IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Идват лоши дни и и които не го разбира си е за него.....
    Колко лоши, Монти?
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Ти с едно изречение направо направи показно, както ги свърза думите манипулация и газчица за избухване,
      чувал ли си "крадеца вика дръжте крадеца"
      Какво не ти харесва, че си заразмахвал приказките с манипулациите.? Може би това, че 21 юли наближава ? Или това, че след като се реши случая ктб, е въпрос на време бнб да направи някои изводи относно контрола и за да подсили сигурността като нищо може да реши да направи някои "стрес" тестове, проверки и т.н. за свързаност, адекватност, и прочее форми на засилен контрол. Какво си седнал да се сърдиш на пазара !?!? Ами всеизвестен факт е, че той реагира предварително ... )))))
      Идват лоши дни и и които не го разбира си е за него.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от swot Разгледай мнение
        Стига сте вкарвали излишни манипулации , тука си е промоция и се зарежда с газчицата за избухване
        Ти с едно изречение направо направи показно, както ги свърза думите манипулация и газчица за избухване,
        чувал ли си "крадеца вика дръжте крадеца"
        Какво не ти харесва, че си заразмахвал приказките с манипулациите.? Може би това, че 21 юли наближава ? Или това, че след като се реши случая ктб, е въпрос на време бнб да направи някои изводи относно контрола и за да подсили сигурността като нищо може да реши да направи някои "стрес" тестове, проверки и т.н. за свързаност, адекватност, и прочее форми на засилен контрол. Какво си седнал да се сърдиш на пазара !?!? Ами всеизвестен факт е, че той реагира предварително ... )))))
        Last edited by precakanoto; 13.07.2014, 20:04.
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Без акции няма как да се спечели а на високо се придава а не на ниско

          Коментар


          • Стига сте вкарвали излишни манипулации , тука си е промоция и се зарежда с газчицата за избухване

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
              Според моето скромно лично мнение ще има още доста надолу и тук, и при Хима, и на други места.
              Преди време смяташе, че ще летим, а падахме, сега смяташ че ще е обратно
              Аз не знам какво ще става на борда съм и не мисля да продавам, ще чакам все някога ще излезе и моята цена.
              Успех на всички!

              Коментар


              • Тук и а солидна подкрепа осен това е на промоция защото падна най много, очакваме изтребителите заредени с газ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                  Според моето скромно лично мнение ще има още доста надолу и тук, и при Хима, и на други места.
                  А според мен, това е идеалното време за contrarian investing.
                  Къде мислиш ще отидат големите пари, след като собствениците им вече са осъзнали, че не могат да ги държат вечно на дебели лихви ?
                  1.Недвижим имоти
                  2.Злато
                  3.Ценни книжа
                  4.Бизнес
                  Всяко решение има своите + и - , но съм сигурен , че ще видим входящи парични потоци и към БФБ.

                  Не е препоръка за покупки или продажби на ценни книжа.
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Според моето скромно лично мнение ще има още доста надолу и тук, и при Хима, и на други места.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                      Ами само мога да кажа,че си практичен човек.Докато едни бият тъпана,други събират парсата.Така е устроен живота.
                      Нали знаеш парен каша духа .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Напълно си прав.Когато ги разкарвах артиите на цкб на 1.60 на 1.50 после пък врътки през няколко стотинки и накрая голямата въртележка покрай КТБ и ПИБ така хубаво съм си подредил портфейлчето че и кеша готов за действие и артии имам за бърза спекулка,но най хубавото е че с кеф ще ги чакам да дойдат на моята цена.Ако някой се е решил да се отърве от нашето пазарче на всяка цена ще видим 90 ст без проблем.
                        Ами само мога да кажа,че си практичен човек.Докато едни бият тъпана,други събират парсата.Така е устроен живота.

                        Коментар


                        • Мога да напомня една стара мъдрост. Който няма акции когато падат той няма и когато се качват. За мен проблема идва от това, че всеки се е скатал и се ослушва. Притеснява се от политическата криза и чака нейното разрешаване. Затова търсенето се е оттеглило. Предлагането в общи линии мина около проблемите с ПИБ. Тогава се изтъргуваха на пазар огромни обеми. Видимо на тези нива оборот няма.
                          Интересния въпрос е дали при нови политически сътресения пак ще тестваме цена от 1 лев? Дали големия купувач пак ще излезе да пазарува? Дали малките ще играят в посока на успешна интервенция или ще го налеят с акции? Кой ще надделее и дали изобщо ще се стигне до там? Определено не знам отговорите а само давам тема за размисъл. По стара моя традиция нямам акции от ЦКБ. Много рядко спекулирам с малки обеми.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                            Докато ти,Батя,се правеше на "прав",успях да "спестя" десетки хиляди лева от спада на тимаджийските позиции.Сега имам пари....не бързам да влизам при това продължаващо падане на цените.Очертава се добра реколта....Благодаря ти за "съветите"...
                            Напълно си прав.Когато ги разкарвах артиите на цкб на 1.60 на 1.50 после пък врътки през няколко стотинки и накрая голямата въртележка покрай КТБ и ПИБ така хубаво съм си подредил портфейлчето че и кеша готов за действие и артии имам за бърза спекулка,но най хубавото е че с кеф ще ги чакам да дойдат на моята цена.Ако някой се е решил да се отърве от нашето пазарче на всяка цена ще видим 90 ст без проблем.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                              Чуждите пазари падат и според мен някой се опитва да спекулира, продавайки сега с надеждата да купи по-ниско, ако се включи обаче "прахосмукачката" много ще останат само с пари ;-)))

                              Спорна !!!!
                              В пълна заблуда си.Умните пари влизат когато дойде момента а не когато на някой му се иска.За да пада цкб и хима значи има нещо притеснително което ще разберем скоро.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от swot Разгледай мнение
                                Айде стига сте манипулирали как щяло да пада сумати народ придаде на 1 и са пълни с кеш и дебнат да купуват че се минаха а купуваче беше все един това е така минавка за тях че няма как всички с толкова кеш да влезнат всички без значение има ли състесеия няма ли , банката и групата им са толкова стабилни че не зависят от ктб и от държавата те се инат защото са умни
                                Сигурен ли си в това което пишеш??

                                Коментар

                                Working...
                                X