IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Бегай бързо в темата за Петрол - другарчето Монти ще има нужда от подкрепа.... щото такава при акцията се не види.
    Не е препоръка - прави кво си знаеш

    Аз само да вметна, че там всеки ден по 25 к не се срещат.
    Та дотук с липсата на подкрепа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Бегай бързо в темата за Петрол - другарчето Монти ще има нужда от подкрепа.... щото такава при акцията се не види.
      Не е препоръка - прави кво си знаеш
      Нямам наблюдения там иначе с удоволствие щях да взема участие в дискусията.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Най добре е да гледаме хорото отстрани
        Бегай бързо в темата за Петрол - другарчето Монти ще има нужда от подкрепа.... щото такава при акцията се не види.
        Не е препоръка - прави кво си знаеш
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Най добре е да гледаме хорото отстрани

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iv_cho Разгледай мнение
            Монти, не си чел внимателно.Никъде не съм потвърждавал, че маркета ще пада дългосрочно.Ако беше така, нямаше да наливам кеш постоянно. И според мен вторник няма да е върха на оптимизма, а края на разпродажбите, породени от промяната в политическата обстановка, А Батя дали ще купува или продава си е негова работа и аз не се водя по него. В ЦКБ имам малък ордер купува, но по-сериозните позиции в които влязох миналата седмица са ми в GAGBT...
            Защото има сериозен купувач...който и да е....
            бъдещето ще покаже...
            Аз се отдръпвам от гадателството ....
            всеки има акъл ,аз си казах моето мнение....точно когато трябваше ,нито по рано нито по късно....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Теб да не те гони шизофренията...
              Вчера определи вторник на върха на оптимизма и краят на песимизма..
              Днес потвърждаваш положението ,че маркета ще пада дългосрочно...
              Или си мислиш ,че големия играч ще купува само стотици левови акции...
              То ако е само толкова ,тогава спада ще е зашеметяващ....
              Ивчо ,ивчо ,даже и батинката е минал към пълна разпродажба...
              Това ще го каже ,сигурно другата седмица....
              Една седмица ,кри и се прави на умряла лисица ,че е продал нещо....
              Монти, не си чел внимателно.Никъде не съм потвърждавал, че маркета ще пада дългосрочно.Ако беше така, нямаше да наливам кеш постоянно. И според мен вторник няма да е върха на оптимизма, а края на разпродажбите, породени от промяната в политическата обстановка, А Батя дали ще купува или продава си е негова работа и аз не се водя по него. В ЦКБ имам малък ордер купува, но по-сериозните позиции в които влязох миналата седмица са ми в GAGBT...
              препоръки не давам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hristok Разгледай мнение
                За Ташунко, естествено, който ходи от тема в тема и спами, как щели да спаднат цените. Е, да си купил на време, то само с приказки не става и ако си мислиш, че някой ще ти се върже, то и новобранците не са толкова глупави да вярват на подобни....маниПулацийки......
                Няма такова нещо.Просто казвам каквото мисля ама на някой не им изнася и почват да ме оплюват а аз пък ми харесва да ги дразня.Забавлявам се бе човек.Нали си чел какво е казал един велик инвестор за борсата и идиотите на квадратен метър.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  За кои говориш
                  За Ташунко, естествено, който ходи от тема в тема и спами, как щели да спаднат цените. Е, да си купил на време, то само с приказки не става и ако си мислиш, че някой ще ти се върже, то и новобранците не са толкова глупави да вярват на подобни....маниПулацийки......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Ами ако не успее?
                    Ще успее той е старо куче.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Що не си направите една отделна тема за вас двамата .... мога да ви помогна със заглавието :
                      "За тези, които нямат акции, но обичат да спамят"
                      "Купи си не ликвиден избушеняк и стани като нас"
                      "За тези, които загубиха пари на борсата, но останаха горди и самодоволни"
                      Много сте си завишили самооценката - в желанието си да смъкнете някоя стотинка тук и там. Дано никой не ви връзва на акъла.
                      Жалка работа.
                      За кои говориш

                      Коментар


                      • Що не си направите една отделна тема за вас двамата .... мога да ви помогна със заглавието :
                        "За тези, които нямат акции, но обичат да спамят"
                        "Купи си не ликвиден избушеняк и стани като нас"
                        "За тези, които загубиха пари на борсата, но останаха горди и самодоволни"
                        Много сте си завишили самооценката - в желанието си да смъкнете някоя стотинка тук и там. Дано никой не ви връзва на акъла.
                        Жалка работа.
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Батката отдавна разпродаде.Обесняваше на новобранците как ще растем още и хитричко им пробута артийките си.Сега си трайка и чака да смъкне убавко за да напълни кошничката отново.
                          Ами ако не успее?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Теб да не те гони шизофренията...
                            Вчера определи вторник на върха на оптимизма и краят на песимизма..
                            Днес потвърждаваш положението ,че маркета ще пада дългосрочно...
                            Или си мислиш ,че големия играч ще купува само стотици левови акции...
                            То ако е само толкова ,тогава спада ще е зашеметяващ....
                            Ивчо ,ивчо ,даже и батинката е минал към пълна разпродажба...
                            Това ще го каже ,сигурно другата седмица....
                            Една седмица ,кри и се прави на умряла лисица ,че е продал нещо....
                            Батката отдавна разпродаде.Обесняваше на новобранците как ще растем още и хитричко им пробута артийките си.Сега си трайка и чака да смъкне убавко за да напълни кошничката отново.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              ВОЖДЕ -стресирате ни !
                              Никой не очаква такива въпроси от ВАС. Но за да прогоним обладалият Ви
                              Зъл дух , ще изпишем едни нива - дано се уплаши и освободи Очите Ви !
                              1 1,26 .... 1,15,,,,,,,,1,08 И ако тогава е при Вас , мъки , мъки и страдания остават ! - (само за лична терапия на Вожда )
                              Еййй това 1.08 много ми харесва.Кое е следващото ниво по 1.08?Ако падне под него добре дошъл на морето да се напием.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от iv_cho Разгледай мнение
                                +1111111111111
                                Теб да не те гони шизофренията...
                                Вчера определи вторник на върха на оптимизма и краят на песимизма..
                                Днес потвърждаваш положението ,че маркета ще пада дългосрочно...
                                Или си мислиш ,че големия играч ще купува само стотици левови акции...
                                То ако е само толкова ,тогава спада ще е зашеметяващ....
                                Ивчо ,ивчо ,даже и батинката е минал към пълна разпродажба...
                                Това ще го каже ,сигурно другата седмица....
                                Една седмица ,кри и се прави на умряла лисица ,че е продал нещо....

                                Коментар

                                Working...
                                X