IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
    XETRA и норм. база не позволяват да се вижда отсрещната страна!

    Тя се вижда само във файловете които си разменят ИП, ЦД и БФБ. Сиреч могат да бъдат обявени тук, САМО при добро желание от някого от администрацията или служител на ИП страна по сделката!

    Тцъ, има си платформи, сключваш сделка и показва кой ти е продал.

    Коментар


    • на николчо средната цена при цкб му беше над 3.50лв./акция до миналата година

      .................. какво ли се е случило, че днес написа, че я свалил на 0.72 лв. за акция

      май пак послъгва
      Last edited by 2012; 10.01.2013, 00:05.

      Коментар


      • Полкич, това нарочно няма да го изтрия, за да видят хората за какъв "човек" става въпрос.. Супер тъжна работа, майна.
        The weak are meat and the strong do eat.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          Да, да спомням си. Гледах си сега платформата, но никъде няма кой е другия посредник.
          XETRA и норм. база не позволяват да се вижда отсрещната страна!

          Тя се вижда само във файловете които си разменят ИП, ЦД и БФБ. Сиреч могат да бъдат обявени тук, САМО при добро желание от някого от администрацията или служител на ИП страна по сделката!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            снощи написах, че днес ще е над 70 ст., а одевее написах, че я очаквам на 95

            иначе минимум 85 стинки ще струва акцията при положение, че по останалите позиции няма ъп и ако артио са свършили пакета

            цени под 60 стинки няма да видим повече...
            Дам, мернах го за 95 ст., нз защо имах и аз едно подобно усещане, но времето ще покаже. Предположение за сабалем? Хипотетично вариант да стигне цена от последното увеличение? С всичките плюсове и минуси от това?
            Акции имам, препоръки нямам никакви!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
              Полки, спри да се заяждаш с хората умолявам те. Свали си да гледаш някой филм да се поуспоиш. Последно предупреждение преди бан на всичките ти 5 ника....
              много ме уплаши .................... няма да мога да заспя тази вечер...
              Last edited by 2012; 10.01.2013, 00:08.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                Сега ми кажи ти, Полки, как ги виждаш цялостно нещата, а също и утре какво ще е развитието, това ли беше или докъде според теб ще търчи влака? Спомена нещо за 95 стинки.
                снощи написах, че днес ще е над 70 ст., а одевее написах, че я очаквам на 95

                иначе минимум 85 стинки ще струва акцията при положение, че по останалите позиции няма ъп и ако артио са свършили пакета

                цени под 60 стинки няма да видим повече...

                Коментар


                • Полки, спри да се заяждаш с хората умолявам те. Свали си да гледаш някой филм да се поуспоиш. Последно предупреждение преди бан на всичките ти 5 ника....
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012
                    жека, пак ти ли , бе???"
                    Полки, искрено ти препоръчвам да успокоиш топката.
                    Както и с айсберга, така и сега, опитвам се винаги да мисля. И сега се получи понеже не е сложно да драснеш на брокера и да ти каже насрещната. Не един и двама мисля са го правили.
                    Сега ми кажи ти, Полки, как ги виждаш цялостно нещата, а също и утре какво ще е развитието, това ли беше или докъде според теб ще търчи влака? Спомена нещо за 95 стинки.
                    Бройки имам, препоръки нямам, освен за успокоение и смирение и коментари по темата!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Извинявай коле, ама след тоя ти пост все едно казваш: Аз съм малоумник!

                      Кви бяха тия простотии дето писа в темата предните дни!?
                      Трудно ще ти е разбереш, като цяло но ще се опитам да го обясня

                      И аз имах вашето мислене, обаче преди повече от половин година и влезнах с рогата напред. В следствие на което държа ЦКБ и до момента ми трупаше само загуби. Аз не обичам загуби и мразя да осреднвам, пък и за разлика от вас не съм мултимилонер, за да мога да пускам buy айсберги след всяко по-голямо падане на цената. (sarcasm) Също така нямам и leverage, така че не ме касае вариацията тук. От моя гледна точка няма логика да наливам ресурс в нещо, което е като цяло доста рисково, от където и да го погледнеш. Просто доста по-логично е да инвестираш в нещо друго. В CEE има много готини банки със значително по-нисък риск и висок dividend yield. Просто гледам на ЦКБ, като инвестир, а не като спекулант. Простичък buy and hold и за това не ми се занимава да следя движения. Това го оставам за форумните гурота, които винаги купуват на дъното и продават на върха..
                      The weak are meat and the strong do eat.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                        ...И вчера имаше един, който обясняваше, че вчерашните покупки били направени с парите от продажбите по другите позиции. Явно е гледал и смятал нещо друго и сериозно се беше объркал...
                        Благодаря, че си ме забелязал! То мненията са като задниците - всички ги имаме, но не на всички е уместно да ги показваме.

                        Коментар


                        • Гойко, Кобоса мисля няма опцията, както и Ефокса.
                          Мече - редно е да отдадем дължимото и на % ръст на всяка от позициите. Хима с над 80 % от дъното, ЦКБ с 30-ина %, ЗХБГ - 15-20 %.
                          Полки, а ако не ползва платформа, даваща инфо за насрещна страна?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            преди години можеше да се гледа дори и на кой посредник са ордерите в системата преди да купиш ............... после спряха да дават тази информация ............... сега едва ли са направили нещо по въпроса и ми се струва, че искат да изгонят всичките си клинети

                            сега има някои посредници които дават инфо с кой си извършил сделката ................. и мисирката ползва такава платформа, но не казва на кой е продала днес
                            Да, да спомням си. Гледах си сега платформата, но никъде няма кой е другия посредник.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                              От Кобос може ли да се види кой е от другата страна?
                              преди години можеше да се гледа дори и на кой посредник са ордерите в системата преди да купиш ............... после спряха да дават тази информация ............... сега едва ли са направили нещо по въпроса и ми се струва, че искат да изгонят всичките си клинети

                              сега има някои посредници които дават инфо с кой си извършил сделката ................. и мисирката ползва такава платформа, но не казва на кой е продала днес

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                Монти, това, че си продала, не означава, че ще има корекция.
                                И вчера имаше един, който обясняваше, че вчерашните покупки били направени с парите от продажбите по другите позиции. Явно е гледал и смятал нещо друго и сериозно се беше объркал.
                                Тази вечер виждам, че ти достойно го заместваш.
                                Но ние не сме виновни за твоите грешки и сега да ни принуждаваш да слушаме за мечтани от теб корекции. Корекции е имало и пак ще има, но не е казано, че ще бъдат, когато ти пожелаеш.
                                Покерче,
                                аз само констатирах ,че ако ралито в ХИМ обикновени не продължи и вие да се движете паралелно ,тук ще стане жежко...
                                И днес в ХИМ привилигировани имаше голям продавач а дребните бутаха на прага на възможностите си в ССВ и ЗХБГ...
                                Ако няма купувач в ХИМ кой ще бута ССВ когато при пауза и от 10 минути и почват да кешират.
                                Не е препоръка..

                                Коментар

                                Working...
                                X