IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
    Ти къде видя такова нещо?
    има аукцион.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Също, като този в момента, който се набира с 10 акции в горно ценово на 1,185.....
      жалка работа....
      Ти къде видя такова нещо?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Съвсем логично е да се допусне, да.
        Също, като този в момента, който се набира с 10 акции в горно ценово на 1,185.....
        жалка работа....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Мда, и аз предполагам че ще лапне тлъсто парче от бизнеса на КТБ досега
          Съвсем логично е да се допусне, да.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Добре си направил.Аз също превъртях защото не смятам че цената ще тръгне нагоре.Като гледам днес почна да връща лека полека.
            Не си много прав поне до тук, по-скоро може да се каже, че няма продавачи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
              От тогава до сега забравих колко пъти превъртях... Все така да е ..
              Добре си направил.Аз също превъртях защото не смятам че цената ще тръгне нагоре.Като гледам днес почна да връща лека полека.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Не мисля така.Напротив.Петъчната сесия ви показа къде му е предстоящата цена на цкб.
                От тогава до сега забравих колко пъти превъртях... Все така да е ..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Опитът си е опит.Парен каша духа ама иди и го разправяй това на някой новак едва ли ще те разбере.Ние ще почакаме нямаме бърза работа.
                  Прав си Вожде!
                  Ти и при предното пропадане предупреждаваше че артията ще се срути под 80 ст, ама аз не ти повярвах. Бях млад и зелен на борсата и при цена 1.06 не издържах и се напазарих. После чаках две години да ги разкарам. Не че се оплаквам. Пак направих 50% печалба, ама можеше и по-добре.
                  Сега ще го давам по-лежерно. Бърза работа нямам.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                    сега цкб привлича доста фирми и болници, за откриване сметки за заплати и банкови карти, като българска банка.
                    Мда, и аз предполагам че ще лапне тлъсто парче от бизнеса на КТБ досега

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                      Не помня точно, Жека. Ако държиш ще проверя
                      Не, не, определено няма да те товаря.
                      Просто си рекох, че 52 стинки ли беше дъното миналата година, та си викам чак до 48 ст. ли да беше, та отворих графиката и вярно било и на такива нива, но и поздрави, че ги държиш от тоя период някъде.

                      Коментар


                      • сега цкб привлича доста фирми и болници, за откриване сметки за заплати и банкови карти, като българска банка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Какво сгромолясване бе! Асансьорът май тръгва нагоре, мисля аз.
                          Не мисля така.Напротив.Петъчната сесия ви показа къде му е предстоящата цена на цкб.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Да... И аз така си мислех едно време и си купих на 1,06.
                            После няколко годинки ги гледах на стотинки. Сега ще чакам до 90ст. Преди това кеша ще чака.
                            Пък ако не уцеля... голяма работа. Ама вчера шоуто беше голямо.
                            Опитът си е опит.Парен каша духа ама иди и го разправяй това на някой новак едва ли ще те разбере.Ние ще почакаме нямаме бърза работа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
                              Само да не се сгромоляса пак на 60 стинки за година-две , че ще умра ...
                              Успех на всички,!!!
                              Какво сгромолясване бе! Асансьорът май тръгва нагоре, мисля аз.

                              Коментар


                              • Не помня точно, Жека. Ако държиш ще проверя

                                Коментар

                                Working...
                                X