IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не така просташки към човека бе Джери.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
      А на теб още са ти останали мазоли от държенето на к..а ми докато си държал три години незнам какво си. Точно таш..ите си ми държал. Ти си завистлив комплексар, който дори е неспособен и емигрант да стане. Сопол та сопол... Ох, че ми стана гадно!
      Той ако беше с положение нямаше да ореве форума и да бълва глупости когато му падат акциите или някой каже нещо подобно за мизерните му ценни артийки.Беше проиграл парите на половината си роднини нещасника му с нещастник.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
        на сънито последно бачках 1998 година ............... 3 години държах нощния бар и кафе-сладкарницата в х-л Бургас ........... хубави години бяха

        за теб чувам хубави неща от америка ................... много добре си миел кенефите, а от хващане на палците пачка си направил
        А на теб още са ти останали мазоли от държенето на к..а ми докато си държал три години незнам какво си. Точно таш..ите си ми държал. Ти си завистлив комплексар, който дори е неспособен и емигрант да стане. Сопол та сопол... Ох, че ми стана гадно!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          на сънито последно бачках 1998 година ............... 3 години държах нощния бар и кафе-сладкарницата в х-л Бургас ........... хубави години бяха

          за теб чувам хубави неща от америка ................... много добре си миел кенефите, а от хващане на палците пачка си направил
          Порки просто момче си и такова ще си останеш.Ама за палците тренирай че ако цъфнеш в Америка което е малко вероятно да пуснат такива като теб има голяма вероятност да дойдеш да работиш за мен.Пръв оператор ще те направя на нужниците Хахаха !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Като готвач ли си на сънито и банско.Хората дето те познават казват друго.Почивка май от 7 г не си виждал от бачкане лятно време на сънито.
            на сънито последно бачках 1998 година ............... 3 години държах нощния бар и кафе-сладкарницата в х-л Бургас ........... хубави години бяха

            за теб чувам хубави неща от америка ................... много добре си миел кенефите, а от хващане на палците пачка си направил
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              нека всички да я докарат като мен ----- всяко лято съм на 2 месеца на сънито и след това за 1 месец на банско (от море на планина както съветват докторите) ....................... от 8 години не бачкам нищо

              дано не го докарат като теб ................ дано да не им се налага да ходят по америката да берат сутрин рано краставици барабар с росата
              Като готвач ли си на сънито и банско.Хората дето те познават казват друго.Почивка май от 7 г не си виждал от бачкане лятно време на сънито.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Стига си го лъгал човека че ще я докара като теб .
                нека всички да я докарат като мен ----- всяко лято съм на 2 месеца на сънито и след това за 1 месец на банско (от море на планина както съветват докторите) ....................... от 8 години не бачкам нищо

                дано не го докарат като теб ................ дано да не им се налага да ходят по америката да берат сутрин рано краставици барабар с росата
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  е не си прав .................. най-правилно е да се купува на 1,55 и да се продава под 1,30 както правят мисирките и оксидирания
                  Стига си го лъгал човека че ще я докара като теб .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Той е объркал темата с тази за Петрол
                    Не се бойте срещата наближава - ЦКБ / Петрол на 1.5 .
                    Аз пък смятам, че ще има преливане на пари от позиции на един мажо към такива на друг мажо. А този последния напоследък и дивиденти раздава

                    .
                    не се плашим, видяхме много чисти хартии досега, някои като оцк и хдпат, дори бяха в софикс
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от swot Разгледай мнение
                      По принцип се купува когато вс са сплашвни а не когато се бутаха да къпуват на 1.55
                      е не си прав .................. най-правилно е да се купува на 1,55 и да се продава под 1,30 както правят мисирките и оксидирания
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Колко лоши, Монти?
                        Той е объркал темата с тази за Петрол
                        Не се бойте срещата наближава - ЦКБ / Петрол на 1.5 .
                        Аз пък смятам, че ще има преливане на пари от позиции на един мажо към такива на друг мажо. А този последния напоследък и дивиденти раздава

                        .
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • По принцип се купува когато вс са сплашвни а не когато се бутаха да къпуват на 1.55

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от swot Разгледай мнение
                            Има толкова кеш дето продадоха че повечето ще останат гледайки с кеша си как се качва ,само гледай
                            Може и така да е, но ще минат няколко месеца докато почнат да гледат

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Колко лоши, Монти?
                              Да не купуАм тези дни.....

                              Коментар


                              • Има толкова кеш дето продадоха че повечето ще останат гледайки с кеша си как се качва ,само гледай

                                Коментар

                                Working...
                                X