IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    ЕВАЛА !!!
    Мерси !! Продължавам да смятам че цената ще пада затова и ги разкарах.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hurricane Разгледай мнение
      Веднага ти казвам колега.На 1.004 е едната моя сделка а другите са около 1.02 .Вече ги продадох на 1.12
      ЕВАЛА !!!

      пп Само да допълня - за 400 бр ли става въпрос...?
      Last edited by 4i40; 20.06.2014, 15:13.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pacho109 Разгледай мнение
        Ами кога ги купи на 1 лев,колега?На 25.06.2014година ли ,примерно?
        Веднага ти казвам колега.На 1.004 е едната моя сделка а другите са около 1.02 .Вече ги продадох на 1.12

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hurricane Разгледай мнение
          Излезе че и аз познах за 1 лв цена.Купих определено количество на тази приятна цена но не бързам че може и по ниско да видим.
          Ами кога ги купи на 1 лев,колега?На 25.06.2014година ли ,примерно?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki
            мI/IсI/Iрко, жалко за КТБ, жалко за Петрол, жалко за всичко хубаво на БФБ ................. където купиш следва срив - припомням ти БАКБ, ОЦК, Пътища, мостове и т.н, и т.н.

            нямам акции в изброените компании
            Ми аз нали за това много пъти писах че не се играе комар с по големи батковци които сменят правилата и то време на игра и ви знаят картите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              преди месец обяви, че си купувала хиляди акции на 1,45-1,50

              е следващият път си води по точни записки и кога съм продал....
              ако не беше тъжно щеше да е смешно....
              Last edited by chronos; 20.06.2014, 14:31.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                имам ударена позната цена .. леФче.....
                то не е за хвалене....
                . преди месец обяви, че си купувала хиляди акции на 1,45-1,50
                Last edited by chronos; 20.06.2014, 14:31.
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Здравейте,
                  със съжаление трябва да припомня, че трябва всички да бъдем внимателни при коментарите си за банковата система. Припомням текст от закона за банките, както и че Инвестор.БГ АД е задължен да съдейства на всички регулаторни органи в случай на поискване на информация за коментарите и статиите в сайта.

                  Ето и текстът от закона:
                  Чл. 152а. (Нов – ДВ, бр. 105 от 2011 г.) (1) Който разпространява невярна

                  информация или обстоятелства за банка, с което се уронват доброто име на банката и доверието към нея, се наказва с глоба от 2000 до 5000 лв., а при повторно нарушение – от 3000 до 10 000 лв.

                  (2) Ако нарушението по ал. 1 е извършено чрез средство за масова информация, глобата е от 5000 до 10 000 лв., а при повторно нарушение – от 8000 до 20 000 лв.

                  (3) Ако нарушителят по ал. 1 или 2 е юридическо лице, се налага имуществена санкция, както следва:

                  1. в случаите по ал. 1 – в размер от 10 000 до 30 000 лв., а при повторно нарушение – от 30 000 до 50 000 лв.;

                  2. в случаите по ал. 2 – в размер от 20 000 до 50 000 лв., а при повторно нарушение – от 50 000 до 150 000 лв.


                  Припомням, че през последните години е имало не един случай на санкциониран потребител на форума заради коментари по отношение на публични компании и банки.

                  С уважение,
                  Андрей Любенов, главен редактор на Investor.bg

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    имам ударена позната цена .. леФче.....
                    то не е за хвалене....
                    Излезе че и аз познах за 1 лв цена.Купих определено количество на тази приятна цена но не бързам че може и по ниско да видим.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Оххх котъооо, изведнъж бфб взе да ми става по интересно от нисе.
                      Така ако продължи още няколко дни и ще е супер.

                      Добро пакетче взе ми се заформя туканка.
                      Няма проблем и да го утроя ако се наложи при пропадане под левчето.

                      ПИБ / ЦКБ 3.66
                      Р/В ПИБ / ЦКБ 2.5

                      Сваляйте още другари - чакаме ви
                      имам ударена позната цена .. леФче.....
                      то не е за хвалене....

                      Коментар


                      • Оххх котъооо, изведнъж бфб взе да ми става по интересно от нисе.
                        Така ако продължи още няколко дни и ще е супер.

                        Добро пакетче взе ми се заформя туканка.
                        Няма проблем и да го утроя ако се наложи при пропадане под левчето.

                        ПИБ / ЦКБ 3.66
                        Р/В ПИБ / ЦКБ 2.5

                        Сваляйте още другари - чакаме ви

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                          Като гледам колко коли има потрошени във Варна, не ми се мисли за застрахователите.
                          Повечето от тия коли май нямат касателство със застрахователите

                          Коментар


                          • Като гледам колко коли има потрошени във Варна, не ми се мисли за застрахователите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Имам покупки от няколко - Пощата, СИС, Карол... Навсякъде ги има лабилягите
                              Е радвам се,че ти си ми купил акциите.Арбитражче ми се прииска и ги разменях за ZHBG.(Иначе нали си знаете за нищо не е препоръка.)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Имам покупки от няколко - Пощата, СИС, Карол... Навсякъде ги има лабилягите
                                Така е, на мен ми продадоха - Карол, Елана и Юг Маркет

                                Коментар

                                Working...
                                X