IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук май нещата почват да се размърдват .
    Мнението ми не е препоръка!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      +9,64 %
      E какво се чудиш с малък обем са. Утре пак ще го свалят сигурно. Трябва голям обем че да се потвърди
      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

      Коментар


      • +9,64 %

        Коментар


        • Ей Бъфет да барне ЦКБ-то кво шоу ще стане не е истина хаахаха ама няма да е зле да дойде някой покаже как се управлява компания, но в такива макро условия и бизнес условия не знам кой ще се навие
          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Бе не съм се предал аз Тони, ма ставам по консервативен. Такива са времената.
            5-те ми дълги акции са 75% от парите ми. В още един адсиц купувам докато го докарам до 10%. Останалите само 15% съм определил за спекулацийки. Ама тия 15% ми образуват 99% от нервите да ти кажа. Гаден пазар. По едно време имах над 10 акции в тези 15%. Е вече са само 3 спекулативни и то в нищожни количества.
            Над Софка 280 нищо няма да погледна вече.
            Трябва да съм супер изкушен за да се включа някъде.
            Например ЦКБ 45ст ПИБ 1.20 , Хес 6.5 , Ст.Пл 1.80, Хика и Емка под 1.3, Нео 25, Као под 1.80. Трейс 1.5, 6C4P и E4AP поне на 20% под сег.нива...и така.
            Слагам ги тия заявки, пък квото се хване. Лято иде , няма стоя на скучната БФБ цял ден я...
            Пък да я правят 24 часа ако искат...

            Абе човек Чичо Уорън сигурно е събрал 1-2млрд и чака новото работно време да почне да купува мощно от понеделник следобед

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Пиб и ти ли се предаде?
              аааа човече Софикс няма 300 - нивата са перфектни!
              Гледам днес Фармата паднала до 2,2 - така ме сърбят ръцете ама да чакам ли още малко - де да знам, то не се чака някакво знаково събитие май?
              Да почват да идват дивидентите че направо......
              абе тия твойте М+С не щат да падат(не че се търгуват де)
              Ланд и Софком-а и те не слизат ееее ама как ще реинвестирам аз, хайде надолу моля . Въобще тия дивидентните какво си мислят - нема ли да падат?
              Бе не съм се предал аз Тони, ма ставам по консервативен. Такива са времената.
              5-те ми дълги акции са 75% от парите ми. В още един адсиц купувам докато го докарам до 10%. Останалите само 15% съм определил за спекулацийки. Ама тия 15% ми образуват 99% от нервите да ти кажа. Гаден пазар. По едно време имах над 10 акции в тези 15%. Е вече са само 3 спекулативни и то в нищожни количества.
              Над Софка 280 нищо няма да погледна вече.
              Трябва да съм супер изкушен за да се включа някъде.
              Например ЦКБ 45ст ПИБ 1.20 , Хес 6.5 , Ст.Пл 1.80, Хика и Емка под 1.3, Нео 25, Као под 1.80. Трейс 1.5, 6C4P и E4AP поне на 20% под сег.нива...и така.
              Слагам ги тия заявки, пък квото се хване. Лято иде , няма стоя на скучната БФБ цял ден я...
              Пък да я правят 24 часа ако искат...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Днеска пак разкарах (с 8% загуба) 3/4 от позицията.
                Ми писна ми вече. То не беше на 80 подценено, после на 70, после на 60.
                Сега и на 50 стинки атака. Аман.
                ИП-то ми казва само 1 продавач имало. Ми хубаво, ма нямат свършване акциите му бе. Както е тръгнало ще видим ЦКБ на цената на зрънчовците, баси.
                Поне си взех още малко земици с тия пари. Те със сигурност няма да падат.
                Не че имах нужда де, станал съм едър латифундист на това БФБ.
                Ма то освен адсици, кво друго - дъжд от падащи ножове навсъкъде, дето няма изгледи да намалее скоро, дори по пороен ще става.

                Покрай Гърция и другите ЕС джипсита май горчивата чаша ще си я пием до дъно. На глътки. Ха поне до Коледа да сме я оправили и да се мяткаме нагоре.
                Тегава година...
                Пиб и ти ли се предаде?
                аааа човече Софикс няма 300 - нивата са перфектни!
                Гледам днес Фармата паднала до 2,2 - така ме сърбят ръцете ама да чакам ли още малко - де да знам, то не се чака някакво знаково събитие май?
                Да почват да идват дивидентите че направо......
                абе тия твойте М+С не щат да падат(не че се търгуват де)
                Ланд и Софком-а и те не слизат ееее ама как ще реинвестирам аз, хайде надолу моля . Въобще тия дивидентните какво си мислят - нема ли да падат?
                Last edited by tony1975; 28.06.2012, 17:49.

