IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Коя игра...
    Тези бройки 110 К стояха вече два дни и поръчката продава се смени два пъти по тези 100 К ....на 0,57 лв ,след изпълнение преди НГ...Сега как сте сигурни че няма повече...
    Поздрави!
    Монти, аз лично не знам дали са свършили - точно това се мъча да разбера. Казват хора с голям опит, че има някаква зависимост между цената на ССВ и Хима, а като го гледам него ми се струва късно за влизане там. Тук обаче, ако е свършил пакета има да катери едни 20-30 % в близко бъдеще /ако е вярна теорията за цените на ССВ И Хима де/. Изкажи и ти мнение.

    П.П. те ме съветваха и преди нова година за покупки, но точно този период не използвам за такива, сега съм някак си по-склонен.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      И аз много не мога ги схвана каква е тая далаверка...ма няма значение всъщност.
      Да си гледаме играта.
      Коя игра...
      Тези бройки 110 К стояха вече два дни и поръчката продава се смени два пъти по тези 100 К ....на 0,57 лв ,след изпълнение преди НГ...Сега как сте сигурни че няма повече...
      Поздрави!

      Коментар


      • И аз много не мога ги схвана каква е тая далаверка...ма няма значение всъщност.
        Да си гледаме играта.

        Коментар


        • Нещо не мога да ви разбера. Как така ще съберат акции на техни клиенти и ще ги продават на такава цена без тяхно съгласие? Освен това офертата седеше цял ден /да не говорим за 0.57 като цяло/ и много случайни хора са си купили спокойно оттам. Аз например познавам 2 човека, които търгуват на БФБ и днес ми се обадиха, че са си купили с надеждата, че това са последните издихания на излизащия на 0.57.
          Въобще не искам да споря, а просто не разбирам какъв смисъл би имало това, ако въобще е възможно?
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
            Брокитата явно са си събрали Х сметки на У клиенти и са ги "пакетирали" за 3-ти лица/брокери. В смисъл че не беше някво голямо парче, а отделни обеми на една цена и затова на това ме навя, малко ИП магии
            В общи линии нещо като заблуда на противника.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Какво имате предвид с:

              "кумулативно отместване на сметки от няколко брокери към 3ти лица" ?
              Брокитата явно са си събрали Х сметки на У клиенти и са ги "пакетирали" за 3-ти лица/брокери. В смисъл че не беше някво голямо парче, а отделни обеми на една цена и затова на това ме навя, малко ИП магии
              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

              Коментар


              • Какво имате предвид с:

                "кумулативно отместване на сметки от няколко брокери към 3ти лица" ?
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                  Май не бяха артио, като гледам колко малки обеми бяха отделните сделки нещо кумулативно отместване на сметки от няколко брокери към 3ти лица
                  Има логика, имайки предвид разнопосочните бройки на тезгяха...Но пък движение имаше и тук, и при Хима все пак.

                  Коментар


                  • Май не бяха артио, като гледам колко малки обеми бяха отделните сделки нещо кумулативно отместване на сметки от няколко брокери към 3ти лица
                    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                      Продавачът според мен не беше Артио, но изглежда свърши поне засега
                      През Булбанк.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petergos Разгледай мнение
                        а такаааа ...
                        да не се свършиха на Артиото ?
                        Продавачът според мен не беше Артио, но изглежда свърши поне засега

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petergos Разгледай мнение
                          а такаааа ...
                          да не се свършиха на Артиото ?
                          Има нетърпеливи сигурно
                          Ама и аз за всеки случай още 2Т заредих заранта.

                          Айдеее, юруш на маслините. До 80ст. поне можем и на един дъх

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petergos Разгледай мнение
                            а такаааа ...
                            да не се свършиха на Артиото ?
                            На 57 поне отлепиха, за нагоре казва ли ти някой...

                            Коментар


                            • а такаааа ...
                              да не се свършиха на Артиото ?

                              Коментар


                              • Има няма още 3-4 месеца тормоз.
                                Само да не вземе друг да излиза после....

                                Коментар

                                Working...
                                X