IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

    личните ви съобщения работят ли?
    Не

    Коментар


    • Първоначално изпратено от xkm Разгледай мнение
      Към Ташунко със сапа
      Не ти ли омръзна ? Прекалено си досаден вече .
      Дразня ли ?? Сори! Не ми е омръзнало.Тепърва започвам.Обещах на едни младежи които питаха за мен лятото във форума ,че ще бъдя с тях близките 2-3 г .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

        личните ви съобщения работят ли?
        няма лошо тук да четем какво мислят хората ......... ти вземи иди в темата за оптимизма да ми обясниш за тренда как стоят нещата
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Купувай купувай !! Още ще падат .Ама то опит трябва а ти го нямаш .
          личните ви съобщения работят ли?
          М.... . ш..... ..й.о!

          Коментар


          • Към Ташунко със сапа
            Не ти ли омръзна ? Прекалено си досаден вече .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Честито! Аз купувам, ти гледкаш!
              Купувай купувай !! Още ще падат .Ама то опит трябва а ти го нямаш .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Още с началото на Новата година и цената на 1.35 застина .Както и предполагах че ще се развие ситуацията.Ами да е Честита Новата година и ..... цена !!
                Честито! Аз купувам, ти гледкаш!

                Коментар


                • Още с началото на Новата година и цената на 1.35 застина .Както и предполагах че ще се развие ситуацията.Ами да е Честита Новата година и ..... цена !!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Защо сега , в банковия сектор има много въпроси....
                    Първият е за четирите банки и втория само те ли са....
                    Докато не излезе проекто доклада ща да се купува артии.....
                    А тогава какво ще е положението.....и ще им требваме ли или ние ще искаме ли...
                    ?
                    не съм писал "сега" .......... мисля, че писах, че "настъпва времето"...

                    настъпва времето в което ще си струва да се прави арбитраж с идеята след някоя година една акция на ЦКБ да се размени за една акция на ХИМ
                    както не веднъж писах тук ......... продадох преди предните стрес тестове и ще купя акции след предстоящите ......... има-няма след 200 дни

                    надявам се тогава ножицата да се разтвори повече от "заветните" 1,5 ЦКБ за 1 ХИМ ........... няма да е зле да купя при съотношение 2 ЦКБ за 1 ХИМ
                    Last edited by polki; 02.01.2019, 01:20.
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                      какво се случи с любимата ми банка през 2018 г.?

                      преди 13 месеца 1 акция на ЦКБ струваше колкото 1 акция ХИМ ......... а имаше дни в които "банката" бе дори и по-скъпа от "майката"...

                      след това постепенно съотношението се променяше ............ първо 1,1 цкб беше равно на 1 хим .......... след това 1,2 цкб = 1 хим ......... и т.н.

                      всеки път влизах в темата и отбелязвах новото съотношение ........... и всеки път давах прогнозата си, че ще дойде отново времето в което акция и половина ЦКБ ще струва един хим

                      много от вас които имате акции тук подскачахте всеки път когато ви пишех това и се самоубеждавахте, че съвсем скоро ЦКБ-то ще струва повече от ХИМ-а

                      какво е положението днес?

                      ако акцията на банката поевтинее още 6 ст. прогнозата ми от преди година ще е напълно изпълнена и акция и половина от ЦКБ ще струва колкото една акция на ХИМ

                      настъпва времето в което ще си струва да се прави арбитраж с идеята след някоя година една акция на ЦКБ да се размени за една акция на ХИМ

                      не е препоръка ....... нямам акции ........ желая успех на всички настоящи и бъдещи акционери на ЦКБ
                      Защо сега , в банковия сектор има много въпроси....
                      Първият е за четирите банки и втория само те ли са....
                      Докато не излезе проекто доклада ща да се купува артии.....
                      А тогава какво ще е положението.....и ще им требваме ли или ние ще искаме ли...
                      ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                        какво се случи с любимата ми банка през 2018 г.?

                        преди 13 месеца 1 акция на ЦКБ струваше колкото 1 акция ХИМ ......... а имаше дни в които "банката" бе дори и по-скъпа от "майката"...

                        след това постепенно съотношението се променяше ............ първо 1,1 цкб беше равно на 1 хим .......... след това 1,2 цкб = 1 хим ......... и т.н.

                        всеки път влизах в темата и отбелязвах новото съотношение ........... и всеки път давах прогнозата си, че ще дойде отново времето в което акция и половина ЦКБ ще струва един хим

                        много от вас които имате акции тук подскачахте всеки път когато ви пишех това и се самоубеждавахте, че съвсем скоро ЦКБ-то ще струва повече от ХИМ-а

                        какво е положението днес?

                        ако акцията на банката поевтинее още 6 ст. прогнозата ми от преди година ще е напълно изпълнена и акция и половина от ЦКБ ще струва колкото една акция на ХИМ

                        настъпва времето в което ще си струва да се прави арбитраж с идеята след някоя година една акция на ЦКБ да се размени за една акция на ХИМ

                        не е препоръка ....... нямам акции ........ желая успех на всички настоящи и бъдещи акционери на ЦКБ
                        Като ,нямаш защо даваш акъл ,или си на заплата ….Не знам как ви се пише толкова ,нямате ли какво да правите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Не думай Вожд, и ти се нави да вземеш, за да не се удави ли? )))
                          (без препоръка)
                          Е много бързаш да взема.Нека стане 1лв ще купя доволно количество.

                          Коментар


                          • какво се случи с любимата ми банка през 2018 г.?

                            преди 13 месеца 1 акция на ЦКБ струваше колкото 1 акция ХИМ ......... а имаше дни в които "банката" бе дори и по-скъпа от "майката"...

                            след това постепенно съотношението се променяше ............ първо 1,1 цкб беше равно на 1 хим .......... след това 1,2 цкб = 1 хим ......... и т.н.

                            всеки път влизах в темата и отбелязвах новото съотношение ........... и всеки път давах прогнозата си, че ще дойде отново времето в което акция и половина ЦКБ ще струва един хим

                            много от вас които имате акции тук подскачахте всеки път когато ви пишех това и се самоубеждавахте, че съвсем скоро ЦКБ-то ще струва повече от ХИМ-а

                            какво е положението днес?

                            ако акцията на банката поевтинее още 6 ст. прогнозата ми от преди година ще е напълно изпълнена и акция и половина от ЦКБ ще струва колкото една акция на ХИМ

                            настъпва времето в което ще си струва да се прави арбитраж с идеята след някоя година една акция на ЦКБ да се размени за една акция на ХИМ

                            не е препоръка ....... нямам акции ........ желая успех на всички настоящи и бъдещи акционери на ЦКБ
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Падна артията на любимата ми банка та чак се удави
                              Не думай Вожд, и ти се нави да вземеш, за да не се удави ли? )))
                              (без препоръка)

                              Коментар


                              • Падна артията на любимата ми банка та чак се удави

                                Коментар

                                Working...
                                X