                Коментар


                • Днеска пак разкарах (с 8% загуба) 3/4 от позицията.
                  Ми писна ми вече. То не беше на 80 подценено, после на 70, после на 60.
                  Сега и на 50 стинки атака. Аман.
                  ИП-то ми казва само 1 продавач имало. Ми хубаво, ма нямат свършване акциите му бе. Както е тръгнало ще видим ЦКБ на цената на зрънчовците, баси.
                  Поне си взех още малко земици с тия пари. Те със сигурност няма да падат.
                  Не че имах нужда де, станал съм едър латифундист на това БФБ.
                  Ма то освен адсици, кво друго - дъжд от падащи ножове навсъкъде, дето няма изгледи да намалее скоро, дори по пороен ще става.

                  Покрай Гърция и другите ЕС джипсита май горчивата чаша ще си я пием до дъно. На глътки. Ха поне до Коледа да сме я оправили и да се мяткаме нагоре.
                  Тегава година...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                    Страхотен съвет. Ако АТЕРА направят това, и техните акции ще отидат на 50 стотинки. Ако наистина сегашната цена на ЦКБ е чак такава далавера, хиените отдавна да са го надушили. Ама като гледам хиени тук няма, само изгладнели псета.
                    Донякъде си прав ОК, хммм.
                    то хиени май не останаха на БФБ - има няколко лешояда и това е!
                    Last edited by tony1975; 28.06.2012, 16:38.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Бе нали АТЕРА-та имаха едни 50милки дето се чудеха какво да ги правят? Ми ей го да си купят банка!
                      Страхотен съвет. Ако АТЕРА направят това, и техните акции ще отидат на 50 стотинки. Ако наистина сегашната цена на ЦКБ е чак такава далавера, хиените отдавна да са го надушили. Ама като гледам хиени тук няма, само изгладнели псета.

                      Коментар


                      • Бе нали АТЕРА-та имаха едни 50милки дето се чудеха какво да ги правят? Ми ей го да си купят банка!
                        Ама това не е цената на банката, това е изкривяване от един фри-флоут който никой не иска да купува май/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Следя си мойте позиции и не бях поглеждал тук - да не е фалирало ЦКБ-то? 60милки пазарна? Ама така е като маркетмейкъра на позицията Ташунко изчезна!!!
                          Успех на държащите тук - не познавам банката и не ползвам услугите й.... ама тази цена тя само заради таксите от и-пей трябва да е с по-голямо доверие и очаквания от инвеститорите!
                          Аз пък ползвам услугите и съм много доволен от работата на служителките. Заставаш на гишето, казваш какво искаш да правиш и си даваш личната карта. Служителката сама попълва всички документи и ти само се подписваш. Няма да пишеш вносни-износни бележки като по другите банки. В ЦКБ е личната карта, подпис и парите на касата! Толкоз. Бързо и лесно, а в ОББ теглиш билетчета, пишеш, бришеш и ако сбъркаш-хайде наново.
                          А относно цената-абсурд да отговаря на реалността. Просто акцията е силно ликвидна и върви бързо надолу заедно с общата тенденция на фондовия пазар.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • 2012 ти от кога си с тоя ник? какво ще става 2012 - ще ставаме ли милионери?
                            Май имаш тук?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              да не е фалирало ЦКБ-то? 60милки пазарна?
                              така се получава на практика ..................... маджо внесе 45 млн. преди нова година, а сега пазарната капитализация е 60 млн.

                              Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Ама така е като маркетмейкъра на позицията Ташунко изчезна!!!
                              последно циганина с одеалото като се появи каза, че е купил на 90 ст. и акцията излитала...

                              от тогава не се е появявал маркет мейкъра

                              Коментар


                              • Следя си мойте позиции и не бях поглеждал тук - да не е фалирало ЦКБ-то? 60милки пазарна? Ама така е като маркетмейкъра на позицията Ташунко изчезна!!!
                                Успех на държащите тук - не познавам банката и не ползвам услугите й.... ама тази цена тя само заради таксите от и-пей трябва да е с по-голямо доверие и очаквания от инвеститорите!

                                Коментар

                                Working...
                                X