IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Разбира се, както pipbel така и всеки друг участник във темата и форума има свое мнение по въпроса за финансовите капацитети на страната.Споменаването на проф.Тодор Вълчев го направих по-скоро като признание към всички финансови специалисти в България. В никакъв случай не искам да намесвам политиката, защото моето мнение да преминем през различни катаклизми е сериозната политическа намеса. Мисля, че повечето хора имат много ниска финансова култура, което до голяма степен влияе и на слабата активност на БФБ. Бих обърнал внимание на всеки който участва в тези дискусии да направи нещо макар и малко за подобряване на тази култура /ако вече не го е сторил/. Колкото до ЦКБ, мисля че мажоритаря няма да позволи най-добрата българска банка да бъде подценявана, а на нея да се гледа като на една сериозна и сигурна инвестиция. Най-малко последните 10 дни показват, че това е напълно нормално развитие на нещата. Желая здраве и финансови успехи на всички.
    Last edited by Vendor; 16.01.2013, 16:07.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vendor Разгледай мнение
      Честно казано не мога да разбера защо постоянно има някаква конфронтация в тази тема. Имаше едно време един управител на БНБ - проф.Тодор Вълчев, изключетелен банков капацитет... Като се появеше по ТВ и каже "Не съветвам никой да купува валута" и ръста на долара спираше...
      Моето лично мнение е че трябва да се уважават инвестициите в български предприятия и банки, независимо кой е собственик. Това ще е начина и ние да имаме принос в ръста на икономиката ни. Май трябва да имаме повече вяра във възможностите на България.

      Не е препоръка, задължително е! Имам акции...
      Дрън, дрън. Тоя капацитет докара банковата криза и хиперинфлацията при Виденов.
      Който ги е слушал подобни "капацитети" и не си бе взел валута - изгоря като факла тогава.
      Някои още още им държи влага и сега в другата крайност - трупат жълтици само

      Хубавите ти думи си остават само...думи.

      Коментар


      • Честно казано не мога да разбера защо постоянно има някаква конфронтация в тази тема. Имаше едно време един управител на БНБ - проф.Тодор Вълчев, изключетелен банков капацитет... Като се появеше по ТВ и каже "Не съветвам никой да купува валута" и ръста на долара спираше...
        Моето лично мнение е че трябва да се уважават инвестициите в български предприятия и банки, независимо кой е собственик. Това ще е начина и ние да имаме принос в ръста на икономиката ни. Май трябва да имаме повече вяра във възможностите на България.

        Не е препоръка, задължително е! Имам акции...

        Коментар


        • ХА- ХА това за продалите на 0,80 беше добре казано, но и затова се иска дупцеДа видим Хима път с какви темпове и до колко ще върне

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
            Ако върне искам да забележите, как всички ще са продали на поне 0.80.
            Очакваме с нетърпение да видим как са се справили Дори ми се струва, че май закъсняват с излиянията

            Коментар


            • Ако върне искам да забележите, как всички ще са продали на поне 0.80.
              The weak are meat and the strong do eat.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
                имам странното усещане, че днес ще завършим нагоре...
                А аз пак помирисвам 0.57

                Коментар


                • имам странното усещане, че днес ще завършим нагоре...

                  Коментар


                  • Колкото можА, се върнА.
                    Сорри! ( много употребявана дума във филма"Топло")

                    Коментар


                    • Да видим докъде ще се върне махалото- честито на продалите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от killmore Разгледай мнение
                        Hold it!
                        със сигурност трябва да ги holdим

                        Коментар


                        • Hold it!

                          Коментар


                          • по-скоро цената ще стигне 1.55 вместо да се върне на 0.55 за да могат да си купят аналлизаторите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Перверзници - дигат самолетът от бамкови акции.
                              На тая изпосталяла гарга - бфб самолет ли й казваш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                                На 15-ти ли щяха да се изсипват големите кинти от облигациите?
                                Вече са по сметките ...

                                Коментар

                                Working...
                                X