IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Нищо не ти разбрах...
    Но ще се съглася, че можем да променим времето и мястото на срещата - например есента, на 1.40
    изкарай си поста , с който се отказа ,че не ти се вкарват 100 лв при нотариус ....
    да се видят какви са условията при ХИМ... нали не си го изтрил като Софикс ......
    защото той всичко повече за себе си трие....
    И там се чете само наздраве ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Пиленце ти искаше да се се хванеш за три месеца....
      ще си извадиш ли поста.....моля....
      за да не излизеш и ти смешен като Батя с 5К до 1,7 ......който никога нямало да станат.....
      Може и той да си извади постга ,за да не му го вадя аз.......
      Нали е МЪЖ. а не канцеларски мишка ,както тогава се изрази.....
      А излезе хлебарка......която бяга от потъващия кораб......
      Лично написа чее продал не на 5 лева а на 2,13 лв......
      Софикс е следващата мишена.....
      Все печели и подкрепя качванията ,а няма нито една прогноза.....
      Нищо не ти разбрах...
      Но ще се съглася, че можем да променим времето и мястото на срещата - например есента, на 1.40
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Това беше друга прогноза - за Хим и то пак до края на годината.
        Относно 3-те лева - мисля , че почти съм уцелил... още малко остана , съотношението наближава 1.5
        Сравни твоите прогнози - някакви 6-7 лв. за Петрол и 1.5 за Хим - т.е. прогнозно съотношение над 4 ... Направо ти се чудя как успяваш да печелиш на БФБ
        Пиленце ти искаше да се се хванеш за три месеца....
        ще си извадиш ли поста.....моля....
        за да не излизеш и ти смешен като Батя с 5К до 1,7 ......който никога нямало да станат.....
        Може и той да си извади постга ,за да не му го вадя аз.......
        Нали е МЪЖ. а не канцеларски мишка ,както тогава се изрази.....
        А излезе хлебарка......която бяга от потъващия кораб......
        Лично написа чее продал не на 5 лева а на 2,13 лв......
        Софикс е следващата мишена.....
        Все печели и подкрепя качванията ,а няма нито една прогноза.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Тва по български. Американците май му казват вместо билион, трилион.
          Обратното, ние му казваме трилион, а те билион. Не помниш ли когато един брокер в щатите пускал продажба ПиГ и вместо Милион натиснал Б за Билион погрешка, и Доу тогава слезе с 1000 и кусур. Най-големия спад изобщо някога на NYSE.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            +11111111111111111111111111111111111111111111
            Знаеш ли, че числото, което си изписал в двоична система, като се превърне в десетична се равнява на числото 35184372088831 ?
            Как би се изрекло това? 35билиона 184милиарда 372милиона 088хиляди 831

            Тва по български. Американците май му казват вместо билион, трилион.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Жека, стана ми интересно и се разрових. Не можах да открия цена 0.48, но съм сигурен, че съм вземал под 0.50. За съжаление не открих такива сделки. 2003 съм вземал над 1лв. 2002 открих на 0.52.
              А колко още неща намерих....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Не мисля така.Напротив.Петъчната сесия ви показа къде му е предстоящата цена на цкб.
                Ще видим. Хубаво е да коментираме и спорим.
                Все пак Станишев става евродепутат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Кой е казал че печели!? Трупа мнения във форума... поне тук може да бъде "Заслужил инвеститор"
                  пък и нали си има заплатка... БФБ-то и по-точно форума е само за разтуха от скучната службица
                  +11111111111111111111111111111111111111111111

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    ... Направо ти се чудя как успяваш да печелиш на БФБ
                    Кой е казал че печели!? Трупа мнения във форума... поне тук може да бъде "Заслужил инвеститор"
                    пък и нали си има заплатка... БФБ-то и по-точно форума е само за разтуха от скучната службица

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Нали беше до края на май...на 3 лв....
                      Нещо не ти върви арбитража....
                      Това беше друга прогноза - за Хим и то пак до края на годината.
                      Относно 3-те лева - мисля , че почти съм уцелил... още малко остана , съотношението наближава 1.5
                      Сравни твоите прогнози - някакви 6-7 лв. за Петрол и 1.5 за Хим - т.е. прогнозно съотношение над 4 ... Направо ти се чудя как успяваш да печелиш на БФБ
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Мисля да им ръкопляскам като се срещнат на 1.5 лв.
                        Ще им правя .... как му викате професионалистите на това ?....арбитраж ?
                        Заложил съм таргет (двоен в случая) - до края на годината.
                        Притеснява му само едно - ако се случи бързо (както често стават нещата) има голяма вероятност да съм на почивка и offline.
                        Нали беше до края на май...на 3 лв....
                        Нещо не ти върви арбитража....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Що на 60 стотинки ще стане петрол.....
                          Мисля да им ръкопляскам като се срещнат на 1.5 лв.
                          Ще им правя .... как му викате професионалистите на това ?....арбитраж ?
                          Заложил съм таргет (двоен в случая) - до края на годината.
                          Притеснява му само едно - ако се случи бързо (както често стават нещата) има голяма вероятност да съм на почивка и offline.
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Монти, преди време написах, че ще си купя от Петрол, кога цената се изравни с тази на ЦКБ .... Май натам отиват нещата
                            Винаги съм смятал, че и дребните акционери заслужават да си купят хартийки по номинал , а не само тарикати като Любо П. и т.н.
                            Що на 60 стотинки ще стане петрол.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Също, като този в момента, който се набира с 10 акции в горно ценово на 1,185.....
                              жалка работа....
                              Монти, преди време написах, че ще си купя от Петрол, кога цената се изравни с тази на ЦКБ .... Май натам отиват нещата
                              Винаги съм смятал, че и дребните акционери заслужават да си купят хартийки по номинал , а не само тарикати като Любо П. и т.н.
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • я той бил от нашите ,четял форума и ги направи на 100 бр......

                                Коментар

                                Working...
                                X