IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според нашия холдинг продаваше Булбанк за собствена сметка.
    Разбира се, не е препоръка.
    Мнението не е препоръка за търговия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Не се ли реши окончателно проблема Артио... ще е много хлъзгав тоя баир

      Дори и те да са давали през Булбанк, пак имат още 400-500Т. Не е много, но е достатъчно да спъва възхода още известно време...
      Прав си Батя, Успях пак да си купя в ниското за мен е всичко точно.
      А иначе мисля че са по малко от 4-500К акциите им но докато не видим отчетите не бързам. Хубавото е че поне тук имат малко, за разлика от Хима. Но като + виждам добрата корелация ХИМ и ЦКБ.

      Нещо храните се губят по тъча ама и техното време ще дойде. Стане ли пълната корелация, ще е добър сигнал!
      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

      Коментар


      • ЦКБ 2 лв в края на годината!
        Мнението ми не е препоръка!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
          Интересно става с нашата акция, така случайно ако някой хваща и техниката ще види какъв симетричен триъгълник направихме, като сложим и двата теста на дъното + големите обеми, които минаха - май хващаме пътя по баира
          Не се ли реши окончателно проблема Артио... ще е много хлъзгав тоя баир

          Дори и те да са давали през Булбанк, пак имат още 400-500Т. Не е много, но е достатъчно да спъва възхода още известно време...

          Коментар


          • Интересно става с нашата акция, така случайно ако някой хваща и техниката ще види какъв симетричен триъгълник направихме, като сложим и двата теста на дъното + големите обеми, които минаха - май хващаме пътя по баира
            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
              ЦКБ-то тръгна!
              Поне до 65 ст. на аукциона нямаше дебела поръчка.

              Коментар


              • ЦКБ-то тръгна!
                Мнението ми не е препоръка!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                  Така де, имах предвид за вторите, другаде писах и не съм го уточнил. Въпроса е 3 ли остават при Хима или 6, освен ония 703 хиляди на държавата.
                  За мен е шест милиона ...
                  Гледах на отс че са минали два пъти с доста голяма разлика в цените... и 2 пъти привилигировани милиони ,пак с голяма радлика...Някой си правеше доходност..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Мисля, че при Хима се разбра, че 3те милиона са хАртио /много готино написано от теб/, а за останалите 3 млн. не се разбра дали са същите техни, прехвърлени от купувача или нови 3 млн. от портфейла им. Факт е, че днес за първи път свърши айсберга на 0.57. Дали са последни на тази цена е въпрос за ..... лв
                    Така де, имах предвид за вторите, другаде писах и не съм го уточнил. Въпроса е 3 ли остават при Хима или 6, освен ония 703 хиляди на държавата.

                    Коментар


                    • Здравейте ...и хубава 2013г

                      Въпрос на време е да се "отпуши" тук .....Даже си мисля,че тук ще има по-рязък старт отколкото при ХИМа.....

                      Вече съм "на линия".....но май закъснях с допълването.Мислих си,че ръстът ще започне от понеделник,но за съжаление съм сгрешил.

                      Успех

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        Така и не се разбра ония 6 млн. чии са. Тук от 1.11.2012 са минали 550 хил. броя, излязоха бройките и на хАртио към 31.10. Колко са техни минали, колко са други излизащи - боба, кафето и да гадаем.
                        Акции имам, препоръки нямам!
                        Мисля, че при Хима се разбра, че 3те милиона са хАртио /много готино написано от теб/, а за останалите 3 млн. не се разбра дали са същите техни, прехвърлени от купувача или нови 3 млн. от портфейла им. Факт е, че днес за първи път свърши айсберга на 0.57. Дали са последни на тази цена е въпрос за ..... лв
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Това 57 ако не се лъжа седи с месеци...Не два дни, месеци. Въпроса беше, че хипотезата бе да са на хАртио. Кумулацията се получава с насъбирането по 30-50 хил. на 57 и воала на аукциона се чудиш къде си. Предвид ръста от 25 % на Хима за 2 седмици за мен поне предвид натегнатата пружина ми се струва тук по-читаво за момента. Там обаче леко и с дребни суми си ги направи, но над 90 стинки почна да се сгъстява. Така и не се разбра ония 6 млн. чии са. Тук от 1.11.2012 са минали 550 хил. броя, излязоха бройките и на хАртио към 31.10. Колко са техни минали, колко са други излизащи - боба, кафето и да гадаем.
                          Акции имам, препоръки нямам!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            Монти, аз лично не знам дали са свършили - точно това се мъча да разбера. Казват хора с голям опит, че има някаква зависимост между цената на ССВ и Хима, а като го гледам него ми се струва късно за влизане там. Тук обаче, ако е свършил пакета има да катери едни 20-30 % в близко бъдеще /ако е вярна теорията за цените на ССВ И Хима де/. Изкажи и ти мнение.

                            П.П. те ме съветваха и преди нова година за покупки, но точно този период не използвам за такива, сега съм някак си по-склонен.
                            Лично от позициите на ХИМ тази е най перспективна....
                            В ХИМ тежат 5 милиона акции на Грамърси и 700 К държавни...
                            В ЗХБГ е една каша кой взел и кой дал и колко ...
                            Тук освен по малкото акции който остават за продажба в големите има и банков надзор за контрол на Тимаджиите инякаква гаранция......
                            Но винаги има нов за излизане....
                            Тази година която мина , нямаше радост на ТИМ феновете и трябва много внимателно да се пипа за да не станем и ние донори....
                            Имам малко от 64 ст....
                            Относно преди НГ давах съвети само за отбрани акции.... за другите проължавам да прогнозирам тежки времена преди избори...но малко спекула е много полезна за финансите ако е успешна...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Монти, аз лично не знам дали са свършили - точно това се мъча да разбера. Казват хора с голям опит, че има някаква зависимост между цената на ССВ и Хима, а като го гледам него ми се струва късно за влизане там. Тук обаче, ако е свършил пакета има да катери едни 20-30 % в близко бъдеще /ако е вярна теорията за цените на ССВ И Хима де/. Изкажи и ти мнение.

                              П.П. те ме съветваха и преди нова година за покупки, но точно този период не използвам за такива, сега съм някак си по-склонен.
                              По същата логика можеш да си купиш и Зърнени - щото още не са тръгнали

                              Коментар


                              • Приятели, ами ако Булбанк са търгували за собствена сметка?
                                Мнението не е препоръка за търговия.

                                Коментар

                                Working...
                                X