IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте,
    във връзка с поредната ситуация около банковия сектор бих искал да припомня, че трябва всички да бъдем внимателни при коментарите си за банковата система.

    Припомням текст от закона за банките, както и че Инвестор.БГ АД е задължен да съдейства на всички регулаторни органи в случай на поискване на информация за коментарите и статиите в сайта.

    Ето и текстът от закона:
    Чл. 152а. (Нов – ДВ, бр. 105 от 2011 г.) (1) Който разпространява невярна

    информация или обстоятелства за банка, с което се уронват доброто име на банката и доверието към нея, се наказва с глоба от 2000 до 5000 лв., а при повторно нарушение – от 3000 до 10 000 лв.

    (2) Ако нарушението по ал. 1 е извършено чрез средство за масова информация, глобата е от 5000 до 10 000 лв., а при повторно нарушение – от 8000 до 20 000 лв.

    (3) Ако нарушителят по ал. 1 или 2 е юридическо лице, се налага имуществена санкция, както следва:

    1. в случаите по ал. 1 – в размер от 10 000 до 30 000 лв., а при повторно нарушение – от 30 000 до 50 000 лв.;

    2. в случаите по ал. 2 – в размер от 20 000 до 50 000 лв., а при повторно нарушение – от 50 000 до 150 000 лв.

    Припомням, че през последните години е имало не един случай на санкциониран потребител на форума заради коментари по отношение на публични компании и банки.

    С уважение,
    Андрей Любенов, главен редактор на Investor.bg

    Коментар


    • Ама как отново тая артия прекрасно пада.Добре че послушах Великия дух .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
        Поркчо ми ти се занимаваш с готвене на чорби бе.Защо се срамуваш от това.Ама не бях чувал за циганин комунист ама ето че ти си бил такъв.
        мурджо, недей да скромничиш, а си признай, че всички цигани сте комунисти и то не само защото ви плащат комунистите за да гласувате за тях ..................... катуна си е чиста проба комунизъм
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Ми тая дето всеки ден я вариш бе мишок такъв.
          мурджо, и тук, и в съседната тема нямаш какво да напишеш, а като нямаш какво да напишеш все "чорбата ти е на устата"

          знам, че си чувал, че "битието определя съзнанието", но, ако някога прочетеш нещо от Маркс може и да разбереш какво точно е написал, а именно:

          Не съзнанието на хората определя тяхното битие, а напротив, тяхното обществено битие определя тяхното съзнание.
          мурджо, че така то ......................... чорбата определя съзнанието ти и все чорбата ти е в главата, а това е в следствие на битието което водиш около казана с чорба и комплекса който този казан, и тази чорба е създал в теб...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
            мурджо, ква зима, бе, човек??? ква чорба ти се яде??? къде да ти пратя 2 кинта и 50 стинки да отидеш да се наядеш с тази чорба дето толкова я бленуваш???

            мурджо, другия месец се качваме на банско и на 15 септември най-късно сме в пловдив, че децата започват училище...
            Ми тая дето всеки ден я вариш бе мишок такъв.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Хахаха ей пубер ходи поспи малко че утре на Съните искат шкембе чорба да ядат.Вместо да пишеш цяла вечер глупости сложи тенджерата да ври чорбата.Айде че зимата пък на Банско ще вариш шкембето .Хахаха!
              мурджо, ква зима, бе, човек??? ква чорба ти се яде??? къде да ти пратя 2 кинта и 50 стинки да отидеш да се наядеш с тази чорба дето толкова я бленуваш???

              мурджо, другия месец се качваме на банско и на 15 септември най-късно сме в пловдив, че децата започват училище...
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Между другото Джери виждам че и ма други ставаш любимец.Много се излагаш бе момче.

                Коментар


                • Хахаха ей пубер ходи поспи малко че утре на Съните искат шкембе чорба да ядат.Вместо да пишеш цяла вечер глупости сложи тенджерата да ври чорбата.Айде че зимата пък на Банско ще вариш шкембето .Хахаха!

                  Коментар


                  • Хахахаха абе ти верно си бил голям смешко.Аз съм от много години в Щатите бре Мишо.Хахаха!! За какви 3000 лв ми говориш бе младеж.Имал съм оборот за година дето ти 10 г не можеш го направи.Ходи си учи уроците бе момче.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Джери ти може да си под 30 ама аз съм доста отгоре.
                      много е жалко, ако си доста над 30

                      преди 3-4 години въртеше тук едни 3 000 лева и като ги завърташе два пъти в седмицата се мислеше за финансов гений ................... а това бе просто късмета на начинаещия

                      отиде и бачка 3 години в америка и като се върна с 30 000 лева и вече си мислиш, че си хванал Господ за шлифера

                      за твое съжаление (сам виждаш), че си само форумен гений (а не финансов гений както ти се искаше), и спестяванията ти набързо се стопяват, и ще трябва на есен отново да поемеш през океана да продължиш да правиш това за което си призван - да миеш и лъскаш ануси

                      извинявай, че съм директен, но не виждам смисъл за заобикалки
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Джери ти може да си под 30 ама аз съм доста отгоре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Поркалане за 2-то метра под земята не бъди толкова сербез че там ред няма.Да не ни изпревариш че силно ти бие мишето сърчице.Ти си ми ясен вече.Един тинейджър си.
                          мурджо, че аз къде съм казал, че има ред към двато метра???

                          мурджо, чети хубаво, бре

                          знам, че сте по на около 30 години .................. и пак ти повтарям ................... чакат ви още 30-40 години гърч (и еб@н) и после по гръб "цял живот"
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Поркалане за 2-то метра под земята не бъди толкова сербез че там ред няма.Да не ни изпревариш че силно ти бие мишето сърчице.Ти си ми ясен вече.Един тинейджър си.

                            Коментар


                            • Той Джери е мазохист социалист .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki
                                лапай и се потапяй, мизернико ................... за измет като вас само на тръстиката
                                Ще работиш за нас само на тръстиката? Оооо, благодаря! Имахме нужда от такива самоотвержени комуноидни работници. А на почивката нали знаеш - няма да скучаеш. Ще бъдеш възнаградена за самоотвержеността си, миличка. Бъди благодарна за това си битие на Серго Педала и цял си живот го споменавай с добро...

                                Коментар

                                Working...
                                X