IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Големите пакети са от СИС

    Коментар


    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
      кой посредник продава тези дни
      Имам покупки от няколко - Пощата, СИС, Карол... Навсякъде ги има лабилягите

      Коментар


      • кой посредник продава тези дни

        Коментар


        • Хайде на черешата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            За мене тоя папир в момента е може би с най изгодния риск/профит от цялото бфб.
            Ако хоризонта ти е над 1-2 г.- със сигурност Аз обаче се надявам на още по-изгоден риск/профит, пък ако не стане- щи ги събирам по пътя нагоре

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
              Ако е корекция е добре .....само да не се окаже обърнал се тренд ,че тогава съвсем ще зацапаме памперсите
              Не знам дали е обърнал се тренд.Трябва да питаме индианеца ама според ме да върне цкб до 1 лв е вече твърде вероятно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                За мене тоя папир в момента е може би с най изгодния риск/профит от цялото бфб.
                Абе и аз така сметнах, за това си клъвнах днес... ще видим скоро.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                  Ако е корекция е добре .....само да не се окаже обърнал се тренд ,че тогава съвсем ще зацапаме памперсите
                  Няма са пуашиш.
                  Не бе толкова отдавна де се сражавахме до кръв отстъпвайки на половината на тия нива, та сега ли.....
                  Гакито да каже, той се бара най як мечок туканка...макар да не позна навремето за дъното на 0.64..ма то 10 стинки пари ли са....

                  За мене тоя папир в момента е може би с най изгодния риск/профит от цялото бфб.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hurricane Разгледай мнение
                    Колегата наистина понякога издразва аудиторията но пък с много голяма успеваемост познава задаващите се спадове на борсата.Сравнително твърде рано заговори за тази корекция и в крайна сметка тя е налице.За мен е полезен съфоромец.
                    Ако е корекция е добре .....само да не се окаже обърнал се тренд ,че тогава съвсем ще зацапаме памперсите

                    Коментар


                    • Колегата наистина понякога издразва аудиторията но пък с много голяма успеваемост познава задаващите се спадове на борсата.Сравнително твърде рано заговори за тази корекция и в крайна сметка тя е налице.За мен е полезен съфоромец.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
                        Ми то всичко се е оцапало от страх.Като изхарчиха малкото кеш за скъпи артии сега ще ближат рани и ще мълчат.
                        Колега, ако нямаш какво да правиш няма смисъл да драскаш каквото се сетиш през 5мин. във форума. Мисля, че участниците тук сме на по-високо интелектуално ниво и няма смисъл да спамим с каквото ни дойде на ум. Вярно е, че форума се използва да си изказваме мненията, но поне в тези теми за отделните компании трябва да се държим на някакво ниво и да пишем по-конкретни неща. Мисля има други теми за падане, ставане, вицове, оцапаници и т.н....

                        Благодаря за разбирането!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Май ще се пързулне, ще видим.
                          На мен на пързалка ми мирише.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                            като си спомня преди години от 1.30 отиде до 60 стотинки, ей така, лека полека...голямо ловене на дъно падна
                            Нищо не пречи пак да стане така.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Отново 1.27 да видим ще удържи ли артията това ниво или ще се пързулне още.
                              Май ще се пързулне, ще видим.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Гледам че вече 1.26 продавачите много а купувачите малко.
                                като си спомня преди години от 1.30 отиде до 60 стотинки, ей така, лека полека...голямо ловене на дъно падна

                                Коментар

                                Working...
                                X