IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hurricane Разгледай мнение
    Мерси !! Продължавам да смятам че цената ще пада затова и ги разкарах.
    Не позна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
      По спомен преди мнооого време и на 0.47-48 съм купувал
      Някак не ми се иска пак
      2003 ???

      Коментар


      • По спомен преди мнооого време и на 0.47-48 съм купувал
        Някак не ми се иска пак

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
          Така си е. Някои продават, други купуваме
          Само да не се сгромоляса пак на 60 стинки за година-две , че ще умра ...
          Успех на всички,!!!
          не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

          Коментар


          • Така си е. Някои продават, други купуваме

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              А бе ти се смееш, ама не всички маншове се играят на 3 БК. Някой път се играе и на 5 трефи.

              Та тази артия сме я виждали на цена 1,70 и кусур, а само година след това на 70 стинки. И както някои хора правят пачки от нея, така и други губят пачки. Такава е играта.

              Най-притеснителното при петъчната търговия е не спада на цената до левче, ами големият обем. При среднодневен оборот от 33 хиляди лева, в петък оборотът по позицията беше 260 000 лв.
              А при Хима надхвърли половин милион. Някой излезе от пазара. Едва ли са само дребни спекуланти. Поне аз не съм продавал. А от Хима имам.
              Това е нормално. Така се правят пари тук.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                Тук се напълни с театрални паникьори.
                Побъркахте се от глупости!
                А бе ти се смееш, ама не всички маншове се играят на 3 БК. Някой път се играе и на 5 трефи.

                Та тази артия сме я виждали на цена 1,70 и кусур, а само година след това на 70 стинки. И както някои хора правят пачки от нея, така и други губят пачки. Такава е играта.

                Най-притеснителното при петъчната търговия е не спада на цената до левче, ами големият обем. При среднодневен оборот от 33 хиляди лева, в петък оборотът по позицията беше 260 000 лв.
                А при Хима надхвърли половин милион. Някой излезе от пазара. Едва ли са само дребни спекуланти. Поне аз не съм продавал. А от Хима имам.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Генерале, има ли някакви свежи новини от ген. Али ? Къде е командирован, Беше се позагубил напоследък
                  Ама,че си и ти...толкова народ направо си го търсят "шесткиртиковия".Не вярвам да останат разочаровани от генерала.

                  Коментар


                  • Тук се напълни с театрални паникьори.
                    Побъркахте се от глупости!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                      Майоре,пак си решил да се поотпуснеш,широка душа си.Не знаеш ли да икономисваш??Явно се готвиш да скочиш в тигана преди мен...Хаирлия да е!!!
                      От икономии не съм чул някой да е забогатял.
                      Ама реално си мисля за цена 85 ст. Там ще заложа. Аз не съм алчен генерале. Пък съм сложил пари и играя на борсата само за забавление. Между две партии бридж. Предпочитам да спечеля турнир, отколкото 2000 лв.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                        Майоре,пак си решил да се поотпуснеш,широка душа си.Не знаеш ли да икономисваш??Явно се готвиш да скочиш в тигана преди мен...Хаирлия да е!!!
                        Генерале, има ли някакви свежи новини от ген. Али ? Къде е командирован, Беше се позагубил напоследък
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Да... И аз така си мислех едно време и си купих на 1,06.
                          После няколко годинки ги гледах на стотинки. Сега ще чакам до 90ст. Преди това кеша ще чака.
                          Пък ако не уцеля... голяма работа. Ама вчера шоуто беше голямо.
                          Майоре,пак си решил да се поотпуснеш,широка душа си.Не знаеш ли да икономисваш??Явно се готвиш да скочиш в тигана преди мен...Хаирлия да е!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Стига с тая КТБ бе.
                            ЦКБ си е тука и си е ОК.

                            На бфб нямам кеш та се наложи да поиздоя от атерите, прив-те и малко от жабоците.
                            Вчера доста прилично пакетче направих на средна 1.12, ха на хаирлия да е.
                            Ако още има паниращи се - нямам против да усреднявам и по ниско. Според мен обаче левчето е много корав съпорт и надали ще рухне.
                            Може би най подценената хартия бе вчера.
                            Никога не е била двойно по евтина от прив-те и над 3.5 пъти спрямо ПИБ.
                            Спекулативния ми таргет - минимум 50%, а дългия - минимум 2.50.

                            При всички случай колкото повече такива дни има, толкова по добре. Инак голяма скука тая нашата сергия.
                            Да... И аз така си мислех едно време и си купих на 1,06.
                            После няколко годинки ги гледах на стотинки. Сега ще чакам до 90ст. Преди това кеша ще чака.
                            Пък ако не уцеля... голяма работа. Ама вчера шоуто беше голямо.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Стига с тая КТБ бе.
                              ЦКБ си е тука и си е ОК.

                              На бфб нямам кеш та се наложи да поиздоя от атерите, прив-те и малко от жабоците.
                              Вчера доста прилично пакетче направих на средна 1.12, ха на хаирлия да е.
                              Ако още има паниращи се - нямам против да усреднявам и по ниско. Според мен обаче левчето е много корав съпорт и надали ще рухне.
                              Може би най подценената хартия бе вчера.
                              Никога не е била двойно по евтина от прив-те и над 3.5 пъти спрямо ПИБ.
                              Спекулативния ми таргет - минимум 50%, а дългия - минимум 2.50.

                              При всички случай колкото повече такива дни има, толкова по добре. Инак голяма скука тая нашата сергия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                                Не че е решаващо ,но не са ли 5 милиарда резервите?
                                Фонда разполага с 2 милиарда, само депозитната маса на домакинства НПО и фирми, без финансовите и банковите институции около 54 милиарда - няма как технически и математически 2 милиарда да защитят толкова депозити.

                                Не броим банковата система какво е провизирала и резервирала, на дали някоя друга банка ще даде и няколко милиона креди на КТБ.
                                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X