредните ти несбъднати прогнози/желания

                няма сериозен продавач ,но се хвалеше едрата риба колко е купила ,но не казваш с колко е спаднала цената...
                Значи ,продават несериозни продавачи ,много .....а ги купува сериозен един купувач с понижаваща цена от 2,2 до 2,05... в вторник ,той ще победи и ще почне да качва цената ,защото няма кой да му пусне...ще свършат несериозните продавачи...
                Браво....
                Това е ракипитулацията на твоя пост...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Ти не беше ли този ,тойто искаше бас за това ,че до 6 месеца Петрол ще бъде на по ниска цена от ХИМ обикн....

                  Може да се хванем да бас ,че към септември дали ще бъде под леФче или над....
                  Аз съм за под или около на ССВ ... ...

                  А Петрол ще бъде над 5.....
                  Ех, Монти...Добре е да има такива донори с доста милки кеш, че такива драйвъри на пазара като теб(с десетки хил.) да им ги взимате...Май си се взел доста на сериозно...И само за твое инфо, през последната седмица нямаше нито един сериозен продавач(от тези, които за разлика от теб могат да повлиаят сериозно пазара и в двете посоки).Повечето от тях купуваха леко,защото и хвърлените обеми не бяха много сериозни. И си вземи повече алкохол във вторник, за да удавиш мъката от поредните ти несбъднати прогнози/желания
                  препоръки не давам

                  Коментар


                  • Нали та информирах че разпродадох на 1.60 и отгоре и сега имам доста кешче да купя на 1.20 да речем или 1.30 за мен няма значение.Стига си измисля неверни неща.
                    Last edited by Ташунко със сапа; 07.06.2014, 17:55.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение


                      хахахахаа

                      това беше спада за ЦКБ-то

                      щом анимационните герои са продали - значи е време да обръщаме посоката

                      това се знаеше от самото начало, че ще затворят на загуба от 10-15% и после пак ще купуват на 1,60 както този път, и както предния път. и както всеки минал път...
                      За ме не са тревожи има с кво да купувам и сега и когато още паднат.Нали знаеш че ша ти кажа.Все пак си статистика тук.
                      Last edited by chronos; 07.06.2014, 14:35.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Монти, понеже си изключително убеден в правотата си предлагам да се обзаложим как ще завърши в понеделник цената - на зелено или червено.
                        Предлагам ти нестандартен залог - шоколадче купено в бензиностанция на Петрол .... Да им вдигнем оборота - за теб го правя
                        Ти не беше ли този ,тойто искаше бас за това ,че до 6 месеца Петрол ще бъде на по ниска цена от ХИМ обикн....

                        Може да се хванем да бас ,че към септември дали ще бъде под леФче или над....
                        Аз съм за под или около на ССВ ... ...

                        А Петрол ще бъде над 5.....

                        Коментар




                        • хахахахаа

                          това беше спада за ЦКБ-то

                          щом анимационните герои са продали - значи е време да обръщаме посоката

                          това се знаеше от самото начало, че ще затворят на загуба от 10-15% и после пак ще купуват на 1,60 както този път, и както предния път. и както всеки минал път...
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Фактор който играе срещу маркета ,не е фактор а донор.....
                            Няма значение ,колко е голям....
                            В понеделник ,ще си говорим пак ,какъв е....
                            Монти, понеже си изключително убеден в правотата си предлагам да се обзаложим как ще завърши в понеделник цената - на зелено или червено.
                            Предлагам ти нестандартен залог - шоколадче купено в бензиностанция на Петрол .... Да им вдигнем оборота - за теб го правя
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от iv_cho Разгледай мнение
                              Монти, като ти шепнат пиленцата, дали ти пошепнаха кой купи 120К от каролците?
                              Защото този купувач е истински фактор за нашето пазарче...
                              Фактор който играе срещу маркета ,не е фактор а донор.....
                              Няма значение ,колко е голям....
                              В понеделник ,ще си говорим пак ,какъв е....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Не можеш да си отговориш на въпроса...ами ако си отговориш на въпроса
                                Какво се промени ,когато цената на акцията беше 12 лв и стана а 50 стинки....

                                А за това за ноември ..
                                се нарича Трай коньо за зелена трева....
                                Спекулантите в момента излизат на подскоци....
                                Питай Батката дали нее продал част от акциите си в ХИМ ,че едно пиленце при прошепна че много каролци продават...днес..
                                Не е препоръка...
                                Монти, като ти шепнат пиленцата, дали ти пошепнаха кой купи 120К от каролците?
                                Защото този купувач е истински фактор за нашето пазарче...
                                препоръки не давам

                                Коментар

                                Working...
                                